امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
۱۶:۳۴:۵۱ - چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احمد‌زاده متخصص سقوط تيم‌هاست \ اگر می خواهد نظر دهد باید تا هفته ششم ساکت باشد
صادق درودگر در مورد اظهارات محمد احمد‌زاده اظهار داشت: از احمد‌زاده تشکر مي‌کنم او ما را راهنمايي کرد و مسائلي را گفته که حتما از سر سوز بوده است و احتمالا سوز دل. دستشان درد نکند که اعلام خطر کرده‌اند. در هر زمينه‌اي بايد از کارشناس و متخصص آن مشاوره گرفت و احمد‌زاده که چند […]

صادق درودگر در مورد اظهارات محمد احمد‌زاده اظهار داشت: از احمد‌زاده تشکر مي‌کنم او ما را راهنمايي کرد و مسائلي را گفته که حتما از سر سوز بوده است و احتمالا سوز دل. دستشان درد نکند که اعلام خطر کرده‌اند. در هر زمينه‌اي بايد از کارشناس و متخصص آن مشاوره گرفت و احمد‌زاده که چند تيم را به ليگ دسته اول برده به خوبي مي‌داند چه مي‌گويد و نظر کارشناسي مي‌دهد.

به گزارش Malavan.ir ، وي ادامه داد: در مورد اجراي تعهدات مالي باشگاه هم بايد بگويم رطب خورده منع رطب نمي‌کند. آقاي احمد‌زاده ابتدا پول‌هايي را که فصل گذشته از بازيکنان گرفته به آنها پس بدهد. من هم پول بازيکناني را که هدايتي قول داده پرداخت کند را از او مي‌گيرم. بخشي از آن را گرفته‌ام و مابقي را هم خواهم گرفت اما بهتر است او هم بدهي‌اش را به بازيکنان بدهد زيرا شرايط مالي آنها نيز خيلي خوب نيست.

مديرعامل باشگاه ملوان با اشاره به حضور چندين ساله احمد‌زاده در اين باشگاه گفت: از زحماتي که او براي ملوان کشيده تشکر و قدرداني مي‌کنم اما در مورد تيم استيل‌اذين بايد بگويم آن سالي که اين تيم سقوط کرد من از 25 اسفند ديگر با اين باشگاه همکاري نداشتم و آن زمان هم استيل‌آذين در رده نهم جدول بود. احمد‌زاده هم خيلي تلاش کرد که تيم ملوان را فصل گذشته به دسته اول ببرد که موفق نشد. من براي مردم انزلي جانم را مي‌دهم.

وي افزود: احمد‌زاده هم اگر واقعا تيم ملوان را دوست دارد 6 هفته سکوت کند و بعد از هفته ششم ليگ برتر اگر وضعيت تيم ملوان در ليگ خوب نبود انتقاد کند. من تصور مي‌کنم کسي که قبل از شروع ليگ صحبت مي‌کند براي کمک نيست اگر او مي‌خواهد به من ثابت کند که اشتباه کرده‌ام بهتر است تا هفته ششم ليگ صحبتي در مورد تيم نکند. اجازه بدهد تيم نفسي بگيرد.

مديرعامل ملوان با اشاره به صحبت‌هاي احمد‌زاده با فرماندار انزلي گفت: احمد‌زاده از همه گلايه و انتقاد مي‌کند و حالا نوبت به مسئولان شهري رسيده است. بهتر است که او در مورد مسائل فني صحبت کند و مسابقات ملوان را آناليز کند و در مورد آنها صحبت کند. آدم نبايد يک اقيانوس به عمق يک بند انگشت باشد. بايد چاهي عميق باشد که دهنه يک متري دارد به همين خاطر است که به احمد‌زاده توصيه کردم مطالعه کند تا با دنياي روز فوتبال بيشتر آشنا شود و بداند که مربيان روز دنيا در مورد چه مسائلي صحبت مي‌کنند.

وي افزود: من ادعا نمي‌کنم که بهترين مديرعامل ملوان هستم. اين باشگاه مديران زياد و خوبي داشته افرادي نظير پورطهماسب، سازمند، صالح‌نيا و … که من خودم را شاگرد آنها مي‌دانم. من زماني که از کميته فوتسال جدا شدم چون فوتسال را دوست داشتم ديگر در موردش صحبتي نکردم حتي بعد از شکست به تايلند هم از فوتسال حمايت کردم چون دوست داشتم فوتسال موفق شود. احمد‌زاده هم اگر ملوان را دوست دارد بهتر است که تا هفته ششم ليگ انتقاد نکند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. سروش   تیر ۱۲, ۱۳۹۲  

  ممی تو امی ************** ************* بس تکون دیگه رررر بوشو تا تی **********

 2. kianoush   تیر ۱۳, ۱۳۹۲  

  آقای درودگر در صحبت هاشون ادبیات بسیار محترمانه ای به کار بردن از این بابت به ایشون تبریک میگم
  ولی نمیدونم تا کی این جنگ باید ادامه داشته باشه

 3. Alireza   تیر ۱۳, ۱۳۹۲  

  آقای احمدزا ه توکه سلطان تپه وگرفتن پول ازاین واونی داداش. پول رومیگیری طرف ومیزا ی کنار.اگه قراربه زندان رفتن باشه ت وکه تاخر خره بدهکاری و به عالم وا دم مقروض.دیگه حداقل توی شهر همه تو و نحوه پول گر قتنت ازاین واون روخوب مید ونند.تو دلت نسوخته سوختگیت مال جای دیگه است.

 4. سيد اكبر رجيل بخش   تیر ۱۳, ۱۳۹۲  

  سلام
  جناب آقاي درودگر محمد احمدزاده را يك عده توي انزلي بزرگش كردن قرار نيست هركس بازيكن خوبي بود مربي خوبي باشد واقعا درست گفتيد ايشان در سقوط آزاد تيمها تخصص دارند ايشان بهتر است برود همان ماهيگيري كند هرچند مي دانم ماهيگيري هم بلد نيست

  ايران فقط ملوان

  با تشكر
  بندرعباس – رجيل بخش

 5. ناشناس   تیر ۱۳, ۱۳۹۲  

  من اینجا از مدیر باشگاه و مدیر این سایت خواهش میکنم از بزرگان ملوان تقدیر به عمل آورند مخصوصا برای نسل جوان که گول حرف احمدزاده را نخورند بدانند ملوان چه تیمی بوده روزانه یک صفحه اختصاص دهید به سابقه درخشان ملوان از بدو تاسیس که چه کسانی زحمت کشیدهاند تا امثال احمدزاده و نوری بدانند بزرگتر ازانها هم خیلی بودند ملوان با صالح نیا چند دوره قهرمان جام حذفی شده در لیگ تخت جمشید همیشه بهترین تیم شهرستانی بوده وهیچ وقت ته جدول نشین نبوده اگر شما نتایج درخشان وانهایی که برای ملوان زحمت کشیدند را معرفی کنید دم اینها قیچی میشه جوانان میفهمند که ملوان چه بود قبلا واینها این تیم بزرگ را به چه روزی انداختند وپولهای میلیاردی هم گرفتند ترا به خدا یک مستند از سوابق ملوان انهایی که زحمت کشیدند عناوین درخشان ملوان را ذکر کنید جوانان ما هنوز علی نیاکانی عزیزاسپندار منچهر درجزی جاوید جهانگیری رافت مزدستان پطروسیان علی صیاد وخیلیهای دیگر را نمیشناسند فقط فکر میکنند ملوان را احمدزاده درست کرده ونوری بازیکنش بوده نمیدانم منظورم را فهماندم بهترین جواب شناسایی ملوان وعناوین درخشان ملوان جواب دندانشکن به این تفرقه افکنان خواهد بو

  • مدیر دوم سایت - دانیال ابراه   تیر ۱۳, ۱۳۹۲  

   درست کردیم در بالای سایت تاریخ ملوان

 6. جلال   تیر ۱۳, ۱۳۹۲  

  ایران ملوان حاج صادق درودگر دوست داریم دمت گرم

 7. یاسر آبای   تیر ۱۳, ۱۳۹۲  

  آقای احمدزاده برو به جهنم اینقدر تیم خوب بسته شده که اینقدر چرت و پرت میگی.

 8. معین   تیر ۱۶, ۱۳۹۲  

  اقای درودگرازشماحمایت میکنیم لطفابااین اقایون دهن به دهن نیاین چون این اقاهمیشه کارش باقدرت فکرتون برای تیم بذارید

 9. یوسف ابای   تیر ۱۸, ۱۳۹۲  

  احساس میکنم سایت درگزینش مطالب خیلی یکطرفه رفته یعنی تمام پیامها علیه ممی بوده؟ بهر حال ممی برای ملوان زحمت کشید نباید اینقدر او را کوبید هر چند ممی اینروزها بیاد دوران جوانی افتاده و فکر میکند باید مثل یک جوان تازه بدوران رسیده با همه کل کل کند ممی جان ملوان از این کل کل کردنهای بیجای شما بسیار ضرر دیده که اخرین ان فصل گذشته شاهد عینی ان است پس لطفا تمام کن و برو در فکر مرغ دگر باش اقای درودگر هم خیلی به این حمایتهای یکطرفه دلخوش نباشند انزلیچیها با دریا امیخته اند و خصوصیات دریاییشان بر خصوصیات دیگر چربش دارد بیکباره طوفانی شده و همه چیز و همه کس را با خودش میبرد لطفا شما هم جایگاه خودتان را بشناسید شما نباید به این بگو مگوها ادامه دهید .نکند زمانی برسد که بگویید کسی چیزی بمن نگفت این یک سفارش بردارانه است.


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب