اختصاصی : بیوگرافی داور ملوان – فجر

به گزارش اختصاصی Malavan.ir در هفته پانزدهم و پایانی نیم فصل ، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از ساعت 15:30 فردا (يکشنبه 12 آبان) در ورزشگاه تختي انزلي میزبان فجر سپاسي شیراز خواهد بود . به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، اسامي داوران ديدار فردای ملوان به شرح زير اعلام شد:

داور وسط این دیدار غلامرضا جباري و کمک های وی آرمان اسعدي ، يعقوب سخندان و منصور نوري خواهند بود و همچنین ناظر داوری این دیدار مسعود مرادي با تجربه خواهد بود.

بیوگرافی ثبت شده در Malavan.ir :
غلامرضا جباری از سال 1386 در حال قضاوت در ليگ برتر بوده و آخرين درجه داوری اش ملی (1381) است. جباری از سال 1372 که مدرک درجه 3 خود را اخذ کرد فعاليت حرفه ايش را آغاز کرده است. جباری دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی است و در حال حاضر به عنوان دبیر ورزش فعاليت می کند.

وی تا کنون 18 بار قضاوت کرده است که در آنها 86 کات زرد و 4 کارت قرمز از جیب خود بیرون کشیده است همچنین جباری در این فصل 2 بار قضاوت کرده است که در این 2 بازی 11 کارت زرد و یک کارت قرمز خود استفاده کرده است . وی بازی پر اشتباه ملوان و ذوب آهن را سوت زده است که حاشیه های بسیاری را برای ملوان به همراه داشت .

5 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.