امروز یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸
۲۰:۲۹:۳۷ - شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
از ابتدا تا انتهای موضوع ندادن استادیوم
امروز در آخر تمرین صحبت هایی از کارمندان هیئت فوتبال زده شد که فردا زمین داده نمی شود و باید اول پول هیئت فوتبال را بدهید . این سخنان با واکنش درودگر مواجه شد و گفت : شما با مردم انزلی هستید یا علیه آنها؟ ما فردا تیم را خواهیم آورد ، یا در استادیوم یا در […]

امروز در آخر تمرین صحبت هایی از کارمندان هیئت فوتبال زده شد که فردا زمین داده نمی شود و باید اول پول هیئت فوتبال را بدهید .

این سخنان با واکنش درودگر مواجه شد و گفت : شما با مردم انزلی هستید یا علیه آنها؟ ما فردا تیم را خواهیم آورد ، یا در استادیوم یا در کوچه پشتی استادیوم تمرین خواهیم کرد ، آنگاه خود جواب مردم انزلی را بدهید . ،

در همین موضوع یک مصاحبه ی اختصاصی Malavan.ir با وی انجام داد . ما یک طرفه به میدان نخواهیم رفت واماده  پاسخ عزیزان هیئت فوتبال انزلی در این مورد هستیم .

آقای درودگر امروز این بحث ها و صحبت ها چه بود ؟

والا من به مسئولین انزلی قول دادم فعلا در این مورد در رسانه ها صحبت نکنم ولی این کار را به مسئولین انزلی واگذار می کنم تا این را حل کنند و فقط به دلیل نزدیکی به ارتحال امام صحبتی نمی کنم  ،  فعلا من را معذور کنید  .

مدیر عامل ملوان که اینگونه پاسخ داد ، اما جالب اینکه جمعی از خبرنگاران و مردم پس از رفتن صادق درودگر از استادیوم با کسی که با درودگر اینگونه سخن گفت ، صحبتی داشتند و این فرد گفت :

من یک کارمند هستم و به ما گفتند که این دستور است و به بنده این موضوع ربطی ندارد .

همه افراد در آن جمع ، کم توجهی الماسخاله به فوتبال انزلی را عامل این اتفاقات میدانستند و خواستار توجه بیشتر ایشان به انزلی شدند ، حالا باید دید فردا استادیوم بسته است یا باز ؟ باید دید واکنش هیئت فوتبال و یا واکنش مردم انزلی چه خواهد بود . همه فردا مشخص خواهد شد .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. اسی   خرداد ۱۱, ۱۳۹۲  

  مطمئنا در استادیوم باز خواهد شد اگر نشود مسئولیین شهر انزلی باید جوابگو هواداران ملوانی باشند

 2. مدیریت کل سایت: رضا اصغری   خرداد ۱۲, ۱۳۹۲  

  درودگر تهدید به تمرین در خیابان کرد

  درودگر از بی تفاوتی مسوولان هیات فوتبال انزلی در قبال احقاق حق خود از هیات فوتبال گیلان و فدراسیون فوتبال هم انتقاد کرد .

  در حالی که زمین چمن حسن رود زیر کشت است و انزلی چمن مناسب دیگری ندارد ، مسوولان هیات فوتبال انزلی ، ملوان را به ورزشگاه تختی ؛ خانه اش راه نمی دهند !!

  ساعت 16:00 امروز (شنبه) قرار بود تیم ملوان در زمین تختی تمرین کند . اما هیات فوتبال انزلی اجازه ی ورود ملوانان را تا یک ساعت مانده به شروع تمرین نداد ، تا این که با وساطت عده یی از مسوولان شهر ، در ورزشگاه به روی آن ها و دراگان اسکوچیچ اولین سرمربی خارجی شان باز شد . در اولین جلسه ی تمرین ملوان در لیگ سیزدهم ، اسکوچیچ ، حبیبی ، محمدوند و شجاعی از بازیکنان امید و آزاد تست گرفتند . بعد پایان تمرین خبری میان هواداران قوی سپید پیچید که رمضانی پور رییس هیات فوتبال بندرانزلی با فارس مصاحبه کرده و گفته که ملوان به دلیل بدهی به هیات فوتبال فردا حق تمرین در ورزشگاه تختی را ندارد . درودگر که این روزها با تنگناهای مالی بسیاری برای بستن یک تیم خوب رو به رو است ، انتظار داشت مسوولان هیات فوتبال انزلی در این شرایط حساس همکاری بیشتری از خود نشان می دادند ، مدیرعامل باشگاه ملوان خطاب به یکی از مسوولان هیات فوتبال انزلی در حضور هواداران گفت : « شما هیات فوتبال شهر انزلی هستید . شما باید خدمت کنید . نه این که زمین را به روی تیم ملوان ببندید . شما که ناظم اینجا نیستید ! شهر دورود زمین مجانی به مردمش می دهد ، یک میلیارد هم استاندارش کمک می کند . اما شما زمین را به روی ما می بندید ؟! »

  درودگر از بی تفاوتی مسوولان هیات فوتبال انزلی در قبال احقاق حق خود از هیات فوتبال گیلان و فدراسیون فوتبال هم انتقاد کرد : « چرا نمی روید 3 درصد سهم فدراسیون را بگیرید ؟ شما برای این که میزتان را نگه دارید ، نه حق تان را از هیات فوتبال گیلان می گیرید ، نه حق تان را از فدراسیون فوتبال می گیرید . فقط دوست دارید ، پشت میز خودتان بنشینید . 200 میلیون از فدراسیون فوتبال طلب دارید ، نمی روید بگیرید ، از ما فقط می خواهید ، پول بگیرید . پول سم ، کود و کارگر زمین را ما دادیم . 88 میلیون برای این زمین هزینه کردیم ، چرا علیه من جو ایجاد می کنید ؟! »

  درودگر تهدید رییس هیات فوتبال انزلی را نیز بی پاسخ نمی گذارد : « ما فردا استادیوم می آییم و اگر در را باز نکنید ، در خیابان تمرین می کنیم ! »

 3. مدیریت کل سایت: رضا اصغری   خرداد ۱۲, ۱۳۹۲  

  تیم فوتبال ملوان انزلی امروز در انزلی قصد داشت ، اولین تمرین خود را با حضور دراگان اسکوچیچ اولین مربی خارجی فصل خود آغاز کند اما مسوولان هیات فوتبال انزلی مانع از حضور بازیکنان در زمین تمرین شدند که در نهایت با واسطه اجازه ی تمرین به ملوان داده شد .

  محمود رمضانی رییس هیات فوتبال انزلی با تایید این خبر به خبرگزاری فارس ، گفت :‌ باشگاه ملوان در مجموع دو فصل رقمی در حدود 150 میلیون تومان به هیات فوتبال بدهکار است و به دلیل همین بدهی قصد نداشتیم ، اجازه ی تمرین به ملوان را بدهیم اما امروز به خاطر حضور سرمربی خارجی استثنائاً اجازه ی تمرین به ملوان را دادیم ولی از فردا دیگر به ملوان اجازه ی تمرین را نخواهیم داد .

  به گزارش فارس ، اسکوچیچ که سابقه ی مربیگری در تیم النصر عربستان را داشته ، اولین مربی خارجی فوتبال ملوان است که امروز در اولین تمرین این تیم با مشکلاتی مواجه شد

 4. محسن اسماییلی   خرداد ۱۲, ۱۳۹۲  

  واقعا حاشا به غیرت بعضی ازهمشهریها که آبروی انزلی وانزلیچی رو بارفتارها ی زشت وپست خودشون میبرند،آدم واقعا خجالت زده میشه ازاین جماعت پول دوست ومردم ستیز،حاشابه غیرتتان ودریغ وصدافسوس!!!!!

 5. رحیم زاده   خرداد ۱۲, ۱۳۹۲  

  انزلی یه تیم که بیشترنداره واینهمه هوادار وعاشق،مسولین قراره استادیوم رو ترشی بندازند؟که این همه ادا واصول واماواگروبایدوشاید دارند؟ملوان توش تمرین وبازی نکنه،پس کی بیاد نکنه داماش؟بخدا خجالت داره م کنیدشرم.

 6. قاسم   خرداد ۱۲, ۱۳۹۲  

  اینا بازم پول می خوان هیچی
  آقاجون مگه به جز ملوان کسی دیگه میاد یک استادیوم داریم یه تیم این حرکتا چیه آخه

 7. mohamad.m   خرداد ۱۲, ۱۳۹۲  

  واسه خودشون حرف زدن مگه میشه سن سیروس و از ملوان جدا کرد تمرین تو استادیوم برگزار میشه اییییییییییرررااااااان مللللوووواااان

 8. hamshahri   خرداد ۱۲, ۱۳۹۲  

  واقعا واسه خودمو همشهریام متاسفم که اینقدر غریبه پرستیم.دوستان شماها که این حرفارو می زنید و همشهریهای خودتون رو غریبه پرست و پول دوست میدونید
  آیا میدونید که همین بدهیهای ملوان چقدر هیئت رو عقب انداخته؟هیچ میدونید هیئت بابت پول آب و برق و گاز نزدیک به همین 100 میلیون رو بدهکاره؟فکر نکنید این پول به جیب شخص میره نخیر.بالای 10میلیون پول همین پروژکتورایی که تو ورزشگاه نصب شده رو بدهکاره هیئت اونوقت شما نشستین میگین
  پول دوست و بی غیرت؟!واقعا که حاشا به این مرام.همین زمین مگه نباید برای فصل بعد اماده بشه؟چطوری آماده اش کنن؟بعدا انتظار داریم چمن خوب هم داشته باشیم ،از طرفی همین شمایی که الان این حرفارو می زنید فردا
  این تیم نتیجه نگیره می شینید مربی و سرپرست و بازیکن رو به باد فحش میگیرید
  بسه اینقدر مثل کبک سرتون رو زیر برف کردین.حالا همشهریاتون شدن بی غیرت و این غریبه که از یه جا دیگه پاشده اومده شده با غیرت؟مگه ما کم مربی تو این شهر داریم که مربی خارجی آورده؟اصلا مگه این تیم ماله نیرو دریایی نیست؟از خودتون پرسیدین که چرا اونا زمین حسن رود رو برای
  تمرین ندادن؟بهتره بجای دلسوزیه کورکورانه و فریب حرف آدم های خوش سر و زبون رو خوردن یکم به خودمون بیاییم و تیم مون رو به هر از راه رسیده ای ندیم که اخر فصل کاسه چه کنم چه کنم بدن دستمون و واقعا ببینیم این پولای مفت تو جیب چه کسایی میره.تا وقتی ما غریبه پرستیم
  تیممون به هیچ جا نخواهد رسید

 9. مرتضی   خرداد ۱۲, ۱۳۹۲  

  اینها دارو دسته همون لاشخورهایی هستند که دستشون به ملوان نرسید ، حالا دارن اینجوری اون درودگر بدبخت رو ، تحت فشار قرار می دن !!!

 10. رحیم زاده   خرداد ۱۳, ۱۳۹۲  

  جناب آقای همشهری ناراحتی شما ازجای دیگه واتفاقات دیگست داداش،که واسه گفتنشون زدی به صحرای کربلا واستادیوم روبهونه کردی؟آخه چه ربطی به بومی بودن وانزلیچی بودن داره؟یکم فکرکن!!!!!!!!!!!!!!!

 11. میرنظامی   خرداد ۱۶, ۱۳۹۲  

  برای نظر ملوانی های متعصب احترام قائلم ولی هزینه های هیئت در آماده سازی زمین و …. را چه کسی باید تامین نماید
  مبلغ مطالبات با رقم یکی از ذخیره ها برابری می کند
  انشاالله با مالک جدید همه چیز حل خواهد شد …


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب