از اتفاقات خوب این است که به لیگ یک نرفتیم

نصرت ایراندوست در گفت و گویی درباره ی خبر جدایی احمدزاده اظهار داشت :

حقیقت این است که هنوز چیزی مبنی بر استعفای وی به دست ما نرسیده است . با توجه به این که درودگر به خاطر بازی با پرسپولیس در تهران بود ، هنوز او را ندیده‌ام اما بعدازظهر امروز یا فردا جلسه‌یی خواهیم داشت .

رییس کمیته ی فنی ملوان درباره ی عملکرد کادر فنی این تیم گفت :

درست نیست بخواهم به صورت فردی در این رابطه حرف بزنم . اگر این کار را انجام دهم ، ممکن است سایر دوستان در کمیته ی فنی ناراحت شوند . پس از جلسه با اعضای کمیته ی فنی می‌توان در این رابطه اظهار نظر کرد .

وی درباره ی بازی ملوان مقابل پرسپولیس گفت :

وقتی ملوان عقب افتاد ، در نیمه ی دوم هجومی کار کرد و موقعیت گل هم به دست آورد اما پرسپولیس هم عملکرد خوبی داشت . امیدوارم در بازی آخر ملوان از این بحرانی که دچارش شده ، خارج شود .

ایراندوست در ارزیابی از عملکرد ملوان عنوان کرد :

ملوان و فجرسپاسی جزو تیم‌هایی هستند که همیشه با بی‌پولی دست و پنجه نرم کردند ولی آبرومندانه پیش رفتند و همیشه فوتبال سازنده‌ و تماشاگرپسندی به اجرا گذاشتند . امسال هم ملوان از این قاعده مستثنی نبود حتی فجر هم در فصل جاری همین شرایط را داشت .

وی ادامه داد : نیروی دریایی بخشی از باشگاه را در اختیار دارد اما زمانی که باشگاه به طور کامل در اختیار نیروی دریایی بود ، مدیریت و انضباط فوق‌العاده‌یی بر آن حاکم بود . امسال با آمدن هدایتی توقع مردم بالا رفت و گفتند چون سرمایه به تیم آمده ، آن ها می‌خواستند تیم آسیایی شود اما این توقعات زیاد است . ملوان برای آسیایی شدن باید پله پله حرکت کند . اگر به یک باره بخواهند ملوان به آسیا برود این تیم با سر به زمین می‌خورد .امیدوارم سرمایه سرازیر شده حفظ شود و در سال آینده ملوان تیم خوبی داشته باشد .

ایراندوست در پاسخ به این ابهام که ملوانی‌ها تنها 35 درصد از قرارداد خود را گرفته‌اند بنابراین از کدام سرمایه ی سرازیر شده نام می‌برد ، گفت :

حرف شما را تایید می‌کنم ولی وقتی شرایط تیم‌های دیگر را هم دنبال کنیم ، می‌بینیم آن ها هم چنین شرایطی دارند اما به این صورت گله نکرده‌اند . ملوان همیشه این شرایط را داشته است . شاید فکر کنید ، چاپلوسی می‌کنم اما این گونه نیست . من ملوان را دوست دارم چه زمانی که نیروی دریایی و دنیامالی و چه حالا که هدایتی آن را در اختیار دارد . امیدوارم هدایتی دست نوازشی روی بازیکنان این تیم بکشد .

رییس کمیته ی فنی باشگاه ملوان درباره ی دلایل افت ملوان در نیم فصل دوم و میزان تاثیر مشکلات مالی در این نزول گفت :

وقتی اتفاقی می‌افتد همه ی عوامل در آن تاثیرگذار هستند و نمی‌توانیم تنها یک عامل را مقصر بدانیم . صددرصد همه در به وجود آمدن این روند تاثیرگذار هستند . بازیکنان ، مسایل مالی و خود ما که در باشگاه هستیم ، در ایجاد وضعیت فعلی مقصر هستند . خوشبختانه اتفاق خوبی که افتاد این بود که ملوان توانست در لیگ برتر باقی بماند .

او درباره ی دلیل غیبت احمدزاده در جلسه ی کمیته ی فنی پیش از دیدار با پرسپولیس و این که آیا احمدزاده به خاطر ناراحتی از ایجاد چنین کمیته ا‌ی در جلسه شرکت نکرده ، گفت :

ما نمی‌دانیم نظر او چه بوده است و اگر در یک جلسه و یا رسانه‌یی دلیل غیبتش را بگوید ، می‌توان نظر داد . در طول زمان همه چیز مشخص می‌شود .

4 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.