اختصاصی: مالک با مدیر فرق می کند/برای نگه داشتن پاشینکو همه کار می کنم

به گزارش اختصاصی Malavan.ir پس از برد شیرین و استرس زا مقابل صبای قم سراغ مدیر عامل ملوان رفتیم و از اوضاع احوال کنونی تیم و باشگاه را از  وی جویا شدیم :

صادق درودگر در مورد خوشحالی پس از گل دوم  ملوان و اشک شوق ریختن عنوان کرد:  دیگر بنده هم کم کم انزلیچی دارم میشوم  وهمچنین نتوانستم احساساتم را کنترل کنم ، واقعا حق مان برد بود و این برد را به همه ملوانی ها تبریک می گویم .

وی در مورد ترک یکی از تاثیرگذار ترین و محبوب ترین بازیکنان ملوان بیان کرد :  کمی مشکلات خانوادگی برای سرگی پاشینکو پیش آماده است و ما کمک می کنیم این مشکل حل شود ولی باید بگویم علاوه بر مشکلات خانوادگی که برای وی پیش آمده است بخش دیگر آن مالی است که متاسفانه باشگاه به تعهدات خود کمی دیر عمل می کند .

مدیرعامل ملوان ادامه داد : چند دقیقه پیش با سرگی تلفنی صحبت کردم و قرار شد همین چهارشنبه با وی یک جلسه داشته باشیم ، امیدوارم حل شود .

وی در مورد آمدن بازیکنانی چون صبری و جراح کار که خواهان آمدن به ملوان شدند اظهار داشت : علاوه بر این 2 بازیکنان دیگری هم به تمرین ملوان آمدند که سرمربی ملوان به بنده گفت که این بازیکنان در حد بازیکنان خودمان هستند و من بر روی همین بازیکنان تمرکز خواهم کرد تا پیشرفت کنند و اماده تر شوند .

درودگر در مورد زیر نظر داشتن چند بازیکن در رده های پایه ملوان عنوان کرد : در رده های نوجوانان و جوانان و همچنین امید چند بازیکن را زیر نظر گرفته ام ، آنها فراتر از سن و رده خود عمل می کنند و فکر می کنم اگر همین گونه ادامه دهند فصل بعد در تیم بزرگسالان خواهند بود .

وی در مورد جلسات مختلف خود با مسئولین بندر انزلی و نگرانی های موجود در بین هواداران و بی خبری آنها از محوریت این جلسات عنوان کرد : جای هیچ نگرانی نیست و داشتن جلسه و اختلاف نظر در هیئت مدیره چیز عادی است . همه باید تلالش کنند و هیچکس یک تنه نمی تواند مشکلات را به دوش بکشد و حل کند .  انتظار داریم با هم کار کنیم و مشکلات تیم را حل کنیم و انتظار نا بجایی نیز تا کنون از هیچ شخصی نداشتیم .

مدیرعامل ملوان با بیان اینکه مالک با مدیر فرق میکند ادامه داد :  مالک برای تیم سرمایه گذاری می کند و پول تزریق می کند ولی مدیر ، این سرمایه را مدیریت می کند تا با کمترین هزینه بهترین سود را به مالک برساند  بنده مدیر عامل این باشگاه هستم و دوستان بنده را با مالک اشتباه گرفتند .

وی با بیان اینکه هیچ کمکی از هیچکس به ملوان نشده است گفت :  تا کنون یک ریال به باشگاه کمک نشده است و با این اوضاع از مدیریت بنده انتقاد می شود ، این کار ها کمی باعث دل سردی می شود فقط کافیست نحوه مدیریت و درآمد زایی دیگر مدیران سال های گذشته ملوان را با بنده مقایسه کنید .

صادق درودگر در پایان تصریح کرد: هیئت مدیره یا مدیریت بنده را قبول دارد یا ندارد اگر ندارد راه حلی بیاندیشدیم ولی اگر قبول دارد باید به مدیریت بنده اعتماد کنند . در همه تیم ها کل هیئت مدیره  برای درآمد زایی تلاش می کنند به شخص صادق درودگر باید کمک شود .

8 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.