امروز یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
۱۴:۴۱:۴۷ - یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اختصاصی،مربی جوانان ملوان : باید بیشتر گل می زدیم
به گزارش اختصاصی Malavan.ir پس از برد 2-0 جوانان انزلی برابر جوانان اهواز به سراغ سرمربی جوانان ملوان رفتیم و از نظر وی را در مورد بازی دیروز پرسیدیم . بهروز فداکار در مورد دومین برد تیم خود عنوان کرد :  خدا را شکر تا کنون 2 برد و یک مساوی کسب کرده ایم و […]

به گزارش اختصاصی Malavan.ir پس از برد 2-0 جوانان انزلی برابر جوانان اهواز به سراغ سرمربی جوانان ملوان رفتیم و از نظر وی را در مورد بازی دیروز پرسیدیم .

بهروز فداکار در مورد دومین برد تیم خود عنوان کرد :  خدا را شکر تا کنون 2 برد و یک مساوی کسب کرده ایم و تمامی شاگردانم عالی کار کردند و خصوصا از عمکرد دیروزشان راضی هستم .

وی در ادامه در مورد 2 گل آسف مهرپور و 2 پاس گل میلاد جلالی اظهار داشت : میلاد جلالی یا سانتر های زیبای خود یکی از کرنر و دیگری ضربه ایستگاهی ، 2 پاس گل عالی داد و آسف مهرپور با 2 ضربه سر خوب خود تیم اهوازی را به زانو درآورد .

سرمربی جوانان ملوان ادامه داد :  در نیمه اول می توانستیم 4 گل بزنیم ولی بچه ها کمی تیم حریف را دست کم گرفتند و فقط در 90 دقیقه 2 گل زدیم ولی خدا را شکر بردیم اما باید با اختلاف بیشتری می بردیم .

بهروز فداکار با تشکر از تماشاگرانی که آمدند و به این جوانان روحیه دادند تصریح کرد : فرهاد پور غلامی نیز برای دیدن بازی پسرش آمده بود که احسان یکی از بهترین بازی هایش را انجام داد و با جرات می توانم بگویم 2 دفاع مرکزی ما  دیروز بهترین روزشان بود .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. sari   آذر ۱۱, ۱۳۹۲  

    آفرين كم كم داريد جاي كساني را كه رفته اند .پر مي كنيد .اين قانون كاره است وميشه براي يك تيم رفتين يكي دوبازيگر خيلي مشكل است .تا بيايديك نفر ديگر را جايگزين كنيم مدتي طول مي كشد. .. آفرين بچه ها تلاش هايتان را بيشتر كنيد تا يكي دونفر از شماها اسطوره فصل بعد باشگاه ملوان باشد.


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب