امروز دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
14:07:03 - یکشنبه 19 مه 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تیم من زیبا بازی می‌کرد
فرهاد پورغلامي درباره برکناري‌اش از ملوان در فصل گذشته، گفت: واقعيت اين است که من دوست ندارم خانواده ملوان را بر هم بريزم و حرمت‌ها را بشکنم. هفته‌ دهم بود که به من گفتند هيات مديره مي‌گويد خوب نتيجه‌ نگرفتي. اين در حالي بود که ما 13 امتياز کسب کرده بوديم. من بدون اين که […]

فرهاد پورغلامي درباره برکناري‌اش از ملوان در فصل گذشته، گفت:

واقعيت اين است که من دوست ندارم خانواده ملوان را بر هم بريزم و حرمت‌ها را بشکنم. هفته‌ دهم بود که به من گفتند هيات مديره مي‌گويد خوب نتيجه‌ نگرفتي. اين در حالي بود که ما 13 امتياز کسب کرده بوديم. من بدون اين که تنشي ايجاد کنم و به خاطر مردم انزلي از اين تيم رفتم. مسائلي وجود داشت که مثل راز در دلم بود و آنها را نگاه داشته‌ام.

او در ادامه افزود: اگر هيات مديره به کار من اعتقاد داشت، بايد مرا نگاه مي داشت. من کارم را بلد بودم. تيم ما زيبا بازي مي‌کرد و بعدها به خيلي از مسائل رسيدم و فهميدم چه اتفاقاتي افتاده بود.

سرمربي سابق ملوان در پاسخ به اين سوال که اگر امکان دارد کمي از مسائل را بازگو کند، اظهار کرد:

ببينيد من استعفا ندادم. مي‌خواستند اختيارات مرا در مستطيل سبز بگيرند. آمدند و گفتند آقاي احمدزاده با اختيار تام مدیر فني ملوان شود،‌ اما من زير بار نرفتم. من حيثت فوتبالي و ورزشي‌ام را نمي‌فروختم. به آنها هم گفتم که اگر بمانم چنين چيزي را قبول نمي‌کنم و اجازه دخالت در کارم را نمي دهم. به همين دليل آنها مرا کنار گذاشتند.

او در پاسخ به اين سوال که به عنوان پيشکسوت ملوان ارزيابي‌اش از نتايج اين فصل ملوان چه بوده است؟ بيان کرد:

واقعيت اين است که ملوان نتايج خوبي نگرفت. بايد واقع بينانه به مسائل نگاه کنيم. من خودم برنامه داشتم که بعد از يک سال و پوشاندن نقاط ضعف، براي سهميه آسيايي بجنگيم. در اين فصل مشکلات مديريتي، فني و مالي در ملوان وجود داشت که مانع از نتيجه‌گيري شد. البته اعتقاد دارم هر کسي بايد سهم خودش را بپذيرد. خود من هنوز از ملوان طلب دارم. از سويي ديگر اعتقاد دارم با شعار چيزي حل نمي‌شود. متاسفانه اين يک شعار بود که عده‌اي پس از من دادند که ملوان مي‌رود تا آسيايي شود. همين حرف‌ها کار را سخت کرد.

پورغلامي درباره آخرين وضعيتش گفت:

در حال حاضر در کلاس‌هاي مربيگري حرفه‌اي شرکت مي‌کنم و خودم دوست دارم خارج از گيلان کار کنم و توانايي‌هاي خودم را در آنجا بسنجم. البته از سوي ملوان هم پيشنهادي به من شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. مدیریت کل سایت: اصغری   می 19, 2013  

  فرماندارانزلی : سرمایه گذاران بسیاری برای ملوان پیشنهاد داده اند

  یکشنبه, ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲

  چاپ

  alt فرماندار بندرانزلی و عضو هیات رییسه ی باشگاه ملوان گفت : با توجه به ویژگی های خوب باشگاه ملوان سرمایه گذاران زیادی برای تحویل گرفتن تیم ابراز تمایل كرده اند .

  ‘سعادتمند داوودی’ روز یكشنبه درمصاحبه با ایرنا با بیان این كه سرمایه گذار علاقه مند به همكاری با ملوان باید توانمندی های مناسبی داشته باشد ، تاكید كرد : نمی گذاریم تیم قدرتمند و ریشه دار ملوان آسیب ببیند .

  وی درخصوص شرایط پیش آمده ، تصریح كرد : درجلسه ی اخیربا هدایتی و درودگر با حضور نماینده ، رییس شورای شهر و هیات فوتبال انزلی وی كناره گیری خود را رسماً از ورزش اعلام كرد .

  وی افزود : هدایتی می گوید ، هشت سال در ورزش پول خرج كرده ولی نه تنها زبان خوش نشنیده بلكه مدام مورد ایراد و تضعیف قرار گرفته است .

  داوودی خاطرنشان كرد : ما با بیان این كه ملوان به این صورت آسیب می بیند ، از ایشان خواستیم كه بماند و ایشان با ابراز علاقه مندی به ملوان و مردم انزلی متعهد شد حدود 20 میلیارد ریال بدهی فصل گذشته باشگاه ملوان و 25 درصد قرارداد فصل آینده ی این تیم را نیز پرداخت كند .

  فرماندار بندرانزلی متذكرشد : از آن جا كه هركس یك ریال برای ملوان خرج كند ما موظف به قدردانی از وی هستیم از هدایتی نیز بابت كمك هایش متشكریم .

  وی یادآور شد : هدایتی تا زمانی كه فرد دیگری مسوولیت باشگاه را به عهده نگرفته ، اختیاراتش را به مسوولان شهرستان انزلی و درودگر تفویض كرد .

  داوودی اضافه كرد : اگر هدایتی به قول خود عمل كرد ما عجله یی برای واگذاری سهام نداریم ولی درصورت عملی نشدن تعهدات ، هیات رییسه جلسه یی برگزار و در خصوص تیم تصمیم می گیرد .

  وی یكی ازگزینه های پیشنهادی را واگذاری مجدد سهام ملوان به منطقه ی آزاد انزلی عنوان و خاطرنشان كرد : باید از تجربه های كسب شده ، استفاده كنیم تاسرمایه گذارشرایط لازم را داشته باشد .

  داوودی درخصوص ورزشگاه تختی شهر ، محل برگزاری مسابقات گفت : این ورزشگاه هشت هزار و۷۰۰ نفرظرفیت صندلی دارد ولی با توجه به فرسودگی ورزشگاه و مصوبه ی دولت ساخت ورزشگاه 15 هزار نفری را در برنامه داریم .

  فرماندارانزلی درخاتمه از تمامی سرمایه گذاران علاقه مند دعوت كرد ، برای خرید سهام ملوان مراجعه كنند تا پس از بررسی ، ملوان به سرمایه گذار توانمندی واگذار و برای حضوری مقتدرانه در فصل آینده آماده شود .

 2. جواد   می 19, 2013  

  وای! دوباره فرهاد بیاد جان همه کس تون بی خیال شید ، حداقل بیاد نه جای سر مربی

 3. علی رضا   می 19, 2013  

  اقای درودگرشمامدیرتوانمند وهدفمندوبادانشی هستید.
  فراموش نکنیم آزمودن راآزمودن خطاست!!!!!!!
  لطفا ازتکراردوباره این دورباطل وتکراری سرمربی بومی که جز اشتباه محض خودزنی نیست خودداری کنید.
  ملوان خون تازه وتفکرنو وافرادجدیدوبادانش وعلم روز درراس کادرفنی خودمیخواهدتا بال بگشایدواوج بگیرد.
  حاج صادق انزلیچی موفق باشید.

 4. ممی   می 20, 2013  

  فرهاد اگر به عنوان کمک یا تمرین دهنده بیاد خیلی خوبه ولی به عنوان سرمربی خوب نیست

 5. علی رضا   می 20, 2013  

  ضمن تشکرازاطلاع رسانی دقیق عزیزان دراین سایت وزین وقدردانی اززحمات بی دریغ آقای درودگرمدیردلسوزومردمی ملوان عزیز
  اینکه آقای محمودپیشگاهادیان نیز جزاعضای کمیته فنی هستندصحت دارد؟واگرجواب مثبت است ایشان درهرحالتی باید درباشگاه پست وسمتی داشته باشندوآیا واقعاایشان توانایی ودانش مشاوره دادن به شخصی باآگاهی ودانش وتوان آقای درودگررا دارند؟

  • نویسنده : مدیر دوم سایت - دان   می 20, 2013  

   علی رضا :
   تا پایان 4شنبه هم کادر فنی جدید میاد هم مالک هم بازیکنان جدید

 6. محمد   می 20, 2013  

  آفرین آقا فرهاد الحق که آبایی مثل این احمد زاده **** نیستی که آبرو ریزی می کنه

 7. علی رضا   می 20, 2013  

  باسپاس ازپاسخ شما وامیدبه اینکه باکمک خدا ومدیریت آقای درودگرعزیز این مدیرتوانمندوسخت کوش دست کسانی که ملوان تنها برایشان محل کسب درآمدواعتبارومعروفیت وشهرت است،برای همیشه کوتاه شود.
  ملوان خون تازه وهوای پاک میخواهد،تابال بگشایدواوج گیرد.
  جاویدملوان

 8. مهرشاد رجب علي   می 25, 2013  

  من يك استقلالي ام ولي ملوان رو خيلي دوست دارم و به نوعي تيم دوم منه.انصافا با وجود فرهاد پورغلامي ملوان بهتر نتيجه ميگرفت و خيلي زيباتر بازي ميكرد.احمدزاده با اومدنش خراب كرد تيم رو.يادتون رفته مگه جلوي استقلال و پرسپوليس چقدر عالي بود ملوان زمان پورغلامي.اونوقت احمدزاده از پرسپوليس6-0باخت.كاش دوباره پورغلامي بشه مربي ملوان


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب