اختصاصی : برای فردا راه حل هایی داریم

به گزارش اختصاصی Malavan.ir دقیقا 24 ساعت مانده به بازی ملوان با راه آهن شهر ری از این رو مصاحبه ای اختصاصی با غلام محمدوند ، مربی تیم ملوان انجام دادیم :
وی در مورد وضعیت تیم و شرایط آب و هوایی تهران توضیح داد : آب و هوای تهران خوب و نرمال هست . ساعت 16:30 به محل اسکانمان رسیدیم و پس از استراحتی کوتاه ، تمرینات را شروع کردیم و همه آماده بازی فردا هستیم.

وی در مورد این که محمد مهدی زاده در تمرین امروز مصدوم شد توضیح داد : بله مهدی زاده مصدوم شد ولی خدا را شکر نگران نیستیم جوانانی را در اختیار داریم که می توانند جای خالی آنها رادر بازی فردا پر کنند و خلاء در تیم وجود نداشته باشد.

مربی ملوان در جواب سوال خبرنگار Malavan.ir که آیا این کسر امتیاز بر تیم تاثیری گذاشته است پاسخ داد : نه اصلا زیرا این حکم قطعی نشده است و مدیریت باشگاه دنبال این موضوع است .

وی در مورد اینکه فردا ملوان در دفاع چپ و راست مشکل نخواهد داشت تصریح نمود :ملوان فردا مشکلی نخواهد داشت و با مو شکافی هایی که دراگان اسکوچیچ و دیگرا همکاران انجام دادیم راه حلی برای این موضوع خواهیم داشت .

محمدوند در پایان افزود : تیم ملوان تیمی جوانی است و امسال مربی خارجی نیز در اختیار گرفته است ، مردم صبوری کنند تا ملوان بتواند شکل واقعی خود را به همه نشان دهد و منتظر خبرهای خوب در آینده باشید .

تهیه و تنظیم : دانیال ابراهیمی از Malavan.ir

11 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.