این مساوی به منزله باخت است و خداحافظ ملوان

محمد احمد‌زاده پس از تساوي 2 بر 2 برابر فولاد خوزستان در نشست خبري اظهار داشت:

 خوب بازي کرديم حداقل من بازي را اينطوري ديدم که بازي خوبي انجام داديم اما ليگ نشان داد که به بازي زيبا نيازي ندارد. تيم برنده لزوما زيبا بازي نمي‌کند و به بازي زيبا امتياز نمي‌دهند. در نيمه دوم کاملا مسلط بر بازي بوديم و توپ و ميدان را در اختيار داشتيم. با موقعيت‌هايي هم که ايجاد کرديم تماشاگران را به وجد آورديم.
 اين همه چيز فوتبال نيست به فرکي هم به خاطر اين يک امتياز تبريک مي‌گويم. خودش هم مي‌داند که تيم آنها نبايد امتياز مي‌گرفت. فولاد چيزي براي گفتن نداشت اما احساسي بازي کردن ما در دقايق پاياني و اشتباه داوري باعث شد که اين بازي مساوي شود. نمي‌دانم بايد به چه کسي تبريک بگويم اما من به تشکيلات فولاد تبريک مي‌گويم.

سرمربي ملوان با اشاره به اشتباهات داوري در اين مسابقه گفت:

يک پنالتي مسلم ما ديده نشد آرش افشين مهاجم فولاد هم بايد از زمين اخراج مي‌شد. فرکي زرنگي کرد و وقتي ديد داور حاضر نيست افشين را اخراج کند خودش اين کار را کرد. گل فولاد روي اوت دستي به وجود آمد که به سود ما بود. همه تيم‌ها مي‌گويند ما از داوري ضربه زيادي خورده‌ايم. من هم مي‌گويم ملوان از داوري زياد ضربه خورده است. کمک داور اول امروز اشتباهات زيادي مرتکب شد و در تصميم‌گيري‌ها تعادل نداشت و جو مسابقه بر او حاکم بود.
برايم مسجل است که اشتباهات داوران عمدي نيست و آنها عمدي در اشتباهاتشان ندارند اما به دليل آنکه توانايي‌هايشان پايين است خوب قضاوت نمي‌کنند بهتر است داوران توان روحي خود را بالا ببرند که من چنين چيزي را در تيم داوري نديدم. ما از داوري کم ضربه نخورديم. به داوران توصيه مي‌کنم با اشتباهاتشان با زندگي ورزشي ديگران بازي نکنند که متاسفانه چنين کاري انجام مي‌شود.

احمد‌زاده با اشاره به اعتراض برخي مربيان به داوري گفت:

اتفاقا آنهايي که نسبت به داوري ساکت هستند کارشان را انجام مي‌دهند و آنهايي که اعتراض مي‌کنند ضربه مي‌خورند کار براي ما مربيان راحت نيست. به همين دليل من هم پستم را به کس ديگري مي‌سپارم و ديگر حاضر نيستم در ملوان به کارم ادامه دهم. اميدوارم شخص ديگري که توانايي بيشتري دارد در ملوان موفق شود. اين تيم پتانسيل بالايي دارد.

سرمربي ملوان با اشاره به مشکلات اين تيم عنوان کرد:

 در بخش تيم‌داري خودمان به خودمان ضربه زديم زيرا تعهدات باشگاه نسبت به بازيکنان عملي نشد و هنوز هم انجام نشده است. اين ضربه را خودمان به خودمان زديم. در بخش داوري هم ناخواسته ضربه خورديم و بخشي هم خودمان ايراد داشتيم که در نهايت به اينجا رسيديم. يک امتياز بازي با فولاد يک باخت مسلم است. به خاطر همين است که مي‌گويم مي‌روم. من در نيم‌فصل دوم نتوانستم کمکي به تيم بکنم و از همه تشکر مي‌کنم. مخصوصا بازيکناني که در ميدان حضور داشتند از دورود‌گر مديرعامل باشگاه و همه مردم انزلي که تيم را ياري کردند. ملوان بايد فرد لايق‌تري داشته باشد و برايش آرزوي موفقيت مي‌کنم.

9 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.