امروز یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
۱۲:۲۲:۴۴ - سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
از شام مشترک قبل از داربي بدم مي‌آيد
ملوان و داماش دو نماينده گيلان هفته گذشته پيروزي‌هاي ارزشمندي را کسب کردند تا آماده داربي گيلان شوند. ملوان و داماش دو نماينده گيلان هفته گذشته پيروزي‌هاي ارزشمندي را کسب کردند تا آماده داربي گيلان شوند. در اين رابطه گفت و گوي 90 با سيدجلال رافخايي مهاجم گلزن ملوان را بخوانيد: 90: فکر مي‌کردي صبا […]

ملوان و داماش دو نماينده گيلان هفته گذشته پيروزي‌هاي ارزشمندي را کسب کردند تا آماده داربي گيلان شوند.

ملوان و داماش دو نماينده گيلان هفته گذشته پيروزي‌هاي ارزشمندي را کسب کردند تا آماده داربي گيلان شوند. در اين رابطه گفت و گوي 90 با سيدجلال رافخايي مهاجم گلزن ملوان را بخوانيد:

90: فکر مي‌کردي صبا را شکست دهيد؟
تيم ما در طول بازي سوار بر بازي بود و بايد در همان 90 دقيقه کار را تمام مي‌کرديم. حتي يک گل سالم نيز به ثمر رسانديم و توپ از خط دروازه عبور کرد اما داور خط آن را نگرفت که باز هم از داوري‌ها ضربه بخوريم.

90: به پنالتي هم خيلي معترض بوديد؟
به نظرم پنالتي هم درست نبود و توپ به دست آهي برخورد کرد نه دست به توپ که پنالتي گرفته شود.

90: در اين مسابقه ديگر خبري از فشنگچي نبود پنالتي بگيرد يا پاس گل دهد.
اميرحسين بهترين بازي را انجام داد و به نظرم کارش حرف نداشت.

90: الان همه گيلاني‌ها به فکر داربي هستند. فکر نمي‌کني در شرايط فعلي که داوران زياد اشتباه مي‌کنند بايد به فکر داوري باشند که کمتر دچار اشتباه شود؟
خيلي‌ جاها کمک داورها مي‌توانند به داوران کمک کنند به نظرم همه داوران خوب هستند و فقط کمي تمرکز ندارند که بايد هر داوري که داور داربي گيلان مي‌شود به اين نکته بيشتر توجه کند.

90: با هم شام نمي‌خوريد؟
از اين ادا و اطوارها سردرنمي‌آورم و اصلا دوست ندارم اين کارهاي نمايشي را انجام دهيم. چون استقلال و پرسپوليس سابقا اين کارها را کرده بودند ولي اصلا جواب نداد.

90: در جدول هم همسايه خوبي شده‌ايد؟
بله هم در جدول همسايه‌ايم و هم در استان ولي اين همسايگي چندان صميمانه نيست. البته من نتايج خوب داماش را به افشين ناظمي تبريک مي‌گويم و اميدوارم ادامه پيد اکند.

90: مسئولان استان بايد چه تمهيداتي بيانديشند تا حواشي کمتر شود و ديگر دچار کسر امتياز نشويد؟
قطعا فکرهايي کرده‌اند تا حواشي کمتر شود. من اميدوارم فوتبال خوبي شود و سه امتياز به ملوان برسد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. محسن آبای از تبریز   آذر ۱۲, ۱۳۹۲  

  سلام داربی قبلی از تبریز به عشق ملوان اومدم ولی اینبار قسمت نشد بیام میدونم شرایط سختتره چون ما میهمان هستیم و میزبانمان همه به دفعات نشان داده که از مهماننوازی چیزی بلد نیست و فرعنگی ندارند . فقط آبای های با غیرت ملوان تنها نذارید و مواظب خودتون باشید
  د م ش تیمی نیست که بخواد جلوی ما حرفی داشته باشه .
  انزلیچی آبای آبرار ……………
  آبرار آبرار آبرار ………………

  به امید برد

 2. masoud   آذر ۱۲, ۱۳۹۲  

  سلام ایشالله ملوان بزنه حیف که اردبیلم حتی نمیدونم تلویزیونم میگیره بازی یا شبکه شما ورزش اینا نشون میدن

 3. فرهاد داماش   آذر ۱۲, ۱۳۹۲  

  نقلی نیست ابارا ما فرهنگ داریم هم تمدن .شما که مهمانوازبودید چرا تورفت شیشه ماشین رشتیارو شکستید .مابد مامهمانواز نیستیم شما چرا یه بار نشد مهمانواز باشید .ایا این فحاشی ها فقط تورشته .انصافا خداوکیلی .ما دوشهری هستیم که هنوز یادنگرفتیم به هم احترام بگذاریم چرا قبلا دوتیم می شد منتخب گیلان چرا قبلا سیروس رو همه رشتیا دوست داشتند چرا ؟علتش همین مصاحبه های دوستان هست مثه اقای رافخایی که می فرمایند همسایگی این دوشهرصمیمانه نیست .خدایش اگه یه بازیکنی بیاد وازصمیم دل از هوادارا بخواد وخودش پیش قدم بشه واین فرهنگ رو جا بندازه که به هم احترام بذاریم نمی شه ؟ما یک زبان ویک استان هستیم .کلکل هیچ موردی نداره ما خداوکیلی انزلی چیا رو دوست داریم واگه میزبان خوبی نیستیم مارو به بزرگواریتون ببخشید ولی این درست نیست که هی درسدد تلافی ازهم دیگه ایم .همیشه گفتم بازم می گم این دوتیم هرکدوم سبک بازی خودشون دارند ولی اگه باهم باشند میشن یه تیم ملی .هرکی مختار تیم خودشو تشویق کنه .وخیلی جالبتر اینه که بعد از بازی این دوتیم در هرسال شبش میایم انزلی خونه اقوام کلکل .مادوشهرذاتا ازهمدیگه بدمون نمیاد وبدنیستیم چه بسا یکی از اقواممون دوستامون تواین شهرها زندگی کنه برای من 56ب -یا 46ب نداره .من توهمین سایت ازاول فصل که این تیم دچارمشکل بودهمیشه کامنت می زدم وهمش براش ارزوی موفقیت می کردم ولی بعضی از دوستان نسبت به کسی که دوستدارملوانه وجرمش اینه که رشتیه وداماشی توهین می کردند .نقلی نیست به امید پیروزی دررفاقت درروز جمعه اگه شده یکی بشه باعث بالا رفتن اون یکی


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب