امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
۱۷:۰۴:۵۴ - پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اختصاصی : بیانیه ی حمید غفاری در مورد اتفاقات اخیر
به گزارش اختصاصی Malavan.ir حمید غفاری متولد سال 1355 است که در تیم های چوکا ، فجر سپیدرود رشت ، استقلال رشت و ملوان انزلی بازی کرده است . حمید غفاری از سال 1379 به دلیل مشکلات نخایی که برای وی پیش آمد کفش های فوتبال خود را آویزبان کرد . وی در هر 4 […]

به گزارش اختصاصی Malavan.ir حمید غفاری متولد سال 1355 است که در تیم های چوکا ، فجر سپیدرود رشت ، استقلال رشت و ملوان انزلی بازی کرده است . حمید غفاری از سال 1379 به دلیل مشکلات نخایی که برای وی پیش آمد کفش های فوتبال خود را آویزبان کرد . وی در هر 4 تیم استان بازی کرده است و در هر تیم هم به تیم مقابل گل زده است و این خود یک رکورد به حساب می آید . حمید غفاری بدلیل آنکه مسئولین وقت نتوانستند برای جذب سرباز در ملوان اقدامات لازم را بعمل بیاورند علی رغم میل باطنی خود به تیم های دیگر استان رفت . در بازی سوپر لیگ گیلان حمید غفاری با پیراهن سپید رود 2 گل به ملوان زد و بعد از آن بازی بود که مسئولین باشگاه ملوان با مکاتبات زیاد حمید غفاری را جذب ملوان کردند . وی در مورد اتفاقات این روز های ملوان و فوتبال انزلی بیانیه ای را صادر کردند که به شرح زیر است :

با سلام به هواداران ملوان ، اصلا اهل مصاحبه نیستم . در ایتدا صحبت هایم از آقای الماسخاله تشکر میکنم که خیلی به من لطف دارند چه آن زمان که بازی میکردم که آن وقت ایشان به عنوان مدیر عامل سپید رود بود و چه الان که رئیس هیت فوتبال گیلان هستند . چون هر موقع مشکلی پیش روی من باشد اول از همه با آقای الماس خاله در میان میگذارم و ایشان هم با آغوشی باز همیشه از من پذیرا میباشد .

بنده 12 سال در این وضعیت هستم و هیچ یک از مسئولین فوتبالی و غیر فوتبالی گیلان حتی یکبار هم بخاطر دلخوشی من هم که شده ، نشده سر بزنند و احوالی بپرسند ولی از جاهای دیگر مثل ذوب آهن و پرسپولیس به بنده پیشنهاد کار دادند ولی من به عشق ملوان قبول نکردم . من امسال قرارداد سفید امضاء کردم و تا الان که پیش شما هستم از مبلغ 20 میلیون تومانی  قرارداد خود فقط 3 میلیون تومان به حسابم ریخته شده و چون احتیاجی به این پول ندارم  دست هم نزده ام .

 دوستان شایعه درست کرده اند که حمید غفاری 300 میلیون دریافت کرده است . در دوره اردشیر پور نعمت که ایشان مدیر عامل بودند با آقای پورگل مدیر تربیت بدنی وقت قرار شد بنده را بجای بازیکن درجه 3 یک حقوقی در نظر بگیرند و منطقه آزاد هم قبول کرد که با مخالفت آقایان روبرو شد . طرح دومی که با مخالفت همین آقایان که الان دور تیم هستند روبرو شد این بود که قرار شد من به عنوان کارمند باشگاه حقوقی دریافت کنم . یاداور میشوم که به من در مورد این طرح ها حرفی زده نشد وگرنه قبل از اینکه آقایان رد کنند خود بنده رد میکردم چون من احتیاجی به صدقه ندارم .

من در قبال کاری که انجام میدهم حقوق دریافت میکنم . مردم بدانند که من الان در حال حاظر ماهی 600 هزار تومان از فدراسیون میگیرم و کسایی که میگوییند حمید غفاری میلیونی پول میگیرد به این موضوع واقف باشند . بنده هرگز از پول حرف نزده ام و نخواهم زد ، من فقط فقط به عشق ملوان و بعنوان یک هوادار هر کمکی که برای ملوان انجام دهم وظیفه میدانم . این را هم بگویم متاسفانه با این همه حجمه تبلیغاتی که صورت میدهند از داخل انزلی هیچکسی کمکی به من نکرده و هر کمکی بوده ار خارج از انزلی بوده و تا الان هم هیچوقت نگفته ام من انتظاری از کسی ندارم فقط کمی از این شایعه ها کم شود .

درودگر کسی است که برای مردم و فوتبال انزلی خدمت کرده است . او با دست خالی این تیم را نگه داشت و من به عینه دیده ام . ما انزلی چی ها خوش استقبال و بد بدرقه نیستیم . کسی که برای ملوان کاری انجام دهد سالها در دل مردم جا دارد . متاسفانه برخی از دوستانی که زمان درودگر پشت ایشان بودند و چون الان صندلی خود را متزلزل میبینند خود را عقب کشیده و به جمع مخالفان پیوسته اند و صحبت خیانت را به میان می آورند . آیا کسی که برای ملوان خدمت کرده است خائن به حساب می آید ؟ دوستان میگویند که درودگر اگر کاری انجام میداد پول دریافت میکرد . همه بدانند که صادق درودگر از باشگاه هیچ پولی دریافت نمیکرد ایشان از استیل آذین آیرانیان حقوق میگرفت . آیا این آقایانی که دم از ملوان میزنند آیا میتوانند بدونه حقوق یک قدم بردارند ؟

صادق درودگر یک غیر انزلی چی است که با دست خالی برای ملوان خدمت کرده است . بنده یاد ندارم کسی غیر انزلی چی بیاید و برای ملوان دل بسوزاند . بهتر است کمی هم منصفانه قضاوت کنیم و برای کسی که کاری انجام میدهد احترام قائل شویم در ضمن ما عاشق جمال کسی نیستیم که بیخود از او تعریف کنیم . آقایانی که میگویند ایشان خیانت کرده اول فصل کجا بودند وقتی ملوان پولی نداشت و خود را برای لیگ آماده میکرد . صادق درودگر بود که  برای ملوان به هر دری میزد تا بتواند تیم را ببندد و با آن شرایط مالی بد ستون تیم را نگه داشت و اسکوچیچ را به تیم آورد و چون بیشتر بازیکنان به من لطف دارند هم ماندند وبدونه اینکه به مبلغ توجه ای داشته باشند برگه قرار داد خود را امضاء کردند و بعد آیا همین آقایان نبودند که مصاحبه کردند و گفتند ملوان امسال کاندیدای سقوط است ؟؟ متاسفانه برای آقایانی که به بنده انگ میزنند که چرا از درودگر حمایت میکنم بگویم که آشنایی اول ما با جناب درودگر برمیگردد به سال 85 در مراسم سالگرد سیروس قایقران که آن زمان رئیس فدراسیون آقای دادکان و صادق درودگر هم نائب رئیس و رئیس فداراسیون فوتبال سالنی ( فوتسال فعلی ) بودند ، که در آن مراسم بنده را به استخدام فدراسیون در آوردند که بعداز یک هفته حکم استخدام اینجانب بصورت پست به دست من رسید . تنها مدیری که طی این چند سال به قول خود عمل کرد آقای دادکان بودند . این شروع آشنایی من با آقای درودگر بود . که این آشنایی به هفت ماه قبل از خرید ملوان که به سال 90میرسید . هرگز از یادم نمیرود شب یلدا که همه دوست دارند در کنار خانواده های خود باشند بنده در بیمارستان میلاد برای MIR و آزمایشات بستری بودم  جناب درودگر آن شب تا ساعت 2 شب در کنار من بودند . آن شب آقای هدایتی و بیشتر بازیکنان پرسپولیس هم به عیادت من آمدند . بعداز خرید ملوان ، صادق درودگر در بدو ورودشان علیرغم میل باطنی من ، بنده رو به عنوان مشاور فنی باشگاه معرفی کردند ، من هم بعنوان یک هوادار با ایشان در طول این مدت کمک کردم و حتی در برخی از مسائل اختلاف نظر هم داشتیم .. بنده به عنوان یک هوادار که عاشق ملوان هست وظیفه خودم میدانم که از آقای درودگر تشکر و قدردانی کنم . هر کسی برای ملوان خدمت کند ما نوکرشان هستیم و هر کمکی هم از دستمان بر می اید انجام میدهم . انزلی چی ها کسی که برای ملوان زحمت میکشد حاضرند جان خودشان را هم بدهند .

از آقایان محجوب و معمایی هم خواهش میکنم به کار خود ادامه دهند بنده از همینجا حمایت خودمو اعلام میکنم چون در این اقتصاد فلجی که وجود دارد دل شیر میخواد که کسی در فوتبال سرمایه گذاری کند و از آقای محجوب میخواهم بخاطر توهین چند نفر که اصلا هوادار نیستند ناراحت نشوند چون هواداران ملوان با اصالت و فهمیده هستند و از مدیر عامل جدید خواهش دارم که مواظب کسایی که برای بقاء صندلی خود دست به هرکاری میزنند و خود را پیشکسوت ملوان میدانند دوری کنند . متاسفانه من در این دوسال شاهد تهمت هایی بودم که برای من غیر قابل حضم است . پست و مقام برای کسی نمانده فقط نام نیک است که بجا میماند ما فقط فقط باید برای ملوان کار کنیم . ناگفته ها زیاد است ولی بدلیل اینکه تبم به حاشیه نرود از بازگو کردن برخی مسائل خودداری میکنم .

حمید غفاری

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. sarl   اسفند ۲۲, ۱۳۹۲  

  حميد جان دوست داريم ..حميد جان قبولت داريم . كساني كه در روشنايي هستند .كارشان گرفت دست كساني است كه در تاريكي به سر مي برند. .به اميد روزي كه در كنار ملوان وبخصوي در شهرم .انسانهاي پاك دور هم جمع شوند .تا الگوئي براي ديگران باشند .. چه آقاي درودگر باشد چه اقاي معجوب ووووو الي..يا غريبه ويا آشنا .يا بومي ويا غير بومي.

 2. نعيم   اسفند ۲۳, ۱۳۹۲  

  ايول حال كردم.حاجي فقط درودگر

 3. sasan bahri nejad   اسفند ۲۳, ۱۳۹۲  

  ایران ملوان + حمید غفاری


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب