اختصاصی : مناظره صادق درودگر با علی کفاشیان ( دانلود برنامه)

به گزارش اختصاصی Malavan.ir دیشب ساعت 23:30 صادق درودگر ، سردار عزیز محمدی ، علی کفاشیان و نماینده رسانه ، مناظره ای را در برنامه ورزش از نگاه دو ترتیب دادند .
برنامه با تیزری از عملکرد کفاشیان و باید ها و نباید های رییس فداریسون شروع شد و رییس فندراسیون را به چالش کشید .
در ادامه نماینده رسانه و صادق درودگر قوانین مجمع فداریسون و مشکل تراز مالی را بیان کرد و ادامه که چرا 700 میلیون اختلاف وجود دارد و آیا این رقم رقم کمی است ؟ اما علی کفاشیان با پول خرد دانستن 700 میلیون و با لبخند این موضوع را پشت سر گذاشت .
درودگر در ادامه وارد ریز برنامه مالی شد و مباحث جالب و قابل تاملی را بیان کرد و جالب ترین سئوال وی در مورد ساخت انباری به مبلغ 5 میلیارد بود که همه با دیدن آن متعجب شدن حتی علی کفاشیان
با با سیاست و بحث را تغییر دادن و جواب های سردرگم توسط کفاشیان و دفاع های سردار عزیز محمدی موضوع بی جواب ماند .
در ادامه موضوع به سوال های خیلی بحث برانگیز توسط نماینده رسانه کشور رسید و در عین ناباوری علی کفاشیان با بیان اینکه من مهمان دارم و باید بروم همه سوال ها را بی پاسخ گذاشت و در اواسط برنامه ، مناظره را ترک کرد .
پس از ترک رییس فدراسیون مصاحبه ای با فرهاد کاظمی پخش شد که اظهار رنج کشیدن از فندراسیون ایران و کارت قرمز دادن به عزیز محمدی و همچنین اعلام داشت بنده قاتل بروسلی ولی شما جواب خدا را در آن دنیا باید بدهید.
در پایان به صادق درودگر 2 دقیقه زمان داده شد که صحبت پایانی خود را بیان کند که مدیر عامل ملوان با دفاع از ملوان پرداخت و اعلام داشت در هفت رده شرکت می کنیم و همیشه با کمترین هزینه جوانان انزلی ، این شهر قهرمان پرور بهترین نتایج را بدست میاورند و همه تیم ها چه مستیم و یا غیر مستقیم از جانب دولت حمایت می شوند و کمک مالی میگردند به جز ملوان بندر انزلی آیا حق مردم انزلی با این همه سابقه فوتبالی و قهرمانی چه زمانی داده می شود و از مسئولین استان و کشوری خواست به ملوان کمک کنند .

تهیه و تنظیم : دانیال ابراهیمی

می توانید در 2 پارت این برنامه را دانلود کنید . برای دانلود پارت اول و پارت دوم کلیک کنید .

6 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.