امروز چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
۲۰:۲۰:۴۵ - جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۱
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ما خوب بازی میکنيم اما در گلزنی مشکل داريم
محمد احمد‌زاده پس از شکست 1 بر صفر ملوان برابر تراکتور‌سازي عنوان کرد: ما براي 60 دقيقه اول يک برنامه داشتيم و در 30 دقيقه پاياني هم يک برنامه در نظر داشتيم تا سرعت تراکتور‌سازي را کنترل کنيم اما در يک صحنه‌‌اي که بازيکنان غافلگير شده ‌بودند گل خورديم. تلاش کرديم اين گل را جبران […]

محمد احمد‌زاده پس از شکست 1 بر صفر ملوان برابر تراکتور‌سازي عنوان کرد:

ما براي 60 دقيقه اول يک برنامه داشتيم و در 30 دقيقه پاياني هم يک برنامه در نظر داشتيم تا سرعت تراکتور‌سازي را کنترل کنيم اما در يک صحنه‌‌اي که بازيکنان غافلگير شده ‌بودند گل خورديم. تلاش کرديم اين گل را جبران کنيم اما نتوانستيم به اين نتيجه دلخواه خود دست يابيم. ما براي تساوي به ميدان آمده بوديم که نتوانستيم به اين مهم دست يابيم.

سرمربي ملوان در مورد نتايج ضعيف اين تيم در نيم‌فصل دوم خاطرنشان کرد:

ما خوب بازي مي‌کنيم اما در گلزني مشکل داريم. با وجود اينکه در بازي‌ها عملکرد خوبي داريم اما نمي‌توانيم نتايج لازم را کسب کنيم.

احمد‌زاده با تشکر از تماشاگران تبريزي گفت:

 از هواداران تبريزي تشکر مي‌کنم که به خوبي دو تيم را تشويق کردند. با وجود اينکه حواشي مختلفي در گذشته بين اين دو تيم وجود داشت اما در اين ديدار تماشاگران به خوبي در ورزشگاه حضور داشتند

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. rasol   بهمن ۲۰, ۱۳۹۱  

  kash mibordim mami bad kharab kardi

 2. جواد   بهمن ۲۰, ۱۳۹۱  

  وقتی تیم روهجومی به میدون میفرستادی اون باختارو کسب کردیم وای به امروزکه هدفت تساوی بودخوب شدتراکتورم پراشتباه بودوگرنه بازم خاطره سازی میکردید آقای احمدزاده البته شماروکه توپ تکون نمیده وپشتت گرمه وسال بعدم هستید وای بحال طرفدارا که چی بایدبکشیم
  خدایاصبرمون بده

 3. جواد   بهمن ۲۰, ۱۳۹۱  

  وقتی تیم روهجومی به میدون میفرستادی اون باختارو کسب کردیم وای به امروزکه هدفت تساوی بودخوب شدتراکتورم پراشتباه بودوگرنه بازم خاطره سازی میکردید آقای احمدزاده البته شماروکه توپ تکون نمیده وپشتت گرمه وسال بعدهم هستید وای بحال طرفدارا که چی بایدبکشیم
  خدایاصبرمون بده

 4. بهرام   بهمن ۲۰, ۱۳۹۱  

  بقول دوستمون احمدزاده یاازین وربوم میوفته یا ازاونور خودشم نمیدونه چی میخواد!!!اگه ماتساوی هم میخواستیم بایدطوری بازی میکردیم که اونانتونن وارد زمین مابشن ،شانس آودیم تراکتورامروزخیلی بدبود نه شاید یه نتیجه مثل پرسپولیس رقم میخورد وبازم توکارنامه احمدزاده
  اقادرودگر بازم حمایت کن وبگو احمدزاده 20%بیشترمقصرنیست
  منم جای احمدزاده باشم ککم نمیگزه

 5. حمید   بهمن ۲۰, ۱۳۹۱  

  ممی جان این فصل که کار خاصی نکردی ، نوکرتم حداقل فصل بعد تیم رو اصولی ببند با نظر خودت خدایی داغون شدیم

 6. نیما   بهمن ۲۰, ۱۳۹۱  

  به آقای درودگر پیشنهاد میکنم تا دیر نشده آقای جلالی رو به تیم اضافه کنند نذارن بلایی که آقای احمدزاذه سر برق شیراز آورد سر ما بیاره جای تأسف داره که باخت برای ما عادی شده دیگه گریمون هم نمیگیره

 7. امیر آبای   بهمن ۲۱, ۱۳۹۱  

  به قول دوستم که استقلالیه میگه ترکیب مربی گری ملوان اینطوری بوده و هست و خواهد بود:
  بهمن خان
  نصرت خان
  ممی
  فرهاد
  آقای احمد زاده خوب مهره ای نمی چینی آخه معبودی کیه دیگه؟!؟!؟!

 8. احمدزاده   بهمن ۲۱, ۱۳۹۱  

  بابااندازه احمدزاده همینقدره هرچیم زوربزنه کاری ازش برنمیاد.تاحالاکجاموفق بودکه ملوان موفق باشه ؟آقای دردگرتحویل بگیراینم مربی عزیزت،هردم ازاین باغ بری میرسد.
  خدایاصبرمون بده،مردیم ازبس غصه خوردیم

 9. احمدزاده   بهمن ۲۱, ۱۳۹۱  

  بابااندازه احمدزاده همین قدره کجاموفق بوده که امسال توملوان موفق بشه؟فقط بلده باجات بازی کنه ویه بهونه سرهم کنه،آخه تیمی ازقبل مشخص میکنه که فقط برای مساوی بازی میکنیم،اونم بااین دفاعی که ماداریم؟شانس آوردیم تراکتورم تراکتورسابق نبو.آقای درودگر تحویل بگیراینم مربی موردعلاقه شما که سنگش روبه سینه میزنی.

  بخدا ازغصه مردیم کاش یکم دلتون بحال هوادارا میسوخت واینقدرعذابشون نمیدادید.خدایاصدای مارومیشنوی؟ ماکه عشقمون ملوانه وداریم ازناراحتی دق میکنیم؟

 10. احمدزاده   بهمن ۲۱, ۱۳۹۱  

  بابااندازه احمدزاده همینقدره هرچیم زوربزنه کاری ازش برنمیاد.تاحالاکجاموفق بودکه ملوان موفق باشه ؟آقای درودگرتحویل بگیراینم مربی عزیزت،هردم ازاین باغ بری میرسد!!!
  خدایاصبرمون بده،مردیم ازبس غصه خوردیم

 11. ممی زینتی از آلمان یک ملوان   بهمن ۲۱, ۱۳۹۱  

  ءءء بازی زیبایی بودش از سوی هر دویی تیمهای فوتبال ملوان و تراکتور سازی . ولی متاسفانه تیم ملوان با یک گل بازی را به تیم تراکتور سازی باختش و ۳ امتیاز را به حساب تیم مقابل واریز کردش . ولی می توانستش گل مساوی را در مراحل مختلف به تیم تبریزی بزنند . ولی خوب نشدش این دفعه … ایران ملوان بندرانزلی … ءءء
  ءءء ءءء ءءء جلال رافخایی آقای گل ایران ماست … ءءء ءءء ءءء

 12. جواد ابای از کرج   بهمن ۲۱, ۱۳۹۱  

  تراکتوربا این پیروزی توانست هم رتبه ی دومی خود را تثبیت کند و هم امید داشته باشد تا در صورت شکست استقلال به صدر تکیه بزنند.ملوان هم برای آسیایی شدن باید به روزهای آینده چشم بدوزد.
  سایت گل –
  تراکتورسازی تبریز ۱ (جواد کاظمیان دقیقه ۶۲) -۰ ملوان بندر انزلی
  ورزشگاه یادگار تبریز – تماشاگر: سی هزار نفر
  کارت زرد: جواد کاظمیان دقیقه ۴۶،محمد نصرتی دقیقه ۵۱ (تراکتورسازی) – محمد نزهتی دقیقه ۵۹،سعید یوسف زاده دقیقه ۷۷(ملوان)

  تراکتورسازی تبریز:
  مهدی ثابتی،مصطفی اکرامی،محمد نصرتی،مرتضی اسدی،محمد ایرانپوریان،جواد کاظمیان( از دقیقه ۷۶ مسعود ابراهیم زاده)،مهدی سید صالحی(ز دقیقه ۸۵ گیلسون سوآرز)،محمد ابراهیمی( از دقیقه ۸۸ پریرا)،مهدی کیانی،مهدی کریمیان،قاسم دهنوی.
  سرمربی: تونی الویرا

  ملوان بندر انزلی:
  سرگی پاشنکو،پژمان نوری،جلال رافخایی،هادی تامینی،مهرداد اولادی،سعید یوسف زاده،سعید سالارزاده،مازیار زارع(حسین بادامکی از دقیقه ۶۹ )،بابک پورغلامی(از دقیقه ۷۱ علی رضا رمضانی)،عزیز معبودی،محمد نزهتی.
  سرمربی: محمد احمدزاده

  شرح بازی:

  نبرد حیثیتی و تاریخی دو تیم از خطه شمال و شمال غرب کشور همیشه پر بوده از هیجان و اتفاقات خاص. مسابقه ای که برای هر کدام از دو تیم از حساسیت خاصی برخوردار بوده است. تراکتور اگر برنده از زمین خارج می شد و استقلال هم ناکام می ماند این تراکتوری ها بودند که به صدر باز می گشتند و اگر ملوانان می توانستند برنده از زمین بیرون بروند هم در جدول یک پله صعود می کردند و هم به بازگشت در جمع مدعیان آسیایی شدن امیدوار می شدند.

  نیمه اول:

  مسابقه با میدان داری میزبان آغاز شد. آنها ابتدا سعی کردند تا با در اختیار گرفتن توپ و زمین به نوعی میخ خود را بکوبند. برای رسیدن به این مقصود آنها روی فرار های تند و تیز سید صالحی و کریمیان حساب ویژه ای کرده بودند. اتفاقی که در سی دقیقه اول چند بار افتاد ولی با بی دقتی مهاجمان و دفاع چند لایه ملوانان ناکام ماند. پس از آن ملوانی ها هم کم کم خود را در زمین پیدا کردند و چند بار دست به حملات نصفه و نیمه ای زدند که مهمترین آن توسط پژمان نوری از دست رفت. در ادامه اما هر چقدر زمان به جلو می رفت بازی از آن تب و تاب اولیه ی خود می افتاد و بیشتر زمان پانزده دقیقه ی پایانی به جنگ های میانه میدان و تک موقعیت های مهاجمان تراکتور منحصر شده بود. روال مسابقه جوری به چشم می آمد که انگار بازیکنان دو تیم هم بدشان نمی آمد تا داور هر چه زودتر سوت پایان نیمه را به صدا در بیاورد. خطرناک ترین صحنه ی بازی درست در آخرین ثانیه بازی روی داد، در جایی که سید صالحلی در یک موقعیت حساس درون محوطه شش قدم از ضربه زدن به توپ ناکام ماند. سید صالحی البته اعتقاد داشت مدافع ملوان او را شارژ کرده است.
  نیمه دوم:
  با شروع نیمه دوم باز هم تراکتوری ها به مانند نیمه اول با حملات همه جانبه سعی کردند تا بازی را در دست بگیرند. با این تفاوت که حملاتشان جان دارتر و زهردارتر از نیمه اول بود. محمد ابراهیمی و سید صالحی به مانند نیمه اول می توانستند شادی را به اردوی آذری ها بیاورند که در این امر ناکام ماندند. هر چند که انتظار تبریزی ها خیلی طول نکشید و جواد کاظمیان در دقیقه ۶۳ با همان استایل همیشگی اش توانست گل پیروزی بخش تیمش را به زیبایی به ثمر برساند تا بیشتر از هر کسی به یحیی گل محمدی نشان دهد که چقدر در کنار گذاشتن او مرتکب اشتباه شده بود.
  پس از این گل بلافاصله پژمان نوری می توانست گل تساوی را به ثمر برساند که تعلل او و آفساید گیری تراکتوری ها مانع این کار شد. در ادامه ملوانی ها بازی را در دست گرفته بودند و با حملات خود می خواستند تا حداقل با تساوی به خانه باز گردند که اگر کمی خوش شانس بودند شاید می توانستند این مهم را تحقق ببخشند. هر چند که تراکتوری ها هم با نیم نگاهی که به ضد حمله داشتند مانع از آن بودند تا ملوانی ها بتوانند با همه ی قوا دست به حمله بزنند. مهمترین موقعیت برای انزلی چی ها روی دست پاچگی نزهتی و یوسف زاده از دست رفت. به هر روی این بازی را تراکتوری ها با پیروزی پشت سر گذاشتند تا هم رتبه ی دومی خود را تثبیت کنند و هم امید داشته باشند تا در صورت شکست استقلال به صدر تکیه بزنند. ملوانان هم پس از برد در الگیلانو انگار دوباره باید منتظر بازی خانگی بمانند تا بتوانند امید آسیایی شدن را با برد احتمالی در انزلی، آنجا جستجو کنند.

  شرح گلها:

  تراکتورسازی ۱-۰ ملوان: توپی که از سمت چپ دفاعی ملوان داخل محوطه ی جریمه به محمد ابراهیمی رسیده بود پس از اصابت آن به دفاع ملوان روی خط هجده قدم زیر پای جواد کاظمیان قرار گرفت و او با یک شوت سرکش با همان استیل همیشگی اش گل اول تراکتورسازی را به ثمر رساند.
  بهترین بازیکن:
  جواد کاظمیان بازیکنی که یک گل سه امتیازی به ثمر رساند و پرچم تبریزی ها را به عنوان مدعی قهرمانی همچنان بالا نگه داشت را باید به عنوان بهترین بازیکن میدان نام گذاری کنیم.. به جز او پژمان نوری هم در تیم ملوان در نقش یک همه کاره مثبت ظاهر شد و می توانست اگر کارش را با گل زنی تکمیل کند مرد برتر میدان باشد.

 13. بهنام   بهمن ۲۱, ۱۳۹۱  

  دوستان تبریزیا تو بازی دیروز تو یه صحنه یه شعار زشت برای پژمان خوندن که تو اون به میرزا و قوم گیلک توهین شده بود من داداشم اونجا دانشجو میگه چنان این تبریزیا از ما گیلکا نفرت دارن که نگو من که دیروز خونم به جوش اومد

 14. حبیب محمدی   بهمن ۲۳, ۱۳۹۱  

  کی این حرفو زده ما ها اصلا تو استادیوم فش ندادیم تازه تیم ملوانئ هم تشویق کردیم

 15. تبریز   بهمن ۲۴, ۱۳۹۱  

  آقا بهنام اولا همه جا آدم خوب و بد هستش دوما باید بدون در نظر گرفتن قومیت ها و نژادهای مختلف باید همه رو به چشم آفریدگار خداوند نگاه کنیم و احترام بذاریم درضمن شما که اینقدر از ترک ها بدت میاد اشکالی نداره فقط یه نگاه به تاریخ بنداز ببین بیشترین جنگ ها علیه ایران از کدوم سمت بوده و تو مشروطه کدوم شهر بیشترین مقاومت رو داشته ببین توتاریخ بیشترین مقاومت رو در مقابل اعراب چه منطقه ای از ایران داشته ببین تو ایران بیشترین توهین ها و نژاد پرستی ها علیه کدوم ملت بوده ببین تو دوران حکومت ترکها در ایران تو کدوم دورش زبان ترکی رو به سایر ملت ها تحمیل کردن خوب تاریخ رو بخونی میفهمی از کدام دوره توهین و نژاد پرستی به ملت ها (به قول بعضی ها قوم ها) (ترک ها – عرب ها – لرها – شمالی ها ) شروع شده است در کشور نامسلمان ایتالیا به یک بازیکن توهین نژاد پرستی میشود تماشاگران آن قسمت از ورزشگاه تا آخر فصل محروم میی شوند اما در کشور ما وقتی به یک ملت توهین میشود آب از آب تکان نمیخورد ولی شکست صندلی باعث محرومیت شدید میشود واقعا شکستن صندلی زشت تر از توهین نژادپرستی است ملت ها یا قومیت های ایران باید متحد شویم تا پیشرفت کنیم کسانی که میگویند ترک خر چه چیزی گیرشان می آید جز اینکه باعث تفرقه و کینه میشود و در آن دنیا باید جواب بدهد بگذارید لااقل ما طرفداران دو تیم وارد این بازی ها نشویم


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب