اختصاصی : بیژن شجاعی / من اولین گزینه و انتخابم ملوان است چون عشق من ملوان است

بیژن شجاعی مربی ملوان و دستیار اول دراگان در ملوان بوده که یک کارنامه عالی از خود بجا گذاشته است . ایشان یکی از افتخارات خود را در کنار اسکوچیچ  به عنوان کمک اول میداند  . عصر امروز خبرنگار سایت Malavan.ir مصاحبه ای با وی ترتیب داده است .

Malavan.ir: اول از هرچیز به شما تبریک میگم بخاطر نتایج خوبتون در ملوان و خواستم کمی در مورد تغییر و تحولات باشگاه ملوان بفرمایید .

در رابطه با باشگاه ، ملوان چند سال هست که دستخوش تغییرات زیادی شده است و من فکر میکنم ازنظر مدیریتی ، تغییرات زیاد به نفع باشگاه نیست . در حال حاضر وضعیت نامشخصه ، مدیر یه روز میگه هستم روز بعد میگه نیستم . مالک هم به همین صورت ، همه سردر گم و بلاتکلیف هستیم . نمیدونیم وضعیت باشگاه در اینده چه خواهد شد . برنامه ریزی های باشگاه مشخص نیست . من فکر میکنم از نظر پیشرفت تو کارمون خیلی لطمه خواهد خورد . این مشکلات حتی برای تیم بزرگسالی که سرمربی خود را آقای ایراندوست اعلام کرده بیشتر به چشم میاد که کادر جدید نمیدونند کیا هستند و کیا نیستند . این برای فوتبال انزلی و ملوان اصلا خوب نیست .

Malavan.ir : نظرتون در مورد خبرهای مبنی بر اینکه شما رو بعنوان سرمربی تیم امید انتخاب کردن چیست ؟

من خودم رو یک ملوانی اصیل میدونم . فرقی نمیکنه در کدام رده سنی کار کنم ، مهم اینه برای ملوان کار میکنم و امیدوارم اگر این سِمت را به من دادند بتونم به نحو احسن وظیفه خودمو انجام بدم .

Malavan.ir : چرا باشگاه ملوان سرمربی خوبی مثل دراگان رو از دست داد؟

خب باشگاه ملوان همیشه با مشکلات مالی سروکله میزنه ، به نظر من باشگاه باید یه منابعی رو اتخاذ میکرد که درگان رو نگه داره . ما در انزلی مربی های خوبی داریم ولی معتقدم میتونستیم از دانش و تجربیات دراگان برای سال آینده هم استفاده کنیم ولی متاسفانه این سعادت نصیب من و دیگر مربیان نشد که یک سال دیگر با اسکوچیچ باشیم .

Malavan.ir : کادر جدید میتونند هواداران رو راضی نگه دارند ؟

ملوان همیشه تیم خوبی بوده ، الان توقع هواداران با نتایجی که درگان گرفته بیشتر شده و من امیدوارم و آرزو میکنم که آقای نصرت ایراندوست با تجربه ای که دارند به موفقیت برسند . چون بنده قبلا هم گفتم خودم رو یک ملوانی اصیل میدونم و با آنکه دراگان رو دوست داشتم ، ولی موفقیت و سربلندی ملوان با هر سرمربی رو افتخار خودم میدونم و این افتخار باعث غرور یک ملوانی خواهد شد و من این رو دوست دارم ، از همین جا آرزوی موفقیت برای کادر جدید دارم .

Malavan.ir :آیا دراگان اسکوچیچ بخواهد شما را در تیم دیگری بعنوان کمک انتخاب کند قبول میکنید ؟

من اولین گزینه و انتخابم ملوان است چون عشق من ملوان هست و دوست دارم در این تیم فعالیت داشته باشم . من دوست دارم با جوانان انزلی سروکله بزنم و چیزهایی رو که از پیشکسوتان یاد گرفتم به این جوان ها انتقال بدم .

Malavan.ir :  مدیریت قبلی ملوان توانست کاری برای رشد ملوان انجام بدهد ؟

به نظر بنده آقای درودگر سال پیش با دست خالی تونست ملوان رو سرپا نگه داره و اگر ایشان نبودند مطمعن باشید الان ملوانی نبود . بنده مدیریت درودگر رو بسیار قبول دارم ، حال شاید یک ضعف هایی داشتند ولی چون برای ملوان کار کرده اند آن ضعف ها پوشیده میشود و شما هم شاهد هستید همه جا از او به نیکی یاد میکنند . من امیدوارم آقای درودگر هر جا باشند موفق و سلامت باشند و برای مدیرت جدید هم آرزوی موفقیت میکنم .

Malavan.ir: نظرتون رو راجع به آقای محجوب و مالکیت ایشون خواستم بدانیم ؟

متاسفانه این رفت و آمد ها به نفع ملوان نیست . امیدوارم مشکلاتی که سر راه این سرمایه گذار است هر چه زودتر برطرف بشه و آقای محجوب به باشگاه برگردد و بنده به عنوان یک هوادار و یک ملوانی دوست دارم آقای محجوب در انزلی بماند و بتواند ملوان و این هواداران رو به آرزوشون برسونند .

Malavan.ir : از شما ممنونم و حرف آخر

من هم از شما و سایت خوب Malavan.ir تشکر میکنم که همیشه اون چیزهایی که هست رو منعکس میکنید و امیدوارم در کارهاتون موفق باشید
تهیه و تنظیم : صادق صیاد

3 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.