از تمام گيلاني‌ها و ملواني‌ها عذرخواهي کنم

محمد احمدزاده  در زمان ورود به نشست خبري در مورد اينکه بازي يازده به يازده بود يا نه و بازيکنان پرسپوليس مشکلي نداشتند اظهار داشت:

شما شخصيت يک خبرنگار را رسما از دست داديد و جامعه رسانه‌اي شخصيتش بالاتر از آن است که چنين سوالي بپرسد. لطفا بقيه را زير سوال نبريد. چه کسي فکر مي‌کرد ما با 6 گل بازنده شويم. روز بد ما بود و اصلا تمرکز نداشتيم. بعد از اولين گل اتفاقاتي افتاد که در تاريخ باشگاه ما بي‌سابقه بود. درست است شکست جزيي از ورزش است ولي اين باخت به هيچ عنوان نمي‌تواند واقعيت فوتبال ما را نشان بدهد. در بدترين شرايط قرار داشتيم و در هيچ زماني در طول تاريخ باشگاه ملوان چنين باختي نداشتيم.

وي در مورد اينکه عوامل بيروني و مصاحبه هاي شما در اين باخت شکست دخالت داشت يا نه گفت:

 چنين چيزي ممکن است من 7 روز پيش مصاحبه کرده بودم ولي خيلي‌ها روز قبل از بازي آن را منعکس کردم. در کل تيم ملوان در مسيري قرار گرفته که هجمه و فشار از روز قبل از بازي آغاز شد و تا امروز هم ادامه داشت. تيم پرطرفدار همه جا طرفدار دارد و آنها کم هم نيستند.
اينگونه تعبير کنيد مگر مي‌شود پرسپوليس همه جا هوادار نداشته باشد. شما مي‌خواهيد حرف در دهان من بگذاريد که بگوييد فدراسيون جز عوامل بيروني بوده است. اگر مي‌خواهيد خودتان بگويييد که فدراسيون هم با پرسپوليس است اين نظر شماست و تعبير من نيست. خيلي‌ها يازده به يازده‌ نفري که من گفتم را جور ديگر تعبير کردند و من نمي‌توانم بي‌جهت متهم شوم.

سرمربي ملوان در پاسخ به سوالي که حرف‌هاي شما من را به ياد چند سال پيش انداخت که مدير رسانه‌اي ملوان گفت ديگر شما سوال نپرسيد.

وي در مورد عملکرد داوري گفت:

داوري مشکلي نداشت ولي فقط يک صحنه پنالتي روي نزهتي بود که اگر آن را مي‌گرفت شرايط بازي فرق مي‌کرد اما در جريان بازي ممکن است چنين اتفاق‌هايي بيفتد. 8 بازي است سرمربي ملوان است و تا امروز 7 پنالتي ما را نگرفته‌اند. اين اتفاق برعکس 10 بازي اول ملوان بود که من سرمربي نبودم. خطا روي نزهتي را پنالتي ديديم.

احمدزاده در مورد اينکه محترمانه گفت:

من در شکل سوال ترديد داشتم و سوالي که او از من پرسيد به نظر آمد که مي‌خواستند شخصيت مربي را زير سوال ببرد ولي من گفتم يک خبرنگار اينگونه سوال نمي‌پرسد. هيچ زماني مقابل خبرنگاران قرار نگرفته‌ام و هميشه به آنها احترام مي‌گذارم.

همان خبرنگار اول سوالش را مطرح کرد و احمدزاده گفت:

من به شما توهيني نکردم. طرفداران پرسپوليس با حمايت خود بيشترين سهم را در برد تيم داشتند. اين را با قوت تمام مي‌گويم و در ادامه جام حذفي پرسپوليس قهرمان مي‌شود. براي کادر فني اين تيم که جوان هستند آرزوي موفقيت مي‌کنم و شک ندارم که آنها سهميه آسيايي مي‌گيرند اما تماشاگران بيشترين سهم را دارند. من امروز مقصر بودم چون مي‌توانستم فوتبال بسته‌اي بازي کنم ولي ما درست مثل ليگ بازي کرديم و بيشترين تقصير متوجه من است و لازم مي‌دانم از تمام گيلاني‌هاي عزيز و ملواني‌ها عذرخواهي کنم و بايد بگويم که لکه شکست روي پيشاني خودم است اما اين باخت باعث موفقيت ملوان در ليگ مي‌شود و اين نتيجه به ما خيلي کمک مي‌کند. شايد اين باخت کمک کند تا بهترين نتايج اين سال‌ها را به دست بياوريم.

وي در مورد اينکه چرا کنار خط نمي‌آمد گفت:
در بيشتر مواقع خاچاطوريان لب خط مي‌آمد.

8 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.