ادعايي براي کاپيتاني ملوان ندارم

حسن اشجاري درباره شرايط تيم ملوان اظهارداشت: شرايط خوبي داريم. تيممان جوان و با انگيزه است و اميدوارم استارت خوبي در شروع ليگ بزنيم. بازي سختي با صبا در قم داريم اما براي برد به ميدان مي رويم.

به گزارش Malavan.ir ، وي که يکي از طلبکاران باشگاه استقلال است، درباره تصميم کميته انضباطي راجع به تيمهاي بدهکار گفت: از اول هم معلوم بود باشگاه استقلال با آن همه بدهي از حضور در ليگ محروم نخواهد شد. حالا همه چيز به خوبي و خوشي حل شده و فقط سر بازيکنان بيچاره بي کلاه مانده است. متاسفانه هيچ نهادي نيست که از بازيکنان حمايت کند و کميته انضباط هم فقط حامي مديرها و باشگاههاست.

اشجاري ادامه داد: تا الان 6 ماه از موعد چکي که باشگاه استقلال به من داده گذشته است. با تصميمي که فدراسيون گرفته که 30 درصد از درآمد باشگاهها به طلبکاران اختصاص پيدا کند من شايد 6 سال ديگر بتوانم پولم را از استقلال بگيرم. الان ليگ 92 دارد شروع مي شود باشگاه استقلال به خيلي ها از فصل گذشته بدهکار است. اگر پول ندارند چطور بهترين بازيکنان فوتبال ايران را جذب کرده اند؟

وي افزود: مديرعامل و مسئولان استقلال همچنان جواب من را نمي دهند. حالا که نتوانسته ام از طريق کميته انضباطي به حقم برسم پس از طريق مراجع قضايي طلبم را پيگيري مي کنم. من در باشگاههاي زيادي در فوتبال ايران بازي کردم اما اتفاقات استقلال را در هيچ تيمي نديدم.

اشجاري درباره شايعه درگيري اش با مازيار زارع بر سر بازوبند کاپيتاني ملوان خاطر نشان کرد: اين موضوع صحت ندارد. من ادعايي براي بستن بازوبند کاپيتاني ملوان ندارم.

منبع : اوج

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.