از بین مازیار،جلال،پژمان و یوسف زاده 3 نفر می مانند

صادق درودگر در گفت‌وگو با خبرنگار وزرشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط ملوان گفت: در اردوی اردبیل به سر می‌بریم و شرایط تیم بسیار خوب است، احمد آهی به تمرینات اضافه شده و شرایط بسیار مناسب است. امروز در یک دیدار دوستانه به مصاف منتخب اردبیل می‌رویم و از بین مازیار زارع، پژمان نوری، سید جلال رافخایی و یوسف‌زاده سه نفر به اردوی ملوان تا روز دوشنبه اضافه خواهند شد.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود استقلال تهران درخواست جذب سعید عزت‌اللهی را داشته است، عنوان کرد: باشگاه‌های استقلال، سپاهان و راه‌آهن خواهان جذب سعید عزت‌اللهی بودند که ما اعلام کردیم تنها در صورت دریافت دو میلیارد تومان رضایتنامه این بازیکن را صادر خواهیم کرد. وی با باشگاه ملوان قراردادی سه‌ساله دارد

مدیرعامل ملوان در مورد اینکه گفته می‌شود استقلالی‌ها اعلام کردند دو بازیکن امید خود را می‌دهند و عزت‌اللهی را می‌گیرند، اظهار داشت: چنین مسئله‌ای نبوده است. ما مهدی شیری را از استقلال گرفتیم و آنها نامه زدند که او را بازگردانیم که ما از انجام این کار خودداری کرده‌ایم.

 درودگر در مورد اینکه سرنوشت جذب پژمان نوری، جلال رافخایی و مازیار زارع به کجا انجامید عنوان کرد: مشکلی که وجود داشت این بود که حسین هدایتی زمانی می‌توانست پول بدهد که فسخ نامه او امضاء شود در همین راستا سه بار این نامه امضاء شد اما مشکلاتی وجود داشت که در نهایت این مسئله رفع شد و شنبه یا یکشنبه به بازیکنان پول می رسد و آنها به تمرینات اضافه می شوند.

وی در مورد اینکه آیا حضور هدایتی در ملوان کاملاً منتفی شده است، گفت: هدایتی نه تنها از ملوان بلکه از فوتبال کاملاً جدا شده است البته او به ملوان کمک می‌کند و قرار است یک میلیارد تومان به این باشگاه پرداخت کند.

9 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.