اختصاصی : راهی که می رویم خدا را شکر درست است

به گزارش اختصاصی Malavan.ir پس از پیروزی 3-1 مقابل مس کرمان در ساعت 23 تماسی با مدیر عامل تیم ملوان ، صادق درودگر انجام دادیم :

مدیرعامل ملوان پس از تبریک به مردم انزلی در خصوص اینکه جواب خوبی با این برد به منتقدان داده است گفت : بنده به وظیفه خود عمل می کنم و خیلی خوشحالم که توانستم لبخند را بر لبان مردم انزلی بیاورم و بعد ناکامی ها ، حواشی ها و اتفاقات فصل گذشته خیلی خوشحال هستم که توانستم با این پیروزی کمی دل مردم انزلی را شاد کنم.

وی در مورد اینکه خیلی ها اظهار پشیمانی کرده اند که چرا پس از یاخت مقابل ذوب آهن علیه وی شعار دادند تصریح کرد : عیبی ندارد بالاخره عصبی شدند یک چیزی گفتند اون بازی را یاختیم ولی مردم انزلی به من آنقدر محبت کرده اند که سریع آن موضوع را فراموش کردم و به دل نگرفتم .

صادق درودگر در مورد صحبت های بیژن شجاعی در مورد اینکه ملوان واقعی را در مقابل سایپا خواهید دید عنوان کرد : تیم ملوان با گذشت هر هفته بهتر ، قویتر و منسجم تر می شود مطمئن باشید تیم ما تیم جوانی است که پتانسیل بالایی دارد و توانایی بالاتری دارد .

وی ادامه داد: بالاخره ما چندین بازیکن جدید گرفتیم و تیم را کاملا جوان کردیم نیاز به زمان داریم و با این بردی که امروز کسب کردیم مطمئن تر شدیم که راهی که در پیش گرفتیم درست است .

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی در مورد مصاحبه ی جدید مربی گهر دورود اظهار کرد: من تا پایان فصل جواب توهین ها و مصاحبه هایی که باعث حاشیه وارد شدن به تیم ملوان می شود را نمی دهم و سکوت می کنم .

وی در مورد کارهایی که در این چند روز اخیر انجام خواهد داد ادامه داد : تا روز آخری که هستم با تمام قدرت و توانم کار خواهم کرد ، مجموعه آکادمی ملوان را در حال برنامه ریزی هستیم و فردا آقای ترکان یکی از مسئولین جدید و خوب منطقه آزاد را فردا ملاقات خواهم کرد تا بتوانم از کمک های ایشان و منطقه آزاد نیز در ملوان بهره ببریم.

صادق درودگر با تشکر از سایت Malavan.ir در مورد 4 بازیکن ساحل عاجی که این سایت پیگیری کرده و در حال آوردن آنها به ملوان است گفت : ما این 4 بازیکنی که معرفی کرده اید را بررسی کردیم و روی کاغذ این 4 نفر ایده آل و مطلوب نیز هستند ولی باید به ایران بیایند و با تیم تمرین کنند و نظر دراگان اسکوچیچ را هم جلب کنند .

وی با اشاره به اینکه درست است که قرار شده این بازیکنان یک فصل بدون دریافت پول بازی کنند ادامه داد: اما در انزلی بازیکنان جوان خوبی داریم که در صورت لزوم از آنها بهره خواهیم برد ولی باید دید آنها به ایران بیایند و تست دهند اگر بازیکن خوبی بودند از آنها بهره خواهیم برد .

مدیر عامل ملوان در پایان به Malavan.ir گفت : از یک خرید خود راضی نیستم و دنبال یک جایگزین با توجه به خواهسته های مربی خواهم بود.

تهیه و تنظیم : دانیال ابراهیمی

11 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.