امروز دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
۱۹:۱۹:۳۵ - شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اختصاصی : روزهای سخت ملوان گذشت ویا در راه است ؟؟؟
فصل 92 . 93 را با مشکلات فراوان شروع کردیم . یکی از آن مشکلات ، مالی بود که در هر فصل ملوان درگیر آن بود .. در این فصل که با مدیریت درودگر و با یدک کشیدن نام هدایتی به عنوان مالک شروع کرده بودیم در آخر فصل یک نتیجه قابل قبول گرفته شد […]

فصل 92 . 93 را با مشکلات فراوان شروع کردیم . یکی از آن مشکلات ، مالی بود که در هر فصل ملوان درگیر آن بود .. در این فصل که با مدیریت درودگر و با یدک کشیدن نام هدایتی به عنوان مالک شروع کرده بودیم در آخر فصل یک نتیجه قابل قبول گرفته شد که مقام هفتم جدول بود . این فصل یک اتفاق نادر هم در تیم ملوان افتاد و آن آمدن یک مربی غیر بومی و خارجی بود . درگان اسکوچیچ مربی کراوات که وقتی وارد انزلی شد ، با یک حجم رسانه ای بر ضد وی روبرو شد . تمامی پیشکسوتان گفتند که ملوان تنیجه نخواهد گرفت و سقوط خواهد کرد . نیم فصل اول نتایج بدی گرفته شد . منتقدان بسیار خوشحال بودند که به اهداف خود رسیده اند . اما تیم ، یک مدیر با لیاقت داشت و ایشان شخص صادق درودگر بود که به او (اسکوچیچ ) اعتقاد داشت و به اسکوچیچ فرصت داد تا کار خود را ادامه دهد . در نیم فصل دوم قوی سپید اوج گرفت و نتایج خوبی را رقم زد . شکست سنگین استقلال در انزلی و شکست خانگی تیم داماش در رشت نتایج خوب اسکوچیچ بود که در پایان نیم فصل بهترین خط حمله لیگ را به خود اختصاص داد . حال باید بدلیل بی مسئولیتی مدیران باشگاه از این مربی غیر بومی خداحافظی کرد . مربی که در بیشتر مصاحبه هایش بازیکنان و هواداران را همیشه ستایش میکرد . مربی که فقط فقط جاه طلب بود . در نیم فصل دوم با رفتن درودگر ملوان باز با حاشیه کار خود را دنبال کرد . با آمدن محجوب بیانه ها رنگ و بوی دیگری گرفت و مدیر سابق و محجوب به جان هم افتادند و بیانه رد و بدل کردند . محجوب وقتی آمد به طور قاطع اعلام کرد ما پول اضافه ای نداریم که به یک مربی بدهیم . در تمام جلسات از کسانی که هواداران با آنها خاطراتی داشتند تخریب کردند . پاشینکو و درودگر که بین هواداران محبوبیت کسب کرده بودند با مصاحبه تند آقایان مواجه شده بودند.
و حال نوبت اسکوچیچ رسیده بود . اسکوچیچ که محبوب هواداران است در روزهای آخر حرف از خستگی حرف های میزد که همراه باشگاه بود .هر کسی که بر ضد اسکوچیچ حرف میزد بین هواداران منفور میشد و هر کسی هم به نفع وی حرف میزد بین هواداران یک چهره دوست داشتنی بود و کسانی که در آینده دنبال نیمکت سرمربیگری بودند خوب واقف بودند . حدود سه ماه پیش در برنامه سکو که یک برنامه پربیننده ورزشی در استان هست یک نظرسنجی گذاشته شد . آیا با رفتن اسکوچیچ از ملوان موافق هستید ؟ فقط 9 درصد جواب خیر فرستادند . این سوال با مصاحبه تند آقایان روبرو شد . مصاحبه ای که منجر به فحاشی در ورزشگاه علیه مجری این برنامه مجتبی پوربخش گردید . همین آقایان که گفته میشد سه ماه پیش کلید انتخابشان به عنوان سرمربیگری خورده بود . و در آن زمان مجتبی پوربخش بود که بین هواداران چهره منفور و ضد ملوانی شد .
پوربخش

گزیده ای از مصاحبه به شرح زیر بود : هیئت مدیره ی باشگاه ملوان زمانی که اسکوچیچ در 11 بازی 9 امتیاز آورد او را در تیم حفظ کردند چون مردم و بازیکنان به او علاقه داشتند حال چه دلیلی دارد در حالی که تیم شرایط بسیار خوبی دارد ، خوب بازی میکند و امتیازهای مناسبی را کسب می کند تصمیمی غیر از این بگیرند ؟ آنها حتی برای فصل بعد با اسکوچیچ مذاکره کردند پس این نظرسنجی ها آن هم بعد از نتایج خوب ملوان چیزی غیر از حاشیه سازی برای ملوان نیست و اولین بار هم نیست که چنین چیزی در این برنامه اتفاق می افتد . چرا برای ملوانی که برده همچین نظرسنجی می گذارند و برای تیمی که 5 هفته ی پیاپی باخته است این کار را نمی کنند ؟

حال باید باز منتظر بمانیم ؟؟؟
آیا تیم ملوان سرنوشتی همچون تیم تراکتور در انتظارش خواهد بود ؟؟

آیا سرمربی جدید میتواند نیازهای هوادرانی که با اسکوچیچ جاه طلبی را تجربه کرده اند برآورده کند ؟؟؟

آیا قوی سپید سرنوشتی همچون تیم هم استانی خود خواهد داشت ؟؟
و سوالات متعددی که این روزها بین هوادارن رد و بدل میشود ….

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب