اختصاصی : ثابتی آمد سرگی رفتنی شد

به گزارش اختصاصی Malavan.ir در حالی که صحبت های زیادی برای ماندن سرگی پاشینکو انجام شد ولی تا کنون جلسات نتیجه نداده است و تا ساعات دیگر مشخص می  شود که آیا دروازبان محبوب ملوانی ها می ماند و یا خواهد رفت ؟

اما از این سو می توان گفت ، ملوان کمی پیش دستی کرد و یک دروازبان در اختیار گرفت تا اگر سرگی برود یک دروازبان آماده داشته باشیم .  وی کسی نیست جز مهدی ثابتی

نگاهی به بیوگرافی این بازیکن می پردازیم :

مهدی ثابتی متولد تهران و بزرگ شده کرج است و دارای دو فرزند پسر به نام های محمدرضا و امیررضا و فارغ التحصیل از رشته تربیت بدنی دانشگاه ملکان است  . وی فوتبال را به عنوان یک شغل در زمان سربازی و در تیم نیروی زمینی شروع کرد و 2 سال در این تیم زیر نظر آقای علی روزبهانی کار کرد. سپس به تیم ماشین سازی تبریز آمد و زیر نظر آقایان صباغ، سید محمد علوی و پورحسین کار کرد . سپس با آن ها به مشکل برخورد و چون هیچ تیمی وی را نمی خواست مجبور شد در آهنگری مشغول به کار شود. در کارگاه آهنگری میکرد تا این که آقای حسین رحمانی سرمربی وقت تیم سایپای زنجان به وی زنگ زدند و او را برای نیم فصل خواستند. در آن سال هم بسیار خوب کار کرد و سال بعد فیروز کریمی سرمربی تیم ابومسلم خراسان شد و او را هم همراه خود به آن تیم برد. وی3 یا 4 سال در ابومسلم فوتبال بازی کرد و پس از آن 2 سال در تیم راه آهن بود و سپس در یک مقطع کوتاه به ابومسلم رفت و 4 سال در تیم تراکتورسازی تبریز بود و سپس به تیم سایپا پیوست .

وی در مورد اینکه چرا دروازبانی را نتخاب کرده است عنوان کرده : من در تیم محلمان بر حسب اتفاق و بدلیل نداشتن گلر درون دروازه ایستادم. آقای خمس آبادی که در آن زمان کاپیتان تیم بزرگسالان فتح بود من را به تیم جوانان فتح برد و در اصل شروع کار من به عنوان دروازه بان از این تیم بود.

این دروازبان 39 ساله بهترین دوران ورزشی خود را زمان حضور خود در تراکتورسازی می داند.

 

تهیه و تنظیم : دانیال ابراهیمی

7 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.