اختصاصی : مصاحبه با غلام محمدوند در مورد مارتین کواچو

به گزارش اختصاصی Malavan.ir پس از شروع تمرینات مارتین کواچو ، مدافع جدید ملوان در بندرانزلی با مربی تیم ، غلام محمدوند در مورد شرایط فنی این بازیکن و همچنین شرایط تیم ملوان پس از تمرین امروز جمعه صحبتی انجام دادیم که این مصاحبه یه شرح زیر است :

غلام محمدوند در مورد تمرین امروز توضیح داد : تمرین خوب و تاکتیکی بود که توسط دراگان اسکوچیچ طراحی شد بود و تیم حریف را آنالیز و روی نقاط ضعف آنها کار کردیم .

وی در مورد مارتین کواچو بازیکن جدید ملوان عنوان کرد : کواچو 2 روز است در تمرینات ملوان شرکت می کند و شرایط آمادگی دارد ولی به دلیل حضور نداشتن در دوره ی بدن سازی شرایط بازی در لیگ برتر را هنوز ندارد .

سرمربی تیم فوتبال ملوان در مورد شرایط کنونی تیم مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت : تیم شرایطی رو به جلو را طی می کند و هر بازی هم از تظر بندی و هم از نظر تاکتیکی بهتر می شود و به استاندارهای سرمربی تیم نزدیک تر می شود .

محمدوند در مورد دیدار مقابل راه آهن تهران متذکر شد : در بازی با راه آهن به مراتب بهتر از بازی مقابل صبای قم و داماش بوده ایم و مقابل راه آهن کمی شانس نداشتیم وگرنه خود شما و همه دیدند که بسیاری موقعیت داشتیم و راحت برنده میدان بودیم .

وی در پاسخ به سوال خبرنگار Malavan.ir که آیا جلال رافخایی پس از دیدار مقابل راه آهن که در آن دیدار موقعیت های بسیاری را از دست داد آیا روحیه خود را بدست آورده است ، پاسخ داد : جلال رافخایی بازیکن بزرگی است و سرد و گرمی بسیاری کشیده است و او یک روز آقای گل ایران نشده است . جلال کارایی بالایی دارد و از دست دادن موقعیت برای همه فورواردهای جهان مانند مسی و رونالدو نیز پیش می آید . رافخایی انگیزه بالایی دارد و در این بازی نیز گل خواهد زد .

سرمربی تیم فوتبال ملوان در مورد کیفیت بازی اسماعیل صمدی در مقابل نفت تهران بیان کرد : صمدی بازیکن فرصت طلبی است و در آینده از او بیشتر خواهید شنید ولی لیگ برتر شرایط خاص خودش را دارد .

غلام محمدوند در پایان افزود : اسکوچیچ به هر بازیکنی که بتواند به تیم کمک استفاده خواهد کرد و اسم بازیکن نگاه نخواهد کرد .

تهیه و تنظیم : دانیال ابراهیمی

غلام محمدوند

4 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.