از هواداران ملوان پوزش مي‌خواهم

اسماعيل حسن‌زاده در گفت و گو با شبکه خبر در مورد تعليق باشگاه‌هاي بدهکار در فصل آينده فوتبال اظهار داشت:

 اين مسئله امر تازه‌اي نيست و بهمن سال گذشته در اين زمينه تصميم گيري شد و اسفند ماه نيز حکم قضايي را به باشگاه‌ها اعلام کرديم که در صورتيکه با شاکيان و طلبکاران خود تسويه حساب نکنند در فصل آينده فوتبال فعاليت‌هايشان معلق خواهد شد.

120 بازيکن و مربي سال‌هاست براي دريافت مطالبات خود پشت درباشگاه‌ها مي‌مانند اين در حالي است که باشگاه‌ها هزينه‌هاي جديدي را انجام مي‌دهند و به همين دليل چنين تصميم قانوني گرفته شد.

حسن‌زاده در مورد اينکه اگر 12 باشگاه بدهکار ليگ برتري بدهي‌هاي خود را ندهند فصل آينده ليگ برتر با 4 تيم برگزار مي‌شود، گفت:

بهتر است سوال خود را اينطور بپرسيد که اگر موعد مقرر رسيد و راي ما اجرا نشد بپرسيد که چرا راي شما اجرايي نشده است.پرداخت يک ميليارد بدهي براي باشگاه‌هايي مثل استقلال و پرسپوليس و صبا رقم زيادي نيست زيرا آنها هزينه‌هاي زيادي را انجام مي‌دهند. استقلال، صبا و پرسپوليس بدهکارترين باشگاه‌ها هستند که ميزان بدهي آنها در مجموع رقمي در حدود 3 ميليارد تومان مي‌شود که هزينه زيادي براي اين باشگاه‌ها نيست.

رئيس کميته انضباطي فدراسيون فوتبال تصريح کرد:

از هواداران دو باشگاه ملوان و ذوب آهن اصفهان که در آْستانه بازي‌هاي حساس آنها خبر تعليق شان منتشر شد پوزش مي‌خواهم که باعث نگراني آنها شد و اميدوارم از اين پس اخبار با منبع موثق منعکس شوند.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.