امروز شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
۲۳:۱۹:۴۸ - پنج شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استیلی: برای جام حذفی برنامه داریم؛ امیدوارم مشکلات مالی ملوان هر چه زودتر حل شود
حمید استیلی سرمربی تیم ملوان انزلی در گفتگو با خبرنگار طرفداری، در مورد پیروزی تیمش مقابل راه آهن گفت:” بازی خوبی را مقابل راه آهن انجام دادیم. امیدوارم روند خوبمان را در لیگ ادامه دهیم. خوشحالم که پس از تعطیلات لیگ بازیمان را بردیم. با کسب این برد روحیه مان بسیار خوب شده است و […]

حمید استیلی سرمربی تیم ملوان انزلی در گفتگو با خبرنگار طرفداری، در مورد پیروزی تیمش مقابل راه آهن گفت:” بازی خوبی را مقابل راه آهن انجام دادیم. امیدوارم روند خوبمان را در لیگ ادامه دهیم. خوشحالم که پس از تعطیلات لیگ بازیمان را بردیم. با کسب این برد روحیه مان بسیار خوب شده است و با انگیزه خوب به مصاف پرسپولیس خواهیم رفت.”

وی در مورد فشردگی بازی ها عنوان کرد:” بازی ها بسیار فشرده شده  و تقریبا هر ۴ روز بازی داریم. دیدید که ما برای انجام بازی راه آهن به تهران آمدیم و باز به انزلی بازگشتیم. حال باید بار دیگر برای بازی با پرسپولیس به تهران برویم و باز به انزلی برگردیم که این تیم را خسته می کند ولی با این شرایط تمام تلاشمان را برای موفقیت ملوان به کار خواهیم گرفت. امیدوارم مشکلات مالی ملوان هر چه زودتر حل شود تا تیم مشکلی از این بابت نداشته باشد.”

استیلی در مورد بازی حساس تیمش مقابل پرسپولیس در جام حذفی گفت:” مطمئن باشید روز یکشنبه با تمام توان به میدان می رویم. برای جام حذفی برنامه داریم و امیدوارم هواداران دو تیم بازی خوبی را شاهد باشند. هدف ما پیروزی در این بازی است  و می خواهیم روز به روز بهتر شویم تا به جایگاه اصلیمان برسیم.”

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. ایرانی   شهریور ۲۷, ۱۳۹۴  

    سلام ،امیدوارم در هردو جام بتوانید آن چیزی که اسمش را بتوان تیم گذاشت به نمایش بگذاریدو وزنه ای برای هر دو جام به حساب بیایید که ملوان با پتانسیلی که دارد میتواند بعنوان یک حریف قدر بشمار بیاید.آقای استیلی عزیز اما بهتر است همانطوریکه گفته اید راه جوانگرایی را در ملوان به مثابه ملوان ادامه دهید.نمیدانم این کامنت را میخوانید یا نه،اما میپرسم راستی میدانید که در ملوان بازیکنی هست که همبازی مهدی پور و احسان پهلوان و کنعانی زادگان و اخباری و ..در تیم ملی بوده ودر آسیایی ازبکستان فیکس ملی نوجوانان بوده و قابلیت بازی با هر دو پا را دارد؟ نمیخواهم کسی را مقصر عنوان کنم مهم نیست اما هنرمان تبدیل بازیکنان به هیچ نباشد که او و امثال او حداقل با بسیاری از مربیان مطرح در ایران از قبیل ،آقایان ،پیروانی و یاوری و استکی ومهاجری و بیداریان و خطیب و محمدی و…آموزش دیده اند و حیف است این استعداد سوزی انجام پذیرد آنهم بدلیل پوچ تعصب روی جای خاص،بماند که بدلیل همین تعصب بی دلیل پارسال این بازیکن را خط زدند و بازیکنی که رباطش رفته بود و تمام سال حتی یک بازی برای ملوان نکرد وحتی در لیست هم نبود نگه داشتند.آقای استیلی هنر شما بزرگان شکل دادن به تیم فعلی و شکوفایی استعدادهای بالقوه است ( این را به شما نمیگویم که اهلش نیستید) نه از بین بردن بازیکن جوان برای اثبات حرف نادرستتان در عدم انتخاب ،که بعدها بگویید دیدید حق با من بود ،او الان کجاست؟ بهتر است بگویید او را کجا فرستادم.( که بعضا برای درس عبرت بقیه میگویند) و باز برای همه میگویم : و بترسید از خداییکه در همین نزدیکیست.موفق باشید


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب