اختصاصی : همیشه می خواهم قهرمان شوم

به گزارش اختصاصی Malavan.ir درگان اسکوچیچ ، سرمربی ملوان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار ملوان و مس رفسنجان از سری مسابقات جام حذفی عنوان کرد :

اسکوچیچ در مورد تغییر ترکیب ملوان نسبت به بازی قبل اظهار کرد: فردا بازی جدی از ملوان خواهید دید و بهترین ترکیب ملوان به نظر خودم خواهم گذاشت و جام حذفی را جدی خواهیم گرفت.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار Malavan.ir که آیا بازی فردا مازیار زارع کاپیتان تیم و پور رحمت الله حضور خواهند داشت عنوان کرد: مازیار فردا صد در صد در میدان خواهد بود ولی در مورد پور رحمت الله باید تا فردا فکر کنم و بعد تصمیم بگیرم.

سرمربی ملوان در پاسخ به دیگر سئوال خبرنگار سایت Malavan.ir که آیا برای قهرمانی خیز برداشته اید بیان کرد: من همیشه می خوام قهرمان باشم هیچ موقع ترکیبی نمی خواهم گذاشت تا پیروزیم را به خطر بیاندازد

وی در مورد مصدومین ملوان بازی فردا اضافه کرد : تنها مصدوم تیم حسن اشجاری است و دغاغله هم امروز تمرین شروع کرد و برای فردا آماده نخواهد بود .

دراگان اسکوچیچ در مورد اینکه چه کسانی در لیست مازاد ملوان و همچنین لیست خرید ملوان هستند گفت : هنوز هیچی معلوم نیست

وی در پایان پس از اتمام کنفرانس مطبوعاتی با چند هوادار ملوان به گفت و گویی دوستانه پرداخت و در هنگامی که از او در پایان پرسیده شد آیا قهرمان جام حذفی می شویم به فارسی بیان کرد: انشالله

تهیه و تنظیم : دانیال ابراهیمی

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.