احمدزاده : 3 امتیاز هدیه ما به تماشاگرا

در نيمه اول مستحق کسب پيروزي بوديم و يک گل هم به ثمر رسانديم. در نيمه دوم طبيعي بود با توجه به اينکه در خانه حريف بازي مي‌کرديم و آنها بي‌مهابا حمله مي‌کردند روي ضدحملات کار کنيم و دو موقعيت هم بدست آورديم. هر زماني که وارد نيمه زمين حريف مي‌شديم خطرناک بوديم، در زمين خودمان هم منطقي و هوشمند کارمان را ادامه داديم. سه امتياز حق‌مان بود، ضمن اينکه بايد از هوادارا‌ن‌مان که اين همه ما را حمايت و از انزلي اين راه را طي کردند و به تهران آمدند تشکر کنم. اين سه امتياز را به آنها تقديم مي‌کنم. احمدزاده در مورد بدون اخطار بودن اين مسابقه اظهار داشت:‌ خوشحال هستم که هر دو تيم تلاش کردند فوتبال بازي کنند. پيش بيني اين موضوع را مي‌کردم و مي‌دانستم راه‌آهن مقابل پرسپوليس اتفاقي شکست خورد و آن بازي را در نظر نگرفتم. بازيکنان ما خيلي دونده کار کردند. دايي به خوبي از بازيکنانش بازي مي‌گيرد. به خاطر اينکه اين سه امتياز را کسب کرديم نمي‌توانم به دايي تبريک بگويم اما مطمئنم درادامه موفق خواهد بود. اگر در نيمه دوم بيشتر در زمين خودمان بوديم دليل اين نيست که کار را تدافعي دنبال مي‌کنيم. حسني صفت سهم عمده‌اي در اين پيروزي داشت و در چند لحظه نجات‌دهنده تيم بود. براي اينکه يک تيم موفق باشد به دروازه‌بان خوب نياز است. در طول 90 دقيقه مثل بازي با سايپا حسني‌صفت عملکرد خوبي داشت. احمد زاده در مورد حضور مازيار زارع روي سکو گفت‌:‌ مازيار دچار مصدوميت است، به مازيار استراحت داديم تا براي بازي هفته چهاردهم آماده شود.

 احمدزاده در پاسخ به سوالي در مورد اينکه درباره حذف جام حذفي چه نظري دارد،‌ تصريح کرد: نمي‌دانم آخرين اخبار در مورد جام حذفي چيست و اينکه اين بازي‌ها برگزار مي‌شود يا نه يا مي‌خواهند بدون حضور ملي پوشان برگزار کنند؛ اينکه تيمي بخواهد محدود شود با آن موافق نيستم. ممکن است يک تيم بازيکن ملي پوش نداشته باشد و با تمام قوا حاضر شود و تيمي که بازيکن ملي دارد از اين لحاظ متضرر شود. اگر مي‌خواهند جام حذفي را صددرصد برگزار کنند نبايد هيچ محدوديتي قائل شوند و اينکه فقط برگزار شود و بازي‌ها کيفيت نداشته باشد فايده‌اي ندارد.

 وي در مورد مشکل رويانيان و دايي گفت:‌ آدم بزرگ مثل دايي خودش هم نخواهد حواشي برايش ايجاد مي‌شود، هر چقدر فرد بزرگتر باشد حواشي بيشتر است. دايي به اين مسائل عادت کرده و در مقابل آن پايداري و استقامت مي‌کند. بايد از اسطوره‌هايمان در فوتبال حمايت کنيم نه اينکه آنها را تخريب کنيم. وقتي به خارج سفر مي‌کنيم متوجه مي‌شويم چه بزرگاني داريم و در مملکت خودمان از اين افراد استفاده نمي‌کنيم. چنين شخصي بايد به بهترين شکل قدرداني و حمايت شود.

4 Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.