امروز یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
۱۹:۱۳:۲۹ - جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استیلی: من که نمی‌توانم داخل زمین بروم و گل بزنم/ در نیم‌فصل دوم بهتر می‌شویم
به گزارش خبرگزاری تسنیم از انزلی، حمید استیلی در کنفرانس خبری پس از دیدار ملوان برابر سیاه‌جامگان، اظهار داشت: تیم ملوان در این بازی موقعیت‌های زیادی را روی دروازه تیم سیاه‌جامگان ایجاد کرد و به جز چند دقیقه اول بازی تیم ما به حریف اجازه نداد تا صاحب موقعیت شود. در این بازی تیم ما […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از انزلی، حمید استیلی در کنفرانس خبری پس از دیدار ملوان برابر سیاه‌جامگان، اظهار داشت: تیم ملوان در این بازی موقعیت‌های زیادی را روی دروازه تیم سیاه‌جامگان ایجاد کرد و به جز چند دقیقه اول بازی تیم ما به حریف اجازه نداد تا صاحب موقعیت شود. در این بازی تیم ما موقعیت‌های زیادی را ایجاد کرد، اما نتوانستیم آنها را به ثمر برسانیم.

وی در خصوص داوری دیدار ملوان – سیاه‌جامگان افزود: در چند بازی اخیر تیم ما از داوری بسیار ضربه خورده است و از کمیته داوران می‌خواهم که به شرایط داوری تیم ما رسیدگی کند.

سرمربی تیم فوتبال ملوان در خصوص نحوه عملکرد تیمش گفت: ما در چند بازی اخیر به خوبی توانسته‌ایم در دفاع عمل کنیم و به حریفان اجازه گل زدن ندادیم. در این بازی هم از لحاظ مهره‌ها دست ما بسته بود و رافخایی و فرزاد حاتمی با وجود تنها چند جلسه تمرین در این بازی وارد زمین شدند.

استیلی در مورد عدم گلزنی بازیکنان تیمش بیان کرد: هنگامی که تیم ما ایجاد موقعیت می‌کند و بازیکنان نمی‌توانند آنها را وارد دروازه کنند این مشکل به من مربوط نمی‌شود و من که نمی‌توانم داخل زمین بروم و گل بزنم، وظیفه من این است که بازیکنان را از لحاظ بدنی، فنی و روحی آماده بازی کنم.

وی در خصوص عملکرد تیمش در این بازی گفت: ما در دفاع و حمله خوب بودیم و حریفان را توسط تیم آنالیزمان مورد تحلیل قرار می‌دهیم. در بازی با صبا تیم ما ۵۱۶ پاس داد که این عملکرد منحصر به فرد است. در نیمه اول این بازی ما توانستیم حدود ۲۰۰ پاس بدهیم که این عملکرد جز در تیم ذوب‌آهن در دیگر تیم‌ها مشاهده نمی‌شود.

سرمربی تیم فوتبال ملوان در مورد آینده این تیم بعد از نیم‌فصل گفت: من قول می‌دهم که این تیم پس از بازی با استقلال عملکرد بهتری داشته باشد. در نیم‌فصل بازیکنانی به ما اضافه خواهند شد و شرایط تیمی ما متحول خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. کاوه جمالی   آذر ۲۸, ۱۳۹۴  

    ۵ بازی ۴ باخت و ۱ تساوی . آنهم با تیم ته جدولی ۱۰ نفره . از پس تیمی بر نیامدیم که اتفاقا آنها هم بروش دورهمی تیمداری می کنند . نتیجه واقعی همان باخت در خانه است . لابد باز هم آقای سرمربی مدعی خواهد بود زیبا بازی کردیم . یکی بیاد منو تفهیم کنه بازی زیبا یعنی چی ؟ شاید من حس زیبائی شناختیمو از دست دادم که نمی توانم بازی زیبا را ببینم . با یه فوتبال مستقیم و بکش زیرش لابد انتظار داشتید برنده هم بشوید . مثلا فرهاد کاظمی اینقدر بی تجربه و خام بوده که نفهمیده شما بازی مستقیم دارید انجام می دید و واسه همین تونستیم ۶ تا به سیاه جامگان بزنیم . نخیر آقای سرمربی . فرهاد کاظمی باگرگ باران دیده است و حداقل این دستور بازی مضحک شما رو خوند و دیدید که نگذاشت حتی ۱ خطر ۱۰۰ درصد جلوی دروازش ببرید . پرتاب اوت بلند پورغاز روش منسوخی در فوتبال شده و معمولا تیمهای زمین گیر شده تلاش به شروع مجدد با پرتاب اوت می کنند . ۳ دفاع متمرکز جلوی تیم ۱۰ نفره . بدون مهاجم نوک . که اون ۲ تا تعویضم بخاطر رضایت مندی تماشاگران بود . وا الا حاتمی بی تفاوت و بی خیال و جلال مصدوم و نا آماده واقعا چه کاری در زمیت می توانند انجام دهند . من دشمن شما نیستم آقای سرمربی . من به تیم شهرم علاقه مندم و این علاقه خیلی قبل تر از اینکه شما فوتبال رو شروع کنید از دوران طفولیت شروع شده . به من حق بدهید که نگران وضعیت تیمم در جدول باشم . والا که من با شما دشمنی ندارم و تازه بخاطر توپی که در بازی با آمریکا به سرتان خورد و اتفاقا وارد دروازه آمریکا شد خیلی ازتون سپاسگذارم . ولی با نگاهی به دوران بازیگریتان خیلی راحت می توانیم بپذیریم که قبول شکست برایتان خیلی دشوار نیست . ولی ملوان و انزلی چی جماعت نمی تونه به راحتی شکستو بپذیره . مردم شهرم شهره به سرسختی اند . یعنی این طبیعت دریاست که مردم بندر را سرسخت کرده . خاطره ائی از سالهای دور دارم . زمانی که در یک بازی تیم ملوان شکست می خورد . بازیکنان غیرتمند آن زمان . امثال آقایان پورغلامی . عزت الهی . محمدیان و همین دستیارتان قدیر بحری تا یک هفته از خجالت مردم در شهر و گذر آفتابی نمی شدند . حالا چه بر سر مان آمده که بعد این همه باخت و افت چندین پله ائی در جدول خیلی متمددنانه به توجیهات قشنگتان در مورد علل نتیجه نگرفتن گوش می دهیم و حتما از این توجیهاتتان تقدیر و تشکر هم توسط مدیر عامل و هیئت مدیره بعمل خواهد آمد .

  2. sari   آذر ۳۰, ۱۳۹۴  

    در پرسپولیس هم حتما برانکو رفته داخل زمین در این چند بازی گل زده.


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب