اختصاصی : فردا هجومی بازی خواهیم کرد

دراگان اسکوچيچ در نشست خبري پيش از بازي با داماش اظهار داشت: هر بازي براي من اهميت ويژه‌اي دارد و با توجه به آن باخت هفته قبل بايد فردا برنده شويم اما می دانم این بازی برای انزلیچی ها خاص است و اين مسئوليت من و بازيکنان را سنگين‌تر مي‌کند.

به گزارش اختصاصی Malavan.ir ،وي در مورد اينکه آخرين دربي که داشته است در چه زمانی بوده است ، گفت: دربي‌هاي زيادي داشته‌ام و هر بازي هم شرايط خاص خودش را دارد.شايد شما 10 دربي را برده باشيد اما در روز دربي آخر ويژگي‌هاي آن مسابقه تعيين‌کننده نتيجه است. اميدوارم فردا هوشمندانه‌تر بازي کنيم و صد در صد هجومی بازی خواهیم کرد.

وی در مورد شکست در هفته اول مقابل صبای قم گفت : نمي‌خواهم عذر و بهانه‌اي بياورم ولي ما در قم خوب بازي نکرده‌ايم. البته خوش‌شانس هم نبوديم چون 10 نفره شدیم و هوا بسیار گرم بود .

مربی ملوان در مورد بازی کردن ایوور وایتسر گفت : ایوور آنچنان که می خواهم آماده نیست و شاید چند دقیقه ای به او بازی دادم ولی اولویت اول من تیم است .

سرمربي ملوان در مورد مصدومان و محرومان تيمش گفت: فشنگچي مصدوم است و هنوز براي اينکه از او استفاده کنيم يا نه، تصميم نهايي را نگرفته‌ام و در آخرین لحظه تصمیم خواهم گرفت . احمد آهي هم بازيکن محروم ملوان است.

اسکوچيچ در مورد بارش باران در این چند روز اخیر و تاثیر آن بر تمرین ملوان گفت : ما مي‌توانيم خوب تمرين و بازي کنيم اما نمي‌توانيم جلوي بارش باران را بگيريم.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.