احمد‌زاده متخصص سقوط تيم‌هاست \ اگر می خواهد نظر دهد باید تا هفته ششم ساکت باشد

صادق درودگر در مورد اظهارات محمد احمد‌زاده اظهار داشت: از احمد‌زاده تشکر مي‌کنم او ما را راهنمايي کرد و مسائلي را گفته که حتما از سر سوز بوده است و احتمالا سوز دل. دستشان درد نکند که اعلام خطر کرده‌اند. در هر زمينه‌اي بايد از کارشناس و متخصص آن مشاوره گرفت و احمد‌زاده که چند تيم را به ليگ دسته اول برده به خوبي مي‌داند چه مي‌گويد و نظر کارشناسي مي‌دهد.

به گزارش Malavan.ir ، وي ادامه داد: در مورد اجراي تعهدات مالي باشگاه هم بايد بگويم رطب خورده منع رطب نمي‌کند. آقاي احمد‌زاده ابتدا پول‌هايي را که فصل گذشته از بازيکنان گرفته به آنها پس بدهد. من هم پول بازيکناني را که هدايتي قول داده پرداخت کند را از او مي‌گيرم. بخشي از آن را گرفته‌ام و مابقي را هم خواهم گرفت اما بهتر است او هم بدهي‌اش را به بازيکنان بدهد زيرا شرايط مالي آنها نيز خيلي خوب نيست.

مديرعامل باشگاه ملوان با اشاره به حضور چندين ساله احمد‌زاده در اين باشگاه گفت: از زحماتي که او براي ملوان کشيده تشکر و قدرداني مي‌کنم اما در مورد تيم استيل‌اذين بايد بگويم آن سالي که اين تيم سقوط کرد من از 25 اسفند ديگر با اين باشگاه همکاري نداشتم و آن زمان هم استيل‌آذين در رده نهم جدول بود. احمد‌زاده هم خيلي تلاش کرد که تيم ملوان را فصل گذشته به دسته اول ببرد که موفق نشد. من براي مردم انزلي جانم را مي‌دهم.

وي افزود: احمد‌زاده هم اگر واقعا تيم ملوان را دوست دارد 6 هفته سکوت کند و بعد از هفته ششم ليگ برتر اگر وضعيت تيم ملوان در ليگ خوب نبود انتقاد کند. من تصور مي‌کنم کسي که قبل از شروع ليگ صحبت مي‌کند براي کمک نيست اگر او مي‌خواهد به من ثابت کند که اشتباه کرده‌ام بهتر است تا هفته ششم ليگ صحبتي در مورد تيم نکند. اجازه بدهد تيم نفسي بگيرد.

مديرعامل ملوان با اشاره به صحبت‌هاي احمد‌زاده با فرماندار انزلي گفت: احمد‌زاده از همه گلايه و انتقاد مي‌کند و حالا نوبت به مسئولان شهري رسيده است. بهتر است که او در مورد مسائل فني صحبت کند و مسابقات ملوان را آناليز کند و در مورد آنها صحبت کند. آدم نبايد يک اقيانوس به عمق يک بند انگشت باشد. بايد چاهي عميق باشد که دهنه يک متري دارد به همين خاطر است که به احمد‌زاده توصيه کردم مطالعه کند تا با دنياي روز فوتبال بيشتر آشنا شود و بداند که مربيان روز دنيا در مورد چه مسائلي صحبت مي‌کنند.

وي افزود: من ادعا نمي‌کنم که بهترين مديرعامل ملوان هستم. اين باشگاه مديران زياد و خوبي داشته افرادي نظير پورطهماسب، سازمند، صالح‌نيا و … که من خودم را شاگرد آنها مي‌دانم. من زماني که از کميته فوتسال جدا شدم چون فوتسال را دوست داشتم ديگر در موردش صحبتي نکردم حتي بعد از شکست به تايلند هم از فوتسال حمايت کردم چون دوست داشتم فوتسال موفق شود. احمد‌زاده هم اگر ملوان را دوست دارد بهتر است که تا هفته ششم ليگ انتقاد نکند.

10 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.