اختصاصی : برای عدد 3 نمی رویم هرچه بیشتر گل بزنیم بهتر است

به گزارش اختصاصی Malavan.ir سه روز یه دربی گیلان یا همان el gilano مانده است سراغ یکی از بازیکنان ملوان رفتیم که سابقه ی 8 بازی در این دربی ها را دارد. سعید یوسف زاده که یکی از خوب ها و بدون حاشیه های ملوان بوده است و همیشه حرفش را در درون زمین زده است .

سعید یوسف زاده در مورد پیروزی در لحظات پایانی مقابل صبا و همچنین در پاسخ به این سئوال که آیا شما هم اشک شوق مانند مدیر عامل ملوان ریختید عنوان کرد: نه اشک نریختم ولی اگر حقیقت را بخواهید داشتم دعا می کردم بازی با همین نتیجه مساوی تمام شود و اصلا فکرش را  نمی کردم که گل بزنیم و به حق مان برسیم .

وی با بیان اینکه آماده است در دربی به میدان برود ، در مورد مصلحت اندیشی افزود :  این یک موضوع طبیعی است که 2 تیم بخواهند کمی با احتیاط بازی کنند و نخواهند مقابل تماشاگرانشان شکست بخورند ولی مصلحت اندیشی نمی شود و ملوان برای 3 امتیاز وارد زمین خواهد شد .

هافبک با تجربه ملوان ادامه داد : 8 دربی را تجربه کردم و از هر لحاظ آماده این بازی هستم ولی این را باید بگویم هر دو تیم آماده هستند و بازی پای و پایی خواهد بود.

سعید یوسف زاده در پاسخ به خبرنگار Malavan.ir که آیا برای 3 می روید پاسخ داد : باید بگویم بازی سختی است ولی ما برای برد می رویم و مهم پیروزی است اگر از 3 گل هم بیشتر بزنیم بیشتر خوشحال خواهیم شد.

وی در پایان در مورد پیشرفت بازیکنان از لحاظ بدنی و فنی اظهار داشت : یکی از عوامل این پیشرفت خود دراگان اسکوچیچ و کادر وی هستند که خیلی جدی کار خود را انجام میدهند ولی عامل دیگر آن تماشاگران ملوان هستند بعد از بازی نفت تهران هواداران ملوان سنگ تمام گذاشتند و ما بازیکنان یک جورایی خود را مدیون این تماشاگران می دانستیم و به همین دلیل با جان و دل بازی می کنیم .

 

تهیه و تنظیم : دانیال ابراهیمی

15 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.