امروز چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
۱۸:۴۵:۰۹ - شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
از آقاي گل ليگ برتر تقدير مي‌شود
جلال رافخايي مهاجم تيم فوتبال ملوان انزلي در فصل جاري آقاي گل ليگ برتر شد. از همين رو فردا مسئولان سازمان ليگ در مراسمي در انزلي از جلال رافخايي با اهداي کاپ ويژه آقاي گلي تقدير خواهند کرد. در اين مراسم مسئولان و پيشکسوتان باشگاه ملوان بندر انزلي نيز حضور خواهد داشت.

جلال رافخايي مهاجم تيم فوتبال ملوان انزلي در فصل جاري آقاي گل ليگ برتر شد.

از همين رو فردا مسئولان سازمان ليگ در مراسمي در انزلي از جلال رافخايي با اهداي کاپ ويژه آقاي گلي تقدير خواهند کرد.

در اين مراسم مسئولان و پيشکسوتان باشگاه ملوان بندر انزلي نيز حضور خواهد داشت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. نرگس   اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۲  

  سلام . میخواستم سوال کنم تو این مراسم خانم ها هم حضور دارند؟

  • نویسنده : مدیر دوم سایت - دان   اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۲  

   نرگس :
   بله همه می توانند

 2. مدیریت کل سایت: اصغری   اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۲  

  برکناري مربيان در فوتبال ايران وحشتناک است
  شماره خبر : 65045

  رئيس کانون مربيان فوتبال ايران با بيان اينکه در ليگ برتر حدود 500 بازيکن داريم که 7 درصد يعني 35 نفر آنها در 80 درصد مسابقات بازي کرده‌اند، گفت: آمار برکناري و جابجايي مربيان در ليگ برتر ايران وحشتناک است.
  مجيد جلالي در گفتگو با مهر، در خصوص ارزيابي‌اش از خروجي و پديده‌هاي ليگ برتر فوتبال ضمن بيان مطلب فوق اظهار داشت: در ليگ برتر حدود 500 بازيکن داريم که 7 درصد يعني 35 نفر آنها در 80 درصد مسابقات بازي کرده‌اند. به عبارت ديگر اين 35 بازيکن را تمام تيم‌هاي ليگ مي‌خواهند. حدود 8 درصد بازيکنان هم در انتهاي فصل به خاطر آسيب ديدگي يا بالارفتن سن از ليگ ريزش دارند.
  وي ادامه داد: به اين ترتيب 85 درصد بازيکنان کساني هستند که يا اصلا در ليگ بازي نمي‌کنند و يا خيلي کم براي تيمشان به ميدان مي‌روند. اين آمار در فوتبال ما تکان دهنده و هشداردهنده است. مي‌شود روي اين موضوع بررسي‌هاي زيادي انجام داد. البته در دنيا آمار بازيکناني که کمتر براي بازيکنانشان به ميدان مي‌روند، 60 درصد است و ما هم بايد اين ميزان را به استاندارد جهاني برسانيم.
  سرمربي پيشين تيم فولاد خوزستان با اشاره به تعداد بازيکنان جدا شده از ليگ در پايان هر فصل، تاکيد کرد: به طور معمول در پايان هر فصل حداقل بايد 20 درصد بازيکنان ريزش داشته باشند تا نفرات جديد و جوانتر به فوتبال تزريق شوند ولي اين آمار در فوتبال ما 7 درصد است. به همين خاطر است که تغيير نسل در فوتبال ما حدود 13 سال طول مي‌کشد در حالي که اگر 20 درصد ريزش داشته باشيم، اين تغيير نسل در پنج سال رخ خواهد داد.
  جلالي در بخش ديگري از صحبت‌هايش آمار برکناري و جابجايي مربيان در ليگ برتر را وحشتناک دانست و گفت: طبق آمار 35 نفر در 18 تيم مربيگري کرده‌اند، يعني به طور متوسط هر مربي 17 و نيم هفته سر کار بوده است. متاسفانه اين مسئله هر سال بدتر مي‌شود.


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب