امروز دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
0:00:43 - چهارشنبه 23 آوریل 2014
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اختصاصی / صادق درودگر : دوباره برمیگردم و ملوانی بزرگ خواهم ساخت
صادق درودگر مدیر بسیار لایقی که در هر تیمی بسیار مفید و کارساز هستند . ایشان در طول مدیریت خود در ملوان کارهای بسیار مفیدی انجام دادند و همیشه برای هواداران محبوب و دوست داشتنی هستند . درودگر تنها مدیرعاملی بود که در انزلی دست به یک ریسک بزرگ زد و دراگان اولین مربی خارجی […]

صادق درودگر مدیر بسیار لایقی که در هر تیمی بسیار مفید و کارساز هستند . ایشان در طول مدیریت خود در ملوان کارهای بسیار مفیدی انجام دادند و همیشه برای هواداران محبوب و دوست داشتنی هستند . درودگر تنها مدیرعاملی بود که در انزلی دست به یک ریسک بزرگ زد و دراگان اولین مربی خارجی و غیر بومی را به انزلی آورد و نتایج قابل قبولی گرفت .
سایت Malavan.ir مصاحبه ای با صادق درودگر ترتیب داده تا کمی از شایعات مربوط را کم کند .
Malavan.ir : با سلام خدمت شما و ممنون از اینکه دعوت ما رو پذیرا شدید . چهره محبوب و دوست داشنی شهر انزلی هستید
به عنوان اولین سوال ، شما تغییر و تحولات ملوان رو دنبال میکنید خواستم نظرتان رو در مورد این تغییرات بدانم ؟
درودگر : به نظر من وقتی مشکلات یک باشگاه مطرح میشود توان یک مجموعه برای حل آن مشکلات دربرابرش قرار میگیره که آیا آن مجموعه ای که در شهر مسئولیت دارند و کار میکنند میتوانند مشکلات را حل کنند ویا در حلش عاجز هستند . به طور مثال برف سنگین سال پیش توانای های افراد را مشخص کرد ودیدید که در آبکنار چه اتفاقاتی افتاد . ما باید امیدوار باشیم تمام نیروی هایی که در انزلی هستند همه دست به دست هم بدهند تا مشکلات رو حل کنند . مشکلات ملوان دربرابر این همه نیروی کارآمد چیزی نیست ولی متاسفانه اختلافات بین مسئولین چنین اجازه ای رو نمی دهد . در دورانی که ما در انزلی بودیم فقط از جناب کوهساری 2 میلیون تومان کمک خواستیم . ما حتی برای آوردن یک کانکس که یک شرکت به ما هدیه داده بود پول گمرکی داده بودیم .
مدیرعامل سابق ملوان در مورد بدهی 10 میلیاردی ملوان گفت : از نظر من بدهی ملوان 10 میلیارد نیست و بنده اسنادی دارم که بتواند ثابت کند که چنین چیزی نیست و اگر هم این مبلغ درست باشد برای یک شهر بندری که یکی از بنادر شمالی کشور است و در این شهر چندین اداره کل وجود دارد رقم چندان بزرگی نیست .
درودگر در مورد حضور محجوب در ملوان گفت : حضور و ورود به تیم ملوان بدونه برنامه ریزی بوده و ایشان هیچ برنامه ای نداشته اند . چون جناب محجوب با شنیدن بدهی پا پس کشیده اند و از ملوان جدا شده اند هرچند اگر آقای محجوب 800 میلیون در باشگاه هزینه کرده است یک امتیاز مثبت برای یک فرد محسوب میشود . متاسفانه سیاست تشویقی وجود ندارد، کسانی که از جیب خود هزینه میکنند و ورود به فوتبال میکنند هیچ سیاستی وجود ندارد که از فرد سرمایه گذار تشویق بعمل آید .
درودگر به سوال خبرنگار سایت که از ایشان در مورد ورود سرمایه گذاران فقط برای منافع مالی خود در انزلی چنین گفت :
بنده اشاره ای به این موضوع نمیکنم و نمیتوانم یک سری حرف ها را مطرح کنم . من آدمی نیستم که مثل بعضی از افراد دنبال غیبت کردن باشم و با آبروی افراد بازی کنم .
درودگر در مورد سرمایه گذاران بومی که در انزلی میتوانند به ملوان کمک کنند گفت : این صحبت یک هفته دوهفته نیست . متاسفانه این رویه20 سال است برای ملوان اتفاق افتاده است و همیشه دچار تگنا بوده است . به نظرمن کسانی که میتوانند اثرگذار باشند نمیتوانند نقش خودشان را خوب ایفا کنند و متاسفانه هیچ علاقه ای هم نشان نداده اند .
صادق درودگر در مورد سوال خبرنگار سایت Malavan.ir در مورد اسپانسری که در خبرها آمده است تصریح کرد :
سرمایه گذار وقتی که ورود به یک مجموعه میکند به یک پشتیبان احتیاج دارد . متاسفانه این پشتیبانی به هیچ عنوان صورت نمیگیرد و تا وقتی نگاه ها عوض نشود کسی پا جلو نمیگذارد . مشکل ملوان باید به یکباره حل و کل سهام باید واگذار شود .به نظر من از اول این 30 درصد و 70 درصد اشتباه بوده است .
مدیرعامل سابق ملوان در بخش دیگری از صحبت های خود در مورد دراگان اسکوچیچ و حضورشان در انزلی به خبرنگار سایت گفت : آقای دراگان وقتی برای سرمربیگری ملوان انتخاب شدند صحبت 680 هزار دلار کردند و وقتی بنده شرایط ملوان را برایش توضیح دادم و سر مبلغ درخواستی چانه زنی صورت گرفت و با احترام به نظرات ایشان ، در اخر دراگان با مبلغ ناچیزی وارد ملوان شد . این هنر مدیریتی یک فرد است که بتواند روی مبلغ درخواستی یک شخص با احترام و بدونه آنکه دلخوری بوجود آید چانه زنی صورت گیرد . به نظر من آقای اسکوچیچ را میتوانست با 200 هزار دلار در انزلی نگه داشت با توجه به آنکه ایشان بسیار با مردم انزلی خو گرفته بودند .
صادق درودگر در مورد ساخت دوباره ملوان اظهار داشت : بنده به عنوان یک هوادار ملوان به آقای محجوب احترام میگذارم چون برای ملوان زحمت کشیده اند و هزینه کرده اند . من از صمیم قلب دوست دارم ملوان درفوتبال ایران بزرگی کند و مطمعن هستم روزی برمیگردم و ملوان را خواهم ساخت . شاید امسال و یا سال بعد نتوانم ولی به شما اطمینان میدهم روزی برمیگردم و من ملوان را بزرگ خواهم کرد . من صبر میکنم آقایانی که ترمز ملوان را کشیده اند دوره شان به اتمام برسد و دوباره به ملوان برگردم .
مدیر عامل سابق ملوان در مورد سرمربی جدید ملوان عنوان کرد: بنده هیچ اظهار نظری نمیکنم چون ممکن است شاید سرمربی فصل بعد ملوان نباشد ولی اگر دوباره بخواهم برگردم ملوان با احترامی که به ایشان دارم باز هم آقای ایراندوست را رئیس آکادمی فوتبال میکردم .
صادق درودگر در پایان مصاحبه خود ادامه داد : من خودم را یک انزلی چی میدانم و همیشه برای هواداران و مردم انزلی احترام خاصی قائل هستم . و باز هم تکرار میکنم که روزی برمیگردم و یک ملوان بزرگ خواهیم ساخت که در ایران حرفی برای گفتن داشته باشد .
تهیه و تنظیم : صادق صیاد

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. مجید   آوریل 23, 2014  

  تو ابایی درودگر,زودبیا تا تیمو پیش داماش نفرستادن,دلمون برات تنگ شده,یادمون نمیره تو رشت چقد هوایه مارو داشتی,بخاطر ناسزاهایه رشتیا خودتو به اب اتیش زده بودی

 2. احمد فلاح   آوریل 23, 2014  

  آقای درودگر عزیز با عرض سلام باید خدمتتون عرض کنم در این چند روز اخیر تنها چیزی که هواداران را خوشحال کرده همین وعده برگشت دوباره شما به ملوان بود.
  نذر میکنم برای آقا سید نجفی که عشق همه انزلی چی هاست تا هرچی زودتر این اتفاق بیافته، فقط تورا خدا خودتون هم تلاش کنید.

 3. مرتضی   آوریل 23, 2014  

  آقای درودگر اگه پیام منو دارید.. ازتون عاجزانه میخوام بیاید.. با روش خودتون دراگان رو هم برگردونید.. تا دیر نشده بیاید.. احساس میکنم این فصل فصله آخر ملوانه و مسئولین بی لیاقت به خواسته ی خودشون میرسند!!

 4. naeim   آوریل 23, 2014  

  حاجي پاشو بيا ما منتظريم. مدير با لياقت حاج صادق درودگر

 5. سهند.آ   آوریل 23, 2014  

  ایران ملوان – حاجی صادق درودگر

 6. سهند.آ   آوریل 23, 2014  

  تشکر از آقای صیادی بابت مصاحبه با حاجی درودگر و یک چیزی اینکه اسم سایت خوب شده من که حال میکنم : ملوان دات اوآرجی : malavan.org

  • صادق صیاد   آوریل 23, 2014  

   ممنون از شما

 7. مجید   آوریل 23, 2014  

  اقایووووون,معمایی ترسیده,جلسه برده تهران.معمایی برات متاسفم

 8. نرگس ملوانی   آوریل 23, 2014  

  امسال و به خیر بگزرونیم سال بعد خدا بزرگه…

 9. مهدي اباي از ماهشهر   آوریل 23, 2014  

  ملوان با حضور اقاي درودگر جان تازه اي گرفت و در نيم فصل ملوان به مشكل بر خورد كرد و همين اقاي درود گر بود كه ملوان را از حاشيه در اورد …… خيلي ابايي اقاي درود گر. بيا اباي

  • sina   آوریل 30, 2014  

   کاملا درسته

 10. ژکو   آوریل 23, 2014  

  تورو جان بچت بیا حاجی.خداییش خیلی مردی.از اون مردهایی که لیاقتشون قهرمانیه.تو افتخار آبایی.دوست داریم به مولا.ایران ملوان ،حاج صادق درودگر.ایران ….ملوان ، حاج صادق درودگر…ایران .ملوان ، حاج صادق درودگر.ایران ملوان ، حاج صادق درودگر….ایران ملوان ، حاج صادق درودگر….ایران ملوان ، حاج صادق درودگر.


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب