اختصاصی : خطرناک ترین بازیکن ملوان رافخایی است

به گزارش اختصاصی Malavan.ir وینگو بگوویچ سرمربی مس رفسنجان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار ملوان و مس رفسنجان از سری مسابقات جام حذفی عنوان کرد :

بگوویچ در مورد بازی مقابل ملوان بندرانزلی بیان کرد: خیلی خوشحالم دوباره پیش مردم انزلی هستم همیشه با یک تیم لیگ برتری اینجا بودم ولی اولین بار است با یک تیم لیگ یکی اینجا میام . آمدم برای یک نتیجه خوب و برای برد البته ملوان تیم قدیمی و قابل احترامی هست و مخصوصا دو بازی آخر مقابل گسترش و سپاهان و روند رو به رشدی دارد.

وی در مورد مصدومین تیم مس رفسنجان عنوان کرد : چند آسیب دیده داریم از جمله علی سامره ، حسین کاظمی فرد و چند بازیکن را نیز به آنها استراحت دادیم ولی یک تیم خوب و آماده ای را مقابل ملوان آورده ایم .

سرمربی مس رفسنجان در پاسخ به خبرنگار Malavan.ir که آیا مانند سالهای گذشته که بازی بسته ای به نمایش خواهید گذاشت و دل به ضد حملات می دوزید پاسخ داد: تغییراتی در ترکیب خودم دادم و در تیم های بزرگ هم میبینیم اول تلاش میکنند گل نخوردند و بعد حمله کنند.

وی در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگار سایت Malavan.ir که ایا مدافعان تیم مس توانایی مقابله با آقای گل ایران دارند اظهار داشت :بی شک سید جلال رافخایی یکی از بهترین بازیکن ایران هست او بسیار با هوش و سرعت بالایی دارد و او خطرناک ترین بازیکن ملوان هست .

بگوویچ در پایان گفت : دو بازی آخر ملوان را در تلویزیون دیدم و به جز رافخایی بازیکنان دیگر ملوان از جمله امیرحسین فشنگچی ، محسن یوسفی ، مهدی شیری و سیل رحمانی که بسیار جوان است بازیکنان خطرناکی هستند .

تهیه و تنظیم : دانیال ابراهیمی

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.