امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
۱۴:۲۵:۰۴ - دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اختصاصی مقاله : جناب محجوب یک روش ساده برای حفظ اسکوچیچ
در طی این مدت و ورود برادر عزیزمان سیروش محجوب که هم فوتبالی هستند ، هم گیلانی ، هم مرد اقتصاد و از همه مهم تر همرزم شهید حر مشرقی که از بزرگان گیلان و ملوانی های دو آتیشه بودن آشنا شدیم و کم و بیش با خصوصیات جناب محجوب آشنا شدیم. در طی دو […]

در طی این مدت و ورود برادر عزیزمان سیروش محجوب که هم فوتبالی هستند ، هم گیلانی ، هم مرد اقتصاد و از همه مهم تر همرزم شهید حر مشرقی که از بزرگان گیلان و ملوانی های دو آتیشه بودن آشنا شدیم و کم و بیش با خصوصیات جناب محجوب آشنا شدیم.

در طی دو بار دیدار شما با هواداران به پرسش هواداران و پاسخ شما به دقت گوش کردم و با اینکه سئوال های بسیار زیادی داشتم ولی سکوت اختیار کردم تا رسانه این بار عقب بشیند تا خود هواداران مستقیم به پرسش بپردازند . این دو جلسه بسیار کار جالبی بود اما بیشتر شما عزیز بزرگوار در مورد گذشته صحبت کردید و به قول ناخدا غلامی ، ما به گذشته کاری نداریم و در مورد حال صحبت کنیم پس در مورد حال صحبت می  کنیم :

در ابتدا باید از شما تشکر کنم که در تیم ملوان ورود کردید تا مشکلات مالی ملوان کمی کاهش پیدا کند اما موضوع اصلی این مقاله و محور اصلی صحبت هواداران که حفظ دراگان اسکوچیچ است . در مورد آقای اسکوچیچ بیان شد حدود 3 برابر رقم قرارداد این فصل را برای ادامه همکاری در فصل آینده از شما طلب کرده است و شما عنوان کردید راحت می توانید این رقم را به او بدهید ولی در چارچوب قوانین باشگاه باید عمل کنیم . شما چون مرد اقتصادی هستید ما شما را قبول می کنیم اما بهتر نیست در قرار داد اسکوچیچ کمی بیشتر تامل کنید . همه هواداران و بازیکنان او را دوست دارند و از لحاظ فنی هم ایشان در مرتبه ی بالایی به سر می برند و با کمی فکر فوتبالی می توان ایشان را حفظ کرد . شما برای فصل بعد قول قهرمانی دادید ودر جلسه اول هم عنوان کردید هنگامی که در پرسپولیس حضور داشتید وقتی پرسپولیس به آسیا رفت شما سودی 6 تا 7 میلیاردی کردید . 

آیا بهتر نیست با دراگان اسکوچیچ قراردادی شرایطی ببندید ؟ اگر سهمیه آسیایی گرفتند رقم قراردادشان بیشتر شود اگر قهرمانی در لیگ یا جام حذفی آورند رقم قراردشان تغییر پیدا کند ؟

اینگونه هم هواداران خوشحال می شوند هم بازیکنان هم شما و هم خود دراگان راضی خواهد بود . پس اگر قصد قهرمانی در فصل آینده را دارید می دانید با تغییر سرمربی هیچ کمکی به ملوان نخواهید کرد چون همه فوتبال دوستان می دانند که هر مربی برای پیدا کردن ترکیب ایده آل خود و هماهنگ شدن با شرایط موجود حد اقل یک نیم فصل زمان نیاز دارد همانطور که هواداران ملوان 6 ماه صبور بودند تا دراگان اسکوچیچ خود را پیدا کند . پس اگر خدا و بنده او بخواهد می شود .

 

با تشکر دانیال ابراهیمی با 8 سال سابقه کار خبری و روزنامه نگاری                           منبع: www.malavan.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. مریم   اسفند ۵, ۱۳۹۲  

  مشکل فقط پول نیست پیشنهادهای دیگه دراگان میتونه مشکل ساز باشه

 2. فرزین   اسفند ۶, ۱۳۹۲  

  پیشنهاد خوبی بود، ولی چرا این همه تملق ؟!!
  ﺑﺎ ﺗﺸﮑﺮ از ﺩﺍﻧﯿﺎﻝ ﺍﺑﺮﺍﻫﯿﻤﯽ

 3. ساسان خراسانی   اسفند ۶, ۱۳۹۲  

  آقا دانیال این پیشنهاد از سمت یکی از هوادارا به اقای محجوب شده بود… اما نمی‌دونم اقای محجوب اون مقاله که این پیشنهاد یود رو خوند یا نه.
  ولی به نظر من این میتونه بهترین و تنها روش برای حفظ دراگان باشه و در نتیجه آقای محجوب هم از خط قرمزهای خودشون عبور نکنه…
  درمورد پیشنهادای دیگه‌ای که از سمت تیم های دیگه به دراگان میشه باید گفت که تو ایران دیگه هیچ جا نمیتونه انقدر تو بین هوادارا محبوب بشه و تیمش رو تو یه فاصله شیش ماهه وبه سرعت به مرز رویایی بودن برسونه.. دراگان بدجور تو انزلی و ملوان و بین بازیکنا جا افتاده و این رو خودش میدونه.
  این رو هم میدونه که هیچ جایی شاید نتونه اینطور جا بیوفته و محبوب بشه..

 4. reza   اسفند ۶, ۱۳۹۲  

  دوستان ، من و شما از بیرون داریم نگاه میکنیم اما خبر از خیلی چیزا و دل دراگان بیچاره نداریم که آیا به نظر شما مکانی که برای اسکان دراگان در نظر گرفته شده مناسب وی هست ؟همین چند وقت پیش با صاحب خونش به مشکل خورده بود طرف میخواست به خاطر گذاشتن دیش ماهواره به پلیس زنگ بزنه صاحب خونه میگفته باید دیش ماهواره رو برداری ، آیا این رسم نگه داشتن یه مربی خارجیه ؟ بعد ادعای مهمان نوازی هم داریم ،آیا به خواسته ها و احتیاجات ایشان رسیدگی میشود ؟ آیا امکانات کافی در اختیارش هست ؟ به نظر من که بعید میدونم دراگان بمونه ، مگه عقلش کم شده که پیشنهادات بهتر رو قبول نکنه بمونه تو انزلی که هزارو یک جور استرس بهش وارد بشه … میگمم من بعید میدونم دراگان بمونه …


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب