امروز یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
12:52:03 - چهارشنبه 15 ژانویه 2014
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اختصاصی : ناسیونالیست نیستم/ استادیم انزلی باید ترمیم شود
به گزارش اختصاصی Malavan.ir جلسه ای توسط پیشکسوتان برگذار شد که هدف این همایش آن بود که پیشکسوتان یک نماینده در جلسه هیئت مدیره داشته باشند . طی رای گیری به عمل آمده ، بهمن صالح نیا بدون هیچ مخالفی معرفی و انتخاب شد . از همین رو سراغ بهمن خان رفتیم تا در مورد […]

به گزارش اختصاصی Malavan.ir جلسه ای توسط پیشکسوتان برگذار شد که هدف این همایش آن بود که پیشکسوتان یک نماینده در جلسه هیئت مدیره داشته باشند . طی رای گیری به عمل آمده ، بهمن صالح نیا بدون هیچ مخالفی معرفی و انتخاب شد . از همین رو سراغ بهمن خان رفتیم تا در مورد انتخاب وی و اهداف خود در هیئت مدیره جویا شویم :

بهمن صالح نیا پس از انتخاب خود به خبرنگار Malavan.ir عنوان کرد : ابتدا سلام عرض می کنم به تمام هواداران و عاشقان نام ملوان و تیم ملوان . باید بگویم با آمدن آقای محجوب و با پیگیری مسئولین شهری خیلی خوشحال شدیم که این عزیزان در این وضعیت مالی ورود کردند .

وی ادامه داد: در جلسه ازهمه پیشکسوتان تقاضا کردم که موجب آرام شدن تمام اوضاع شودند و خود را مسئول بدونیم و با تک تک هواداران به صحبت بشینیم و سبب دلسرد شدن سرمایه گذاران نشویم و همه مسئولین اعم از فرماندار ، شهردار و نماینده شورای شهر ، آقای بدیعی فر به دنبال موفقیت ملوان هستند که ما پیشکسوتان بیشتر تلاش کنیم .

مدیر عامل اسبق ملوان تصریح کرد : امیدوارم با ورود آقای محجوب مشکلات سخت افزاری ملوان را حل کنیم و ملوان پتانسیل بالایی دارد و همچنین کمی در موفقیت در لیگ ندارد و از سال 51 تا به امروز ثابت کردیم به این دلیل از استاندار همزبان خودم می خواهم که توجه ای انجام دهند تا استادیوم انزلی تمام استاندارد های AFC را کسب کند زیرا این زمین شایسته تاریخ ملوان نیست.

وی در مورد تیم های پایه و پرورش بازیکن افزود : بنده از نداشتن امکانات خاطرات تلخی دارم  و به عنوان یک پیشکسوت ملوان احساس شرمندگی می کنم برای زمین هایی که ما در اختیار تیم های پایه قرار می دهیم و باید فکری در این مورد بشود تا چند سال دیگر نیازی به بازیکنان غیر بومی نداشته باشیم و خود کفا بشویم و بازیکن صادر کنیم . درست است فوتبال حرفه ای این حرف ها را دربر نمی گیرد ولی ما توانایی آن را داریم.

بهمن صالح نیا با بیان اینکه حس ناسیونالیستی ندارم ابراز کرد : بندرانزلی پتانسیل بالایی دارد و همه آن را می دانند و هیچ باشگاهی مثل ملوان نیست که تمام مربی های پایه تیم آن بازیکنان پیشین باشگاه بودند و یکی از افتخارات ما این است .

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار Malavan.ir که آیا رقیبی در این رای گیری داشتید عنوان کرد : خیر اکثر همه موافق بودند و بعضی از دوستان به بنده لطف داشتند و عنوان کردند که ، تا زمانی که پدر فوتبال انزلی و معلم ما حضور دارند کسی مخالفتی انجام نمی دهد .

صالح نیا با تشکر از سایت Malavan.ir در پایان گفت : امیدوارم با عتماد ، تلاش  و همدلی با هیئت مدیره باشگاه بزرگ ملوان دوباره به سکوی افتخارات بازگردد و دوباره تاریخ ساز شویم .

 

تهیه و تنظیم : دانیال ابراهیمی

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. payam   ژانویه 15, 2014  

  بهمن صالح نیا اسطوره فوتبال گیلان است. در همه جای دنیا چنین شخصیتی جایگاه خود را در بین مردم و باشگاه دارد اما در انزلی مردم اسطوره های زنده خود را خیلی زودتر به خاک می سپارند.

 2. محمد   ژانویه 15, 2014  

  ایران ملوان بهمن صالح نیا ♥

 3. محمد رضا   ژانویه 15, 2014  

  زنده باد بهمن خان


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب