اختصاصی: مصاحبه با درودگر درمورد شایعه رفتن

امروز شایعاتی در مورد رفتن آقای درودگر از ملوان توسط بعضی افراد پخش شد ، صادق درودگر در گفت و گویی اختصاصی با Malavan.ir پاسخ داد :

بعضی از افراد ناراحت شدند که ما مربی خارجی آوردیم ، بنده هم طی تماسی که با فرماندار محترم انزلی داشتم به ایشان گفتم اگر این افراد توانایی کمک به ملوان را دارند بفرمایند جلو و ما می رویم ولی اگر توانایی ندارند باید در کار ما دخالت نکنند و اجازه بدهند ما کار خودمان انجام بدهیم .

وی هچنین گفت : جالب اینکه این افراد با من تماس میگیرند و می گویند مربی خارجی آمده است تکلیف ما چه می شود ! نمیگویند تکلبف ملوان چه میشود و به فکر خود هستند و دنبال منافع شخصی خود هستند .

مدیرعامل ملوان اضافه کرد : بنده به همه پیشکسوتان ملوان احترام می گذارم و کسانی مانند ایراندوست 3 سال طرف باشگاه نیامده بود را به ملوان دوباره برگرداندم . همه ی پیشکسوتان در تیم های پایه عالی کار کردند اما تیم اول شهر هم مهم است این تیم نیز باید مقام کسب کند .

وی ادامه داد :  بنده می گویم هر شروعی یک پایانی دارد ، امروز هم فرماندار جلسه ای با این پیشکسوتان دارند و من از ایشان خواهش کردم که تکلیف و وظیفه هرکس مشخص شود تا کارها تداخل پیدا نکند .

درودگر تصریح کرد :  این آقایان نمی خواهند ملوان موفق باشد ، چون اگر اول بشود در تیم جا ندارند و اگر آخر بشود باز هم در تیم جایی ندارند همیشه می خواهند ملوان پانزدهم یا شازدهم بشود تا همیشه از جایگاه خود کنار نروند و مانند فصول گذشته و جام حذفی  ، اشک مردم انزلی را جاری کنند .

در مورد جذب بازیکنان و تعداد بازیکنان جذب شده توضیح می دهید ؟

بله ، ما 4 سرباز خواهیم گرفت و چند بازیکن امید تیم ملی و خوب را جذب خواهیم کرد و با دو بازیکن دیگر به توافق رسیدیم و منتظر تایید و یا رد این بازیکنان توسط دراگون اسکوکیچ شده ایم .

وی در مورد عمل کرد خود در نقل و انتقالات اینگونه پاسخ داد :

بنده نمی توانم مانند پرسپولیس ، استقلال و سپاهان عمل کنم چون بودجه همچین کاری را ندارم وقتی یه یک بازیکن در کمپ  تیم ملی پیشنهاد 2 میلیارد و 500 می شود،بنده در مقابل این پیشنهاد چکاری می توانم انجام بدهم و رقابت کنم . من اگر پول همچین کاری را هم داشتم انجام نمی دادم چون این کار خیانت است به فوتبال ایران .

مدیر برنامه ی ایمان مبعلی می گوید شما خواهان جذب ایمان هستید ؟

بله من صحبت کرده ام و می خواهم در عین حال بازیکنان جوان جذب می کنیم بازیکنان با تجربه ای نیز در اختیار بگیریم .

 

تهیه و تنظیم : دانیال ابراهیمی

22 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.