اختصاصی : می خواهم راهرو های استادیوم نیز پر تماشاگر باشد

به گزارش اختصاصی Malavan.ir تنها 3 ساعت به بازی حساس ملوان و داماش مانده است و به مدیرعامل باشگاه ملوان بندر انزلی تماسی گرفتیم و با وی مصاحبه ای اختصاصی انجام دادیم .

Malavan.ir امروز ورزشگاه هستید ؟
بله صد در صد

Malavan.ir : بازی امروز را چگونه میبینید ملوان با چه نتیجه ای برنده بازی خواهد بود ؟
برای پیش بینی کردن نتیجه خیلی سخت است ولی فشنگچی و اشجاری دارای آسیب دیدگی جزئی هستند و مجبور به تغییر بازیکنان شدیم .

Malavan.ir : توصیه ای برای تماشاگران ملوان دارید ؟
تماشاگران ملوان به صورت حرفه ای و با تمام وجود تیم خود را تشویق کنند و می خواهم علاوه بر پر کردن سکو ها ، تماشاگران سرپا در راهرو ها تیم ملوان را تشویق کنند .

Malavan.ir : حضور تماشاگران ملوان چه تاثیری بر بازیکنان و تیم می شود ؟
نبود تماشاگر به مانند کالبد بدون روح است و تیم را بدون هدف می کند و تیم های بدون تماشاگر هدف ندارند و تماشاگری ندارند که برای آنها تلاش کنند . باشگاه هایی بزرگ دنیا که بسیار موفق هستند نام شهر خود را یدک می کشند و نماینده آن شهر هستند ما هم نماینده انزلی هستیم و با جان و دل برای نام انزلی بازی و کار خواهیم کرد . از تماشاگر ها می خواهم با حضور پر رنگشان اگر بازیکنان ملوان 70 درصد نیرو دارند با تشویق هایشان این نیرو را به 100 درصد تبدیل کنند .

Malavan.ir : از سورپرایز سایت Malavan.ir خبر دارید ؟
بله یک آهنگ بسیار زیبایی است که سایت Malavan.ir با همکاری باشگاه انجام داده است ، امیدوارم همان طور که این سایت خوب شما در این کار پیش قدم شده است ، گروه ها ، سایت های دیگر و مردم هم در بسیاری از کارها پیش قدم بشوند و گوشه ای از کارهای تیم و باشگاه را بگیرند و باز از شما تشکر می کنم .

Malavan.ir : این بازی چه فرقی با بازی های دیگر ملوان می کند ؟
فرق بزرگ این بازی این است که باشگاه ملوان بندرانزلی از خانواده شادروان روزبه فقیه کیا که جان خود را در نجات جان دیگران از دست داد تقدیر به عمل خواهد آورد و به والدین آن مرحوم بگوییم اگر روزبه در کنار شما نیست ، تمام مردم انزلی در کنار شما خواهند بود .

تهیه و تنظیم : دانیال ابراهیمی www.Malavan.ir

5 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.