اختصاصی : تبریک روز خبرنگار از طرف امین افقی به Malavan.ir

به گزارش Malavan.ir ، امین افقی ، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی و همچنین مدیر رسانه ای پیشین ملوان طی ارسال نامه ای به Malavan.ir روز خبرنگار را به همه خبرنگاران گیلان و الخصوص به خبرنگاران انزلیچی تبریک گفت . متن نامه به گزارش Malavan.ir به شرح زیر است :

باسلام و احترام

فرارسیدن 17 مرداد مـاه “روز خبرنگار” روز حق طلبی و پاسداشت قلم و عید سیعد فطر را به صاحبان انديشه و قلم، جامعه متعهد خبرنگاران و روزنامه نگاران ” فعالان پرتلاش عرصه خبر و اطلاع رسانی کشور که پيشگامان حوزه اطلاع‌رساني محسوب مي‌شوند” صمیمانه تبریک وتهنیت عرض مینماییم .

“روز خبرنگار ” یادآور حماسه آفرینیهای عزیزانی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح داده و با خون خود بر برگه های اطلاع رسانی، حقیقت را نوشتند. “روزخبرنگار” پاسداشت اراده و عمل مجاهدانه مردان و زنانی است که برای بازگویی حقیقت و بازتاباندن واقعیت، پرچم رسالت بزرگ اطلاع رسانی را بر دوش گرفته و چراغ راه جامعه خویش گشته اند که در پیشاپش سلسله راهیان وادی آگاهی و نیک اندیشی، مجاهدانی چون شهید صارمی قرار دارند که در نگارش خبر از خون خویش مایه گذاشته و در آسمان بلند شهادت و ایثار نام خویش را جاودانه ساختند.

خبرنگاران پرتلاش و فداکار در مسیر ایفای وظایف قانونی در حیطه اطلاع رسانی همواره با تعهد و بصیرت، بر مدار انصاف و اخلاق حركت نموده و راه شکوفایی دانش و توسعه پایدار كشور را فراهم می سازند.

سازمان منطقه آزاد انزلی به این امر ایمان واثق دارد که خبرنگاران تجسم عینی امانت، مسئوليت، تعهد، دلسوزي ، وجدان بيدار و تصويرگر زمان خويش می باشند ، زيرا همواره در عمق جامعه زندگي کرده و پویایی فرهنگي و فكري هر جامعه اي ، مرهون تلاش هاي شبانه روزي آنهاست.

امیدواریم که قداست و حرمت قلم و حریم حرفه خبرنگاری روز به روز در جامعه از اعتبار و منزلت بیشتری برخوردار گردد.

این مدیریت برخود لازم می داند از زحمات و تلاش های بی شائبه شما و همکاران محترمتان در امر اطلاع رسانی و تعالی این سازمان کمال تشکر و قدردانی را به عمل آورده و در سایه گسترش همکاریهای دوجانبه ، از خداوند متعال موفقیت های روز افزون آن رسانه معزز را در مسیر نيل به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت منویات مقام عظمای ولایت (حفظه ا…) مسئلت داریم.

امین افقی

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی

One Comment

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.