احمدزاده : مهمان های ما برای دفاع می آیند

 آلومينيوم براي يک امتياز آمده بود و نزديک بود که بازي مساوي شود. هرچه از بازي مي‌گذشت، تجمع حريف در دفاع بيشتر مي‌شد و عقب‌تر مي‌کشيدند و اين کار را براي ما سخت مي‌کرد.  در نيمه اول فقط دو موقعيت گل داشتيم اما در نيمه دوم از دفاع 4نفره به دفاع 3 نفره تغيير سيستم داديم و تعداد مهاجمانمان را بيشتر کرديم و در نهايت به گل رسيديم. در دقايقي بر ما سخت گذشت که نمي‌توانستيم گل بزنيم ولي خوشبختانه با حمايت تماشاگران و تلاش بازيکنان پيروز شديم. از اينکه هواداران خوشحال به خانه‌هايشان برگشتند من هم خوشحالم. اميدوارم در بازي‌هاي آينده و برابر تيم‌هايي که در انزلي براي دفاع کردن مي‌آيند شرايط بهتري داشته باشيم و بتوانيم تاکتيک‌هايمان را به خوبي اجرا کنيم.

احمدزاده در مورد اينکه ملوان در پايان ليگ در چه رتبه‌اي قرار مي‌گيرد گفت: بعد از دو سال و نيم که به ملوان برگشتم گفتم اين مجموعه پتانسيل بالايي دارد و مي‌تواند در رده بالاتر از هفتم قرار بگيرد. شرايط و پتانسيل ما بسيار خوب است و روي سکوها بي‌نظير هستيم. هواداران از ما حمايت مي‌کنند و بازيکنان خوبي داريم. مسئولان محلي مديريت باشگاه و حتي رسانه‌ها در انزلي ما را حمايت مي‌کنند با اين پتانسيل مي‌توانيم در رده‌اي بالاتر از هفتم قرار بگيريم.
تمام تلاشمان را مي‌کنيم که ملوان در موقعيتي خوب قرار بگيرد. مردم انزلي حقشان است که ملوان را با شرايط خوب در ليگ حرفه‌اي ببينند. ما هم همه تلاشمان را براي موفقيت تيم انجام مي‌دهيم ولي فوتبال شرايط خاص خودش را دارد.

احمدزاده در مورد وضعيت زمين چمن ورزشگاه تختي انزلي گفت: زمين چمن با تلاشي که انجام شده خيلي بهتر از قبل است. شرايط آب و هوا هم کمک کرد و مسئولان هم تلاش کردند زمين خوبي ايجاد شود. من وقتي زمين را ديدم تعجب کردم که چقدر خوب شده است.

در مورد وضعيت مصدوميت مازيار زارع پرسیدم وی پاسخ داد :

بايد ببينم کادر پزشکي چه جوابي به من مي‌دهد. کي‌روش، دکتر خانلري را براي بررسي وضعيت مازيار زارع به اينجا فرستاده و منتظريم ببينيم تشخيص خانلري در مورد مازيار زارع چيست اما بعيد است زارع به اردوي تيم ملي برسد. نمي‌توانيم به طور کامل بگوييم زارع را از دست داده‌ايم اما براي مدتي او را در اختيار نداريم.

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.