اختصاصی : خودم را به تیم ملی دعوت نمی کنم،فقط مربی هستم

به گزارش اختصاصی Malavan.ir پس از سال ها سری به تیم بانوان ملوان زدیم و مصاحبه ای اختصاصی با سرمربی تیم ملوان و سرمربی تیم ملی ایران انجام دادیم.

مریم ایراندوست در مورد نایب قهرمانی در فصل پیش بانوان ملوان عنوان کرد : در فصل قبل همه بازیکنان همدلی و اتحاد خوبی داشتند تا مقام قهرمانی را کسب کنیم ولی یک سری مسائل دست به دست هم دادند و بعضی از تیم ها کنار کشیدند و در مسابقات شرکت نکردند و تدابیری از سوی فدراسیون صورت نگرفت تا تیم ها کنار نکشند و این عوامل باعث شد ملوان نایب قهرمان شود ولی ما به فکر آینده هستیم .

وی ادامه داد : فدراسیون با مهربانی با تیم هایی که کنار میکشند برخورد می کند و اگر کمی این موضوع جدی تر شود و علاوه بر کسر 3 امتیاز ، جرایم نقدی و کسر امتیاز بیشتر باشد تا تیم هایی مانند ملوان ضرر نکند .

سرمربی تیم بانوان ملوان در مورد اصلی ترین رقیب ملوان اظهار داشت : تیم بم و تیم اصفهان که بازیکنان خوب تیم ملی ایران را جذب کردند .

ایراندوست در پاسخ به خبرنگار Malavan.ir که آیا همزمان سرمربی ملوان و سرمربی تیم ملی بودن سخت است پاسخ داد: کار خیلی سختی هست ولی همیشه بنده اولویت اولم ملوان است به آقای کفاشیان و دکتر شجاعی گفتم که همیشه عرق خاصی به تیم ملوان دارم .

وی در مورد تاثیر حضور هلنا کاستا مربی پیشین تیم ملی بانوان ایران بیان کرد: نگاه ها فرق می کند اما من به شخصه موافق حضور مربی خارجی هستم ولی مربی با دانش که بتواند به فوتبال ایران کمک کند و صد در صد تجربه ی کشوری که پیشینه ی 40 ساله ی فوتبالی دارد از کشوری که پیشینه ی 7 ساله داشته است بیشتر خواهد بود ، اما نه اینکه مربی های ما خودشان مدرک A دارند و مربی می آورند که مدرک B دارد و فقط در رده زیر 12 سال مربیگری کرده است .

سرمربی تیم ملی بانوان ایران درباره ی بازی های غرب آسیا و بازی های تدارکاتی آینده تیم ملی عنوان کرد : من نمی خواستم این سمت را قبول کنم دلیل قبول کردنم این بود که امکاناتی که به هلنا کاستا دادند را به مربیان داخلی هم بدهند و باز های تدارکاتی خوبی برنامه ریزی بشود و هدف را مشخص کنند و به ما قول دادند که با کشور هایی مانند روسیه ، اکراین ، تایلند و کره شمالی بازی های رفت و برگشت داشته باشیم .

وی در مورد نحوه انتخاب بازیکنان تیم ملی عنوان کرد : طبیعی است که بیشتر بازیکنان از شهرداری بم و ملوان باشند ما به اردو تیم ملی دعوتشان می کنیم اما ادامه ی حضورشان در اردوی تیم ملی به تلاش خود بازیکنان مربوط می شود .

مریم ایراندوست در مورد مشکلات فوتبال بانوان اظهار داشت : مشکلات که زیاد است اما عوامل بسیاری همچون برنامه ریزی نادرست و نداشتن زمین تمرین خوب است ، اگر ما حرفه ای هستیم احتیاج به زمین استاندارد داریم و خودتان هم دیدید که ما دیروز کنار ساحل تمرین کردیم و سختی های زیادی را متحمل می شویم .

سرمربی تیم ملی ایرن در پاسخ به سوال خبرنگار Malavan.ir که آیا سرمربی تیم ملی ایران بازیکنی به نام مریم ایراندوست را به تیم ملی دعوت می کند پاسخ داد : خیر بنده فقط بعنوان سرمربی در تیم ملی حضور خواهم داشت و در ملوان نیز در صورت لزوم وارد زمین می شوم .

وی در پایان در مورد کاپیتان تیم ملی ایران به خبرگزاری Malavan.ir عنوان کرد : خانم ارژنگی که اصلیتی مشهدی دارند و در شهرداری بم بازی می کنند را بعنوان کاپیتان تیم ملی انتخاب می کنم .

تهیه : صادق صیاد
تنظیم : دانیال ابراهیمی

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.