از بالا تا پايين مشکل داشتیم

پژمان نوري در پاسخ به اين سوال که چه اتفاقي افتاد که ملوان نتايج خوبي نگرفت، گفت:

در نيم فصل اول خيلي خوب کار را شروع کرديم و شرايطمان در جدول نيز بسيار عالي بود اما در نيم فصل دوم واقعا نتايج شرم آور بود، خيلي چيزها دليل اين افت بود و يکي از آنها اين بود که هيچ چيزي سر جاي خودش نبود.

وي افزود: از بالا تا پايين تيم، همه مشکل داشتيم و به همين دليل خوب نتيجه نگرفتيم، همه دوست داشتند زودتر بازي آخر فرا برسد که اين اصلا براي يک تيم فوتبال خوب نيست.

نوري در خصوص آينده خود نيز گفت: اول اين را بگويم که من از ملوان هيچ پيشنهادي ندارم و نمي‌دانم چه بلايي مي‌خواهد در آينده سر اين تيم بيايد، چه کسي مربي است و چه مدير. ما در ملوان يک مشکل نداشتيم.

کاپيتان ملوان در پاسخ به اين سوال که برخي‌ها مي‌گويند مشکل ملوان هدايتي بود گفت: يکي از مشکلات ما که به مسائل مالي برمي‌گشت مربوط به هدايتي بود اما فقط يکي از آنها.

وي در خصوص وضعيت خودش در سال آينده نيز تاکيد کرد: راستش را بخواهيد دو پيشنهاد خوب دارم اما بين اين پيشنهادهايم پرسپوليسي‌ها نيستند، اميدوارم که در روزهاي آينده بتوانم بهترين تصميم را براي آينده فوتبالي‌ام بگيرم.

نوري افزود: حرف من به ملواني ها اين است که اگر بخواهيم اين طور مانند پارسال پيش برويم آينده خوبي در انتظار اين تيم نيست و باز هم هواداران را زجر مي‌دهيم، نمي‌دانيم چه کسي مدير يا مربي تيم است و در شرايطي که همه در حال گرفتن بازيکن و رايزني هستند ما نمي‌دانيم فصل آينده بايد چه کاري انجام دهيم. اميدوارم همه چيز ختم به خير شود.

وي در خصوص دعوتش به تيم ملي نيز گفت: ما روزهاي بسيار سخت و مهمي را در پيش داريم و همه بايد مثل بازي با کره جنوبي همه باهم يک دل شويم تا تيم ملي به جام جهاني برود. فوتبال ما لياقت حضور در برزيل را دارد و بهتر است همه الان به جاي انتقاد بيايند گوشه اي از کار را بگيرند و به تيم ملي کمک کنند تا بتوانيم به هدفمان برسيم. به نظر من هيچ چيز براي فوتبال ايران غير ممکن نيست و ما با يک پيروزي مقابل قطر مي‌توانيم خيلي چيزها را ثابت کنيم و دوباره مدعي صعود مستقيم به جام جهاني شويم.

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.