خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/08/08 05:30
شناسه خبر : 20813

استارت آپ مد و لباس در منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود

رئیس پارک علم و فناوری استان گیلان با بیان اینکه ۲۶ مردادماه به‌مدت ۳ روز استارت آپ مد و لباس به‌همت پارک علم و فناوری استان گیلان در منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود گفت: این امر رویدادی مهم برای استان گیلان محسوب می‌شود.  مجید متقی طلب ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه به‌مناسبت […] ...

رئیس پارک علم و فناوری استان گیلان با بیان اینکه ۲۶ مردادماه به‌مدت ۳ روز استارت آپ مد و لباس به‌همت پارک علم و فناوری استان گیلان در منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود گفت: این امر رویدادی مهم برای استان گیلان محسوب می‌شود.

 مجید متقی طلب ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه به‌مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار اظهار داشت: نقش عمده خبرنگاران در تمامی عرصه‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی جامعه مشهود است.

رئیس پارک علم و فناوری استان گیلان با اشاره به اینکه مجامع علمی استان همواره نیازمند کمک و حمایت اصحاب رسانه است بیان کرد: با آغاز برنامه ششم توسعه، روند پیشرفت علمی در کشور افزایش یافته و این امر در استان گیلان به‌خوبی دیده می‌شود.

متقی طلب نقش اصحاب رسانه در توسعه علمی استان را حائز اهمیت عنوان کرد و با بیان اینکه روند توسعه باید دانش بنیان باشد گفت: حرکت در مسیر اقدامات علمی و دانش بنیان باید در جامعه ترویج و ترغیب شده و پیشرفت جامعه در مسیر اقدامات دانش بنیان به پیش رود.

وی با اشاره به اینکه با وجود مشکلات گسترده در حوزه‌های علمی، استان گیلان روند چشمگیری در پیشرفت مباحث علمی و دانش بنیان دارد اعلام کرد: اقدامات و فعالیت پارک علم و فناوری استان گیلان از سال ۹۲ آغاز شده و هم اکنون به‌وضعیت مطلوبی رسیده است.

رئیس پارک علم و فناوری استان گیلان از برگزاری استارت آپ ۳ روزه این مجموعه در منطقه آزاد انزلی خبر داد و گفت: این استارت آپ در حوزه مد و لباس بوده و می‌تواند پیامدهای گسترده فرهنگی، اقتصادی و علمی را برای استان به ارمغان آورد.

وی با تاکید بر اینکه این استارت آپ ۲۶ مردادماه به‌همت پارک علم و فناوری استان گیلان در منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود تصریح کرد: شخصیت‌های ملی و استانی حوزه فناوری مد و لباس در این استارت آپ حضور داشته و این امر رویدادی مهم برای گیلان محسوب می‌شود.