امروز سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸
۲۰:۴۴:۰۶ - شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اختصاصی/شهبازی:ارتباطی برقرار شودبا درودگر صحبت میکنم/مراقب هستم وارد باندی نشوم
جواد شهبازی یکی از افراد خواهان سهام ۷۰ درصدی ملوان بندر انزلی در گفت و گویی اختصاصی با خبرنگار Malavan.ir در مورد انعکاس بد خبر اتتخاب مصطفی دنیزلی به عنوان سرمی جدید ملوان عنوان کرد: نمیدانم دوستان چرا اینگونه خبر را کار کردند ، در انزلی مربیان بزرگی داریم و چون ما دیر در حال اقدام هستیم […]

جواد شهبازی یکی از افراد خواهان سهام ۷۰ درصدی ملوان بندر انزلی در گفت و گویی اختصاصی با خبرنگار Malavan.ir در مورد انعکاس بد خبر اتتخاب مصطفی دنیزلی به عنوان سرمی جدید ملوان عنوان کرد: نمیدانم دوستان چرا اینگونه خبر را کار کردند ، در انزلی مربیان بزرگی داریم و چون ما دیر در حال اقدام هستیم اگر مربی های مد نظر بومی بدون تیم نبودند ترجیحا مربی خارجی ترک خواهم آورد که در پاسخ به سئوال دوستان حاضر در جلسه هیئت مدیره که پرسیدند چه کسی را مد نظر دارید من عنوان کردم دنیزلی گزینه ی خوبی است .

وی در مورد انتخاب مدیرعامل اظهار داشت: هنوز مدیرعامل مد نظر خودم را انتخاب نکردم و فقط با چند مدیر عامل هایی که سابقه ی مدیریت فوتبالی خوبی مثل آقای رضاییان ، ساکت و آذری دارا بودند صحبت هایی داشتیم .

شهبازی با بیان اینکه صحبتی با صادق درودگر نداشته ام تصریح کرد: بدلیل آنکه شناخته نزدیکی با آقای درودگر نداشته ام ولی اگر ارتباطی برقرار بشود حتما با ایشان نیز صحبت خواهم کرد .

وی هدف از انتخاب مدیرعامل را اینگونه تعریف کرد :  هدف ما این است که شخصی با تجربه به عنوان مدیرعامل ورود پیدا کند تا خواسته های جمع را بتواند عملی کند زیرا کار اجرایی با حرف زدن بسیار متفاوت است .

شهبازی با بیان اینکه باشگاه ملوان خلع های بسیاری دارد ادامه داد: باشگاه پر افتخار ملوان خلع های بسیاری دارد که فقط بدست یک مدیر باتجربه و قوی و با ایجاد زیرساخت و سخت افزار و چارتی مناسب می تواند این موضوعات را حل کند .

وی با اشاره به این موضوع که مشاوری در بندرانزلی ندارد افزود: با توجه به شناختی کمی که به افراد دارم و بدلیل آنکه مراقب هستم وارد باند و گروه خاصی نشوم تا لطمه ای در اول کار نبینم مشاوره ای ندارم و انتخاب نکردم .

شهبازی در پاسخ به سئوال خبرنگار Malavan.ir که هدف اصلی شما از ورود به ملوان چیست عنوان کرد: اولین دلیلم این است که واقعا به ملوان علاقه دارم و دوم اینکه شهر خالصی از نظر طرفدار تیمی داریم یعنی اینکه یکی از معدود شهرهای کشور است که تیم های پایتخت در آن طرفداری ندارند و سوم آنکه انزلی چشمه جوشان استعداد است .

تهیه و تنظیم: دانیال ابراهیمی

شهبازی

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب