اختصاصی بیژن شجاعی : جلال می تواند

به گزارش اختصاصی Malavan.ir فردا ملوان در هفته ی هفتم لیگ برتر میهمان مس کرمان خواهد بود. از همین رو با مربی تیم آقای بیژن شجاعی مصاحبه ای اختصاصی انجام پذیرفت :
Malavan.ir : به استان کرمان رسیدید! مثل اینکه هواپیمای شما تاخیر داشت ؟
بله همین الآن که ساعت 21:30 هست رسیدیم به فرودگاه کرمان متاسفانه پروازمان تاخیر داشت ، در اتوبوس هستیم و در حال رفتن به هتل برای اسکان .

Malavan.ir : فردا انشالله محروم و مصدوم که نداریم ؟
خدا را شکر همه آمده اند و محروم و مصدوم نداریم میریم اولین برد خارج از خانه را به کمک خدا بدست بیاوریم.

Malavan.ir : هواداران میدانند و خود شما هم می دانید دفاع وسط عالی نداریم ، در مورد این موضوع مدیریت و مربیان تصمیمی نگرفتند ؟
خود مربی و مدیریت به بازیکنان حال حاضر اطمینان دارند و می دانند توانایی بیشتری این تیم دارد ولی برای رفتن به رده های بالاتر نیاز به چند بازیکن دیگر در چند پست داریم که تیم از هر لحاظ کامل و محکم شود. تغییر تاکتیکی زیادی در تیم در هر بازی می دهیم و می بینید هر بازی بهتر از بازی قبل می شویم .

Malavan.ir : همچنان با سیستم 4-5-1 ادامه کار می دهید؟
بله چون جواب داده است و با این ترکیب تیم عالی بازی می کند فقط تیم نیاز به زمان دارد که یکم هماهنگ تر شود . می دانید که تیم جوان است و نیاز یه زمان دارد بالاخره بازیکن جوان کم تجربه است و تاکتیک پذیری او از یک بازیکن باتجربه کمتر است.

Malavan.ir : فکر نمی کنید جلال رافخایی توانایی تک مهاجم بودن را ندارد و نیاز به یک مکمل دارد تا برای فرارهای جلال فضا ایجاد کند ؟
هم با نظرتان موافقم و هم مخالف . مخالفم چون رافخایی توانایی بالایی دارد و همه به این آگاه هستند و دراگان همچین توانایی را در جلال دیده است . اما موافقم زیرا که رافخایی اگر یک بازیکن مکمل در کنارش باشد فضای کار بالاتری را دارد و می تواند به جای اینکه فوروارد کلاسیک باشد یک فینیشر باشد و ما این سیستم را هم در ذهن همیشه خواهیم داشت که در مواقع لزوم یک مکمل اضافه شود .

Malavan.ir : این مکمل را از داخل تیم انتخاب می کنید یا دنبال جذب بازیکن دیگری هستید؟
صد در صد از داخل تیم انتخاب می شود و بازیکنی را انتخاب خواهیم کرد که هماهنگی بالاتری با جلال داشته باشد.

Malavan.ir : هوادارها دل شکسته هستند و توقعاتی از ملوان دارند ، ملوان چه زمانی به شرایط ایده آل تیمی و تاکتیکی خواهد رسید؟
اول از سایت خوبتون تشکر می کنم که همیشه یار و یاور ملوان بودید و دنبال حق هوادارا ، اما باید بگویم از هفته دیگر هواداران ملوانی را خواهند دید که در این چند فصل ملوان را اینگونه مشاهده نکرده اند و این حرفم را با پیروزی در برایر سایپا ثابت خواهم کرد .

تهیه و تنظیم : دانیال ابراهیمی

4 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.