امروز جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
13:27:45 - شنبه 13 جولای 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احمد زاده بیاید ، ما هم می آییم
درودگر مدیر عامل باشگاه ملوان انزلی به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: احمدزاده شکایت کرده است. خوب اینکه مسئله بزرگی نیست که من بخواهم نگران با شم . معمولا برای کسی که شکایت می کند یک جلسه می گذارند. خواهان و خوانده درآن جلسه پس از تفهیم شکایت به ذکر دفاعیات خود می پردازند. من هم […]

درودگر مدیر عامل باشگاه ملوان انزلی به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: احمدزاده شکایت کرده است. خوب اینکه مسئله بزرگی نیست که من بخواهم نگران با شم . معمولا برای کسی که شکایت می کند یک جلسه می گذارند. خواهان و خوانده درآن جلسه پس از تفهیم شکایت به ذکر دفاعیات خود می پردازند. من هم آماده ام تا در هر دادگاهی که به آن دعوت شدم رفته و با مدرک صحبت کنم . خوب این قبیل جلسات برای حل مشکل است. ترسی ندارد. احمد زاده بیاید ، ما هم می آییم.
وی در مورد نقل و انتقالات تیمش گفت : لیست ما هنوز کامل نیست و نیاز به یک هافبک بازی ساز داریم که به زودی به تیم اضافه می شود. البته یک بازیکن آزاد خارجی هم در نظر داریم که اگر تایید شد به ما ملحق می شود.
وی ادامه داد : در ثبت قراردادها مشکلی نداریم زیرا مشکلی از بابت پرداخت بدهی نیست . تاج ، نبی و حسن زاده در جریان کامل مسائل مالی باشگاه ملوان هستند .موضوعی برای پنهان کردن وجود ندارد . به سازمان لیگ و کمیته انضباطی ، خود ما اعلام کردیم چقدر بدهی داریم . مطالبات هر چه باشد پرداخت می کنیم .
وی در ادامه اظهار داشت : ما در نامه ای از سازمان لیگ خواستیم بدهی 250 میلیون تومانی باشگاه ملوان انزلی را از محل درآمد ما در سازمان پرداخت کند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. معين از رشت   جولای 13, 2013  

    ما با تو هستيم مديرعامل.


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب