امروز دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
12:07:47 - چهارشنبه 17 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احمدزاده و پورغلامی ، گزینه‌های نهایی ملوان
پس از استعفای حمید استیلی از هدایت تیم فوتبال ملوان، هیئت مدیره این باشگاه تشکیل جلسه داد تا وضعیت نیمکت این تیم را مشخص کند. نام پنج مربی برای جانشینی استیلی مطرح شد تا این‌که هیئت مدیره ملوان اعلام کرد دو مربی بومی، گزینه‌های نهایی آنها هستند. از محمد احمدزاده و فرهاد پورغلامی به عنوان […]

پس از استعفای حمید استیلی از هدایت تیم فوتبال ملوان، هیئت مدیره این باشگاه تشکیل جلسه داد تا وضعیت نیمکت این تیم را مشخص کند.

نام پنج مربی برای جانشینی استیلی مطرح شد تا این‌که هیئت مدیره ملوان اعلام کرد دو مربی بومی، گزینه‌های نهایی آنها هستند. از محمد احمدزاده و فرهاد پورغلامی به عنوان گزینه‌های مورد نظر باشگاه ملوان نام می‌برند.

احمدزاده در گفت‌وگو با میزان اعلام کرد در حال حاضر هدایت یک تیم دسته اولی را بر عهده دارد و پورغلامی هم برای جدایی از کادر فنی تیم فوتبال سایپا با مخالفت مجید جلالی مواجه شده است.

باید دید ملوان مانند گذشته هدایت تیم خود را به یک مربی بومی می‌سپارد یا فرد دیگری روی نیمکت این تیم خواهد نشست.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. Ali Reza   فوریه 17, 2016  

  آقای رضاییان خدا به داد تو برسه با انتخاب احمدزاده

  لطفا بیشتر مطالعه کن

 2. Ali Reza   فوریه 17, 2016  

  نگاهی به تاریخ و مصاحبه با چند انزلیچی
  MALAVAN

  محمد احمدزاده ، حسین هدایتی ، صادق درودگر

  به هر محفلی بریم صحبت از این اسم ها است

  بعضی ها میگویند حق با احمدزاده است

  بعضی ها میگویند حق با درودگر است

  بعضی ها هم میگویند حق بیشتر با حسین هدایتی است

  میخواهیم در مورد اختلافی که به وجود آمده چند کلمه ای صحبت کنیم و چند مصاحبه ای نیز با انزلی چی های اصیل داریم که در ادامه به این مقوله میپردازیم:

  میخواهیم گذرا به تاریخ ملوان نگاهی انداخته تا یادآور خوشی ها و ناراحتی های زیادی شویم .

  محمد احمدزاده در اولین روز های مربیگری‌ خود ، به وی پدیده ی مربیگری ملوان لقب دادند .

  ممی در اولین حرکت پس از آن به درگیری لفظی با ناخدا سازمند پرداخت . مشکلات و حاشیه ها شروع شد . احمدزاده تاکید داشت که چند تن از مدیران اجرایی آن زمان باشگاه باید اخراج شوند اما سازمند جلوی او ایستاد تا در نهایت سرمربی قهر کند و از ملوان رفت . پس از آن احمدزاده به شیراز کوچ کرد و سرمربی برق شد . او در برق هم با مدیرعامل وقت ، خلیل صالحی به مشکل بر خورد . احمدزاده سه بار از برق قهر کرد تا صالحی در برنامه ی ۹۰ حاضر شود و در جواب سوال فردوسی‌پور که پرسیده بود از احمدزاده چه خبر ؟ بگوید اگر او را پیدا کردید ما را هم خبر کنید !
  داستان احمدزاده با برق که به بن‌ بست رسید او به ملوان بازگشت . این بار خبری از ناخدا سازمند نبود . بلکه سعدالله پورطهماسبی ، مدیریت ملوان را برعهده داشت . احمدزاده با پورطهماسبی هم نساخت . اختلاف این دو به جایی رسید که احمدزاده در مصاحبه‌ هایش از پورطهماسبی به عنوان یک دفتردار یاد کرد و نه مدیرعامل !
  همین اختلافات در کنار نتایج ضعیفی که احمدزاده طی سالیان سال با ملوان کسب کرد باعث شد تا او از این تیم کنار برود و چند سالی را خانه‌ نشین شود . احمدزاده دوباره به ملوان برگشت اما این بار هم با مدیران منطقه آزاد به مشکل خورد . او یک سال تمام علیه اردشیر پورنعمت ، مصاحبه کرد و در آخر هم به هیات مدیره ی منطقه آزاد حمله کرد تا از نیمکت‌ ملوان کنار برود .
  دوباره به شیراز کوچ کرد تا سرمربی فجر شود . او تیم یازدهم جدول را تحویل گرفت و در پایان این تیم را به لیگ یک فرستاد . بعد از سقوط ، احمدزاده با جعفری (مدیر عامل فجر) به مشکل خورد تا از فجر به پیکان برود . در پیکان نتایج ضعیف احمدزاده باعث شد او قبل از نیم فصل اول با مدیریت وقت به مشکل بخورد و اخراج شود ! تا این جای کار ، احمدزاده با تمام مدیران باشگاه‌ هایی که مربیگری کرده به مشکل خورده و از این حیث شاید صدرنشین مربیان باشگاهی در جهان فوتبال باشد . با بازگشت دوباره ی احمدزاده به ملوان در سال ۹۱ و حضور او کنار درودگر و هدایتی خیلی‌ ها بر این عقیده بودند که این مدیران می‌ توانند احمدزاده را مدیریت کنند . تا همین چند روز پیش هم خیلی‌ ها در انزلی بر این عقیده بودند که اولین سال‌ مربیگری احمدزاده بدون اختلاف با مدیرعامل در پیش است اما این اتفاق هم رخ نداد . احمدزاده بعد از کسب تنها یک برد در ۱۶ بازی همه ی تقصیرات را گردن‌ آویز مدیریت و مشکلات مالی کرد تا با درودگر هم اختلاف‌ هایی پیدا کند ، اختلاف‌ هایی به مراتب عمیق‌ تر از اختلاف با مدیران قبلی . حالا شاید رکورد دار دعوا با مدیران در بین تمام مربیان جهان از ملوان اخراج شود ، اخراجی‌ که با توجه به شکست‌ های پیاپی ملوان در بازی‌ های اخیر می‌ توانست زود تر اتفاق بیفتد

  ملوانیها و انزلی چی های عزیز اگر چشم تیز بینی داشته باشید و یا شنیده باشید به یک هدفی میرسیم که این اختلافات همراه بوده با نتایج بسیار ضعیف چندین ساله آن تیم چه در برق شیراز و چه در فجرسپاسی و چه در پیکان و جه در ملوان!

  پرسپولیس در جام حذفی را یادمان نرفته و نخواهد رفت .

  یادمان نرفته که در این نیم فصل دوم فقط یک برد بدست آوردیم ، ملوان در بدترین شرایط و حتی بدون بازیکنان نامی خود اینگونه در یک فصل عمل نکرد . در این ۴۴ سال تیم تشکیل ملوان ۶ تا نخوردیم ، ۶ تا زدیم ولی نخوردیم .

  سایت Malavan.ir مصاحبه ای که با انزلی چی ها انجام داده میپردازیم :

  سوال این بوده به نظر شما حق با چه کسی است و به چه دلیلی؟

  آقای س ب اهل غازیان : به نظر من درودگر باید سریع این آقا را اخراج کنه چون هیچ تیم لیگ برتری حتی سپاهان هم به بازیکنان خودش ۳۰% قرارداد را نداده که ملوان بخواد در این وحله پرداخت کنه احمدزاده به نظرم میخواد خودش را بزرگ کنه که در سال آینده بدون تیم نمونه

  آقای محمد ح اهل امامزاده غازیان : به نظرم و ۱۰۰% حق با محمد احمدزاده هستش چون باید بعد از بازی پرسپولیس و شکست ۶-۰ اخراج میشد و خود حاج صادق درودگر در این موقعیت بار فنی تیم را بدست میگرفت شاید تا الان نتایج بهتری بدست میاوردیم

  خانوم پ پ اهل باغ زمانی انزلی : من به عنوان یک انزلیچی و یک دوستار ملوان از جایگاه ملوان ناراحت هستم ، به نظر من آقای احمدزاده هم به اندازه توان خودشان برای ملوان زحمت کشیدند ولی نتوانستند ملوان را به جایگاه واقعی خودشان برسانند . بهتر است کسانی که می توانند ملوان را به جایگاه اصلی خود برسانند انتخاب شوند .

  من هم انزلی چی هستم و محمداحمدزاده هم انزلی چیه و طرفدارای ملوان هم اکثریت انزلی چی هستند بیایید درست قضاوت کنیم آیا تیم را باید ممی اینطور بهم میزد؟ آیا یک کمیته فنی اینقدر برای احمدزاده گران تمام شد که بر علیه همشهریهای خودت جبهه گرفت؟ افرادی در این کمیته فنی هستند که آن شب میخواستید بیایید به ملوان سیبیل خودشون را گرو گذاشتند و مبلغ شما را بالا بردند و هم اینکه ، الان سر خود را از این تصمیم پیش دوستان پایین آورده اند و شرمنده انزلیچی ها شده اند

 3. Ali Reza   فوریه 17, 2016  

  پورطهماسبی: اگر میلیاردربودم احمدزاده را خاموش می‌‏کردم تا صدایش را نشنوم

  مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی با اشاره به مصاحبه‌‏های اخیر محمد احمدزاده، سرمربی این تیم، درخصوص مشکلات مدیریتی این باشگاه گفت: پس از۳۰ سال مدیریت در نیروی دریایی و سه سال حضور درباشگاه ملوان برای خودم و سیستمم متاسفم که احمدزاده در یک برنامه پربیننده به خود اجازه می‌‏دهد این طور درمورد من صحبت کند. پورطهماسبی افزود: در مورد مشکلات مالی بازیکنان و کادر فنی حق را به احمدزاده می‌‏دهم اما درخصوص صحبت‌هایی که در مورد من انجام داد فقط می‌توانم بگویم متاسفم. نمی‌دانم به جز تیم استقلال اهواز که به طورخصوصی اداره می‌شود از جمع هفده تیم دیگر در لیگ برتر کدامیک از آنها مدیرانشان برای باشگاه درآمدزایی کرده‌اند. این مساله حتی در مورد تیم استقلال و پرسپولیس هم صدق می‌کند. مدیران کدامیک ازاین باشگاه‌ها ازجیب خودشان هزینه می‌کنند؟ تمامی آنها از بودجه‌ای که دراختیاردارند مصوبات اعضای هیات مدیره را اجرا می‌کنند. من نیز دنباله‌‏رو هیات مدیره ملوان هستم. وقتی رییس جمهور درسفر استانی خود به شهر انزلی به سازمان مناطق آزاد دستور می‌دهد ۸۰ درصد هزینه باشگاه ملوان را بر عهده بگیرد و آنها برخلاف دستور رییس جمهور پول نمی‌‏دهند،‌‏ من مدیرعامل چه کاری می‌توانم انجام دهم که تاکنون کوتاهی کرده‌ام؟ برخلاف گفته احمدزاده به هیچ وجه این طور نیست که من درخانه بنشینم و به فکراین باشگاه نباشم. مدیرعامل ملوان اضافه کرد: ‌‏احمدزاده دربخشی از صحبت‌های خود اعلام کرده تمامی فعالیت‌های اجرایی ملوان انزلی فقط توسط سه نفرانجام می‌شود. به هر حال او به جای اینکه بیاید و از اینکه ما تمامی زحمات باشگاه را سه نفره انجام می‌دهیم تشکرکند، متاسفانه دنبال حاشیه است. با همین تعداد نفرات مگر انجام مراحل اداری بازیکنان خارجی کار ساده‌ای بود که ما آن را انجام دادیم. گرفتن مجوزکار،‌ مجوزاقامت و سایر مسایلی که به زحمت توانستیم بدون کوچکترین دغدغه برای کادر فنی انجام دهیم. این درست نیست در یک برنامه پربیننده علیه مدیریت باشگاه موضع بگیرد. می‌‏توانم با سند و مدرک ثابت کنم بسیاری از ادعاهای احمدزاده در برنامه نود کذب بود.احمدزاده اگر صحبتی درخصوص مشکلات مالی ملوان دارد یقه مناطق آزاد را بگیرد، چرا که آنها هستند که با وجود دستور رییس جمهورهیچ کاری برای ما انجام نداده‌‏اند. من تاکنون چهاربار جلسه کارگروه را با مسوولان مناطق آزاد انزلی برگزار کرده‌ام تا هرچه سریع‌تر این مشکل نیز برطرف شود اما آیا من بیکارهستم که از صبح تا ۱۲ شب دنبال رتق و فتق مشکلات تیم ملوان باشم؟!
  پورطهماسبی در پاسخ سرمربی ملوان که گفته بود بسیاری از کارهای مدیریت باشگاه را نیز او انجام داده، گفت: به آقای احمدزاده بگویید چه کسی به شما گفته در کارهای مدیریتی دخالت کنید و آنها را انجام دهید؟ حالا که خودتان دوست دارید در همه زمینه‌‏ها دخالت کنید در نهایت هم نباید ادعایی داشته باشید. ‌‏متاسفانه درکشورما سرمربی سالاری بیداد می‌‏کند، در حالی که در کار تشکیلاتی، وظایف هرکس از جمله سرمربی، مدیرعامل و بازیکن تشریح شده و هیچ کس حق دخالت در امور مربوط به دیگری را ندارد اما جدا برای آقای احمدزاده متاسفم. چرا که او قضیه را به شکلی جلوه داد که گویی اعضای هیات مدیره و من مدیرعامل بیکار نشسته‌‏ایم و او به تنهایی همه امور باشگاه را انجام می‌دهد. پورطهماسبی گفت: وظیفه من پیگیری دستور رییس جمهوراست که تا این لحظه هم تمامی تلاش خود را انجام داده‌‏ایم تا هرچه سریع‌تر مشکلات مالی را برطرف کنیم. به خدا قسم اگر مثل فلان آدم ثروتمند بودم هزینه میلیاردی می‌‏کردم تا صدای این آقایان را نشنوم و خاموش‌‏شان می‌‏کردم. مدیرعامل ملوان ادامه داد:‌ احمدزاده تا این لحظه به طور کتبی استعفا نداده و نمی‌دانم این دیگر چه مدل استعفایی است که او فقط در مطبوعات آن را اعلام می‌کند و بنده که مدیرعامل هستم نه متن آن استعفا را دیده‌‏ام و نه هیچ اطلاعی از آن دارم. ‏من نباید استعفای احمدزاده را قبول کنم چرا که هیات مدیره در این خصوص تصمیم می‌‏گیرد و من مجری دستورات آنها هستم. این باشگاه نه متعلق به من است، نه احمدزاده. ملوان با قدمت ۴۰ ساله متعلق به تمام مردم انزلی است اما متاسفانه احمدزاده با صحبت‌های خود حیثیت این باشگاه را زیر سوال برده. گویی این باشگاه یک سال است تشکیل شده…

 4. Ali Reza   فوریه 17, 2016  

  احمدزاده:هنوز هم می‌گویم؛ او دفتردار است

  سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: تنها نوع برخورد مسوولان، ادامه یافتن یا قطع همکاری‌ام با ملوان را مشخص می‌کند.

  محمد احمدزاده در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: هنوز درباره نشستن یا ننشستن بر روی نیمکت ملوان و یا شرکت در تمرینات تصمیمی نگرفته‌ام، چرا که منتظرم واکنش مسوولان را در قبال حل مشکلات ملوان ببینم.

  وی افزود: تمامی تلاش‌ها و اعتراض‌هایی که انجام داده‌ایم برای حل مشکلات ملوان است و اکنون نوبت مسوولان است که نشان دهند علاقه‌ای به حل این مشکل دارند یا نه.

  احمدزاده ادامه داد: اکنون به بازی برق شیراز فکر نمی‌کنم، بلکه تمام تمرکزم بر روی حل مشکل ملوان است و منتظریم تا ببینیم آیا مسوولی در انزلی به داد ملوان می‌رسد؟ تاکنون که اتفاقی نیفتاده است و بی‌تردید اگر این بی‌تفاوتی ادامه پیدا کند در بازی روز جمعه مقابل برق من در کنار ملوان نخواهم بود.

  سرمربی ملوان انزلی درباره‌ ناراحتی مدیرعامل ملوان از اظهاراتش نیز گفت: پورطهماسبی ناراحت است که باشد، من نظرم را گفتم و هنوز هم می‌گویم که او دفتردار است.

  احمدزاده درباره‌ بحث درخواست مالکیت ملوان از سوی منطقه آزاد که به عنوان مشکلی در حل مسایل مالی باشگاه که توسط مدیرعامل باشگاه اعلام شده است، نیز گفت: بحث همین است چرا پورطهماسبی در این باره سکوت کرده و اصل ماجرا را بیان نمی‌کند، در هر صورت من نمی‌دانم قرار است چه تصمیمی گرفته شود اما، باید مشکلات ملوان حل شود.

  احمدزاده در پایان گفت: با این حال تمرین‌های ملوان بدون وقفه پیگیری خواهد شد و منتظر هستیم تا مشکلات حل شود.

 5. Ali Reza   فوریه 17, 2016  

  ۷۰درصد سهام ملوان رایگان تحویل آقایان داده شده است
  احمد‌زاده: هدایتی و درودگر می‌خواهند ملوان را به دسته یک ببرند/ قرارداد ترکمنچای بسته‌اند

  سرمربی سابق تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: حسین هدایتی و صادق درودگر می‌خواهند کار نیمه‌تمام فصل قبل را تمام کنند و ملوان را به دسته اول سقوط دهند.
  خبرگزاری فارس: احمد‌زاده: هدایتی و درودگر می‌خواهند ملوان را به دسته یک ببرند/ قرارداد ترکمنچای بسته‌اند

  محمد احمد‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: من صحبتی با مسئولان محلی کرده بودم درودگر سریع واکنش نشان داد او دوست دارد در کانون اخبار باشد و سریع جواب می‌دهد. به عقیده من حسین هدایتی و صادق درودگر فصل گذشته نتوانستند به هدف‌شان در ملوان انزلی برسند. آنها استیل‌آذین را با آن همه ستاره و پول به دسته اول بردند و برای ملوان هم تعصبی قائل نبودند اما موفق نشدند تیم ملوان را به لیگ دسته اول بفرستند اما این فصل می‌خواهند کار نیمه تمام خود را تمام کنند و به هدفی که دارند برسند و ملوان را به دسته اول ببرند ولی درودگر و هدایتی باید بدانند ملوان متعلق به مردم انزلی است و مثل استیل‌آذین نیست. مردم انزلی چنین اجازه‌ای را به آنها نمی‌دهند. هرچند با توجه به نحوه کارکرد ملوان و تیم‌بستن آنها به نظر می‌رسد هدایتی و درودگر به هدف خود نزدیک می‌شوند.

  وی ادامه داد:‌ اکنون که ۲۰ روز به مسابقات لیگ برتر مانده من این هشدار را می‌دهم زیرا ملوان با وجود همه بدبختی‌ها و گرفتاری‌ها همواره سربلند بوده و مردم انزلی کنار این تیم هستند و حتی در بی‌پولی و مشکلات هم اجازه نداده‌اند که این تیم در وضعیت بدی قرار بگیرد اما اکنون هدایتی و درودگر موجبات سقوط ملوان را فراهم می‌کنند و برای آنهایی که در کنار درودگر هستند و کار می‌کنند و از او حمایت می‌کنند، متأسفم.

  سرمربی سابق ملوان انزلی با اشاره به مسئولان شهر انزلی عنوان کرد: از فرماندار انزلی یک سؤال دارم و باید جواب بدهد مگر قرار نبود که در تاریخ اول خردادماه حسین هدایتی ۲۵ درصد از مبلغ قررادادها را پرداخت کند. چه شد؟ آیا او این پول را پرداخت کرده یا نه چرا این مسئله را اعلام نمی‌کنند.

  وی افزود: حسین هدایتی با باشگاه ملوان قرارداد ترکمنچای و یکطرفه‌ای امضا کرده است و من هشدار می‌دهم که هدایتی و درودگر زمینه‌ساز سقوط تیم ملوان به دسته اول خواهند شد. من به عنوان کسی که ۳۸ سال است در ملوان حضور دارم برای خودم حق اظهارنظر قائل هستم و بیشترین زحمت را برای ملوان کشیدم و کسی نمی‌تواند بگوید که من چرا این حرف ها را زده‌ام. اگر لازم باشد من تفاهم‌نامه انتقال ۷۰ درصد از سهام باشگاه ملوان به هدایتی را در رسانه‌ها منتشر می‌کنم تا مردم بدانند چه کسانی زیر این تفاهم‌نامه را امضا کرده‌اند و چه قرارداد یک طرفه‌ای به نفع هدایتی امضا شده است در واقع ۷۰ درصد سهام باشگاه ملوان مجانی فروخته شده است.

  احمد‌زاده با اشاره به حضور پیشکسوتان در این تیم و همکاری با صادق درودگر گفت:‌مسئولان و پیشکسوتان که اکنون کنار ملوان هستند و با این تیم کار می‌کنند برای این کار خود دو دلیل دارند اول اینکه با باشگاه قرارداد دارند و دوم اینکه به ملوان عشق می‌ورزند آنها به خاطر صادق درودگر نیست که کنار این تیم هستند بلکه آنها عاشق ملوان هستند وگرنه حوصله درودگر را هم ندارند. من ۳۸ سال است که در ملوان حضور دارم و حق اظهارنظر دارم اما فردی که یک سال هم نیست به انزلی آمده از سوی برخی مسئولان حمایت می‌شود آنها باید بدانند اگر تیم به دسته اول سقوط کنند باید مقابل مردم انزلی پاسخگو باشند.


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب