احمدزاده: به شکست فولاد فکر می‌کنیم نه نوار شکست‌ناپذیری این تیم

ما به شکست دادن فولاد فکر می‌کنیم نه به نوار شکست ناپذیری فولاد.

امیدوارم که با کسب 3 امتیاز به شرایط قبلی خود در جدول برگردیم و خواسته هواداران را برآورده کنیم.

تیم ملوان بندر انزلی فردا میزبان تیم فولاد خوزستانی است که در این هفته‌ها شکست‌ناپذیر نشان داده است و به دنبال آن است تا با تداوم این روند علاوه بر کسب سهمیه‌ی آسیا نیم نگاهی نیز به قهرمانی داشته باشد. در مقابل شاگردان محمد احمد‌زاده در نیم‌فصل دوم نتایج ناامیدکنند‌ه‌ای کسب کرده‌اند.شکست فولاد می‌تواند تاحدی ارزش‌های قوهای انزلی را به اثبات برساند و این تیم را همچنان به کسب سهمیه‌ی آسیا امیدوار نگه دارد.


بازی برابر فولاد … ؟ امیدواریم فردا بازی خوبی به همراه کسب امتیاز داشته باشیم.


محروم و مصدوم … ؟ ما در بازی فردا محروم و مصدومی نداریم که این امر را مدیون پزشکان خوب تیم هستیم و با تمام قوا به مصاف فولاد خوزستان می‌رویم. امیدواریم هم خوب بازی کنیم و هم نتیجه بگیریم.


امتیاز میزبانی … ؟ ما نباید از بازی خانگی خود به راحتی بگذریم. تمرین این هفته بازیکنان خیلی با طراوت و خوب بود، چراکه هواداران فهیم ملوان با وجود اینکه بازی را به تراکتورسازی واگذار کردیم همچنان از ما حمایت کردند.


شکست ناپذیری فولاد … ؟ ان شاالله فردا یک بازی خوب داشته باشیم و تماشاگران از بازی و نتیجه لذت ببرند. ما به شکست دادن فولاد فکر می‌کنیم نه به نوار شکست ناپذیری فولاد. امیدوارم که با کسب 3 امتیاز به شرایط قبلی خود در جدول برگردیم و خواسته هواداران را برآورده کنیم. هیچ تیمی در انزلی با خیال راحت نمی‌تواند به برد فکر کند. ما در هفته‌های گذشته در زدن ضربات آخر کم دقت بودیم و سعی کردیم نفرات بیشتری در زمین حریف داشته باشیم تا هجومی‌تر بازی کنیم.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.