امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
۱۷:۴۷:۰۹ - پنج شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ازاستقلال‌خوزستان‌خوش‌شانس‌تربوديم وبرديم
دراگان اسکوچيچ در نشست خبري پس از بازي تيمش مقابل استقلال خوزستان عنوان کرد: اين بازي براي ما از اهميت زيادي برخوردار بود.از پيروزي تيمم خيلي خوشحالم.نيمه اول در جناح چپ مشکل داشتيم.در نيمه دوم نقاط ضعف مان را بستيم و موفق شديم بازي را از استقلال خوزستان بگيريم. به گزارش Malavan.ir و به نقل […]

دراگان اسکوچيچ در نشست خبري پس از بازي تيمش مقابل استقلال خوزستان عنوان کرد: اين بازي براي ما از اهميت زيادي برخوردار بود.از پيروزي تيمم خيلي خوشحالم.نيمه اول در جناح چپ مشکل داشتيم.در نيمه دوم نقاط ضعف مان را بستيم و موفق شديم بازي را از استقلال خوزستان بگيريم.

به گزارش Malavan.ir و به نقل از اوج نيوز،وي ادامه داد: در نيمه دوم براي برد مصمم بوديم.اشتباهات بچه گانه بچه ها در نيمه اول فرصت ضد حمله را به حريف داد تا آنها به روي دروازه ما حمله ور شوند.در نيمه دوم ما حفظ توپ کرديم.شيوه بازي و فشار بازي استقلال خوزستان باعث شد که عقب بکشيم.

سرمربي ملوان تاکيد کرد: استحقاق برد را در مسابقه با استقلال خوزستان داشتيم.حريف هم شانس براي پيروزي داشت اما ما خوش شانس تر بوديم و برديم.استقلال خوزستان تيم فوق العاده خوبي است و مربي کارآمدي دارد.

اسکوچيچ درباره تيم ملي ايران و بازي هاي جام جهاني گفت:بازيکنان ايران کيفيت خوبي دارند ولي مشکل تاکتيکي دارند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. سهيل   آذر ۲۸, ۱۳۹۲  

    Thank you so much Mr. Daragan

  2. سام   آذر ۲۹, ۱۳۹۲  

    i love you Mr.Dragan


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب