امروز یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸
۱۷:۵۹:۲۰ - جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احمدزاده استفاء داد
محمد احمد زاده در کنفرانس بعد بازی و 10 دقیقه   قبل و در ساعت 45: 17  گفت : من طاقت این همه فشار و این همه نا داوری ندارم ، تیم ملوان توانی بالاتر از این جایگاه دارد و من نتوانستم جواب حمایت های تماشاگران بدهم  و  واقعا متاسفم . امیدوارم کسی که بعد از من […]

محمد احمد زاده در کنفرانس بعد بازی و 10 دقیقه   قبل و در ساعت 45: 17  گفت :

من طاقت این همه فشار و این همه نا داوری ندارم ، تیم ملوان توانی بالاتر از این جایگاه دارد و من نتوانستم جواب حمایت های تماشاگران بدهم  و  واقعا متاسفم . امیدوارم کسی که بعد از من می آید ملوان را سر بلند کند ما همه خواهان سربلندی ملوان هستیم .  

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. ساسان   بهمن ۲۷, ۱۳۹۱  

  حیف واقعا حق ما مساوی نبود ، ممی الان لازمت داریم الان وقطه رفتن نیستش که

 2. مدیریت کل سایت: اصغری   بهمن ۲۷, ۱۳۹۱  

  بعد از تساوي 2-2 ملوان در بازي خانگي‌اش مقابل فولاد خوزستان، محمد احمدزاده از سرمربیگری تیم فوتبال ملوان کناره‌گیری کرد.

  به گزارش گل و به نقل از ایسنا، محمد احمدزاده سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پس دقايقي قبل از سمت سرمربیگری این تیم کناره‌گیری کرد. اخبار تكميلي در اين خصوص بعدا اعلام خواهد شد.

 3. مدیریت کل سایت: اصغری   بهمن ۲۷, ۱۳۹۱  

  احمد‌زاده: کمکي نکردم و از ملوان مي‌روم

  سرمربي تيم فوتبال ملوان انزلي گفت: از داوران مي‌خواهم با اشتباهات سهوي خود با زندگي ورزشي افراد بازي نکنند.
  [احمد‌زاده: کمکي نکردم و از ملوان مي‌روم]

  به گزارش فارس، محمد احمد‌زاده پس از تساوي 2 بر 2 برابر فولاد خوزستان در نشست خبري اظهار داشت: خوب بازي کرديم حداقل من بازي را اينطوري ديدم که بازي خوبي انجام داديم اما ليگ نشان داد که به بازي زيبا نيازي ندارد. تيم برنده لزوما زيبا بازي نمي‌کند و به بازي زيبا امتياز نمي‌دهند. در نيمه دوم کاملا مسلط بر بازي بوديم و توپ و ميدان را در اختيار داشتيم. با موقعيت‌هايي هم که ايجاد کرديم تماشاگران را به وجد آورديم.

  وي ادامه داد: اين همه چيز فوتبال نيست به فرکي هم به خاطر اين يک امتياز تبريک مي‌گويم. خودش هم مي‌داند که تيم آنها نبايد امتياز مي‌گرفت. فولاد چيزي براي گفتن نداشت اما احساسي بازي کردن ما در دقايق پاياني و اشتباه داوري باعث شد که اين بازي مساوي شود. نمي‌دانم بايد به چه کسي تبريک بگويم اما من به تشکيلات فولاد تبريک مي‌گويم.

  سرمربي ملوان با اشاره به اشتباهات داوري در اين مسابقه گفت: يک پنالتي مسلم ما ديده نشد آرش افشين مهاجم فولاد هم بايد از زمين اخراج مي‌شد. فرکي زرنگي کرد و وقتي ديد داور حاضر نيست افشين را اخراج کند خودش اين کار را کرد. گل فولاد روي اوت دستي به وجود آمد که به سود ما بود. همه تيم‌ها مي‌گويند ما از داوري ضربه زيادي خورده‌ايم. من هم مي‌گويم ملوان از داوري زياد ضربه خورده است. کمک داور اول امروز اشتباهات زيادي مرتکب شد و در تصميم‌گيري‌ها تعادل نداشت و جو مسابقه بر او حاکم بود.

  احمد‌زاده تصريح کرد: براي مسجل است که اشتباهات داوران عمدي نيست و آنها عمدي در اشتباهاتشان ندارند اما به دليل آنکه توانايي‌هايشان پايين است خوب قضاوت نمي‌کنند بهتر است داوران توان روحي خود را بالا ببرند که من چنين چيزي را در تيم داوري نديدم. ما از داوري کم ضربه نخورديم. به داوران توصيه مي‌کنم با اشتباهاتشان با زندگي ورزشي ديگران بازي نکنند که متاسفانه چنين کاري انجام مي‌شود.

  احمد‌زاده با اشاره به اعتراض برخي مربيان به داوري گفت: اتفاقا آنهايي که نسبت به داوري ساکت هستند کارشان را انجام مي‌دهند و آنهايي که اعتراض مي‌کنند ضربه مي‌خورند کار براي ما مربيان راحت نيست. به همين دليل من هم پستم را به کس ديگري مي‌سپارم و ديگر حاضر نيستم در ملوان به کارم ادامه دهم. اميدوارم شخص ديگري که توانايي بيشتري دارد در ملوان موفق شود. اين تيم پتانسيل بالايي دارد.

  سرمربي ملوان با اشاره به مشکلات اين تيم عنوان کرد: در بخش تيم‌داري خودمان به خودمان ضربه زديم زيرا تعهدات باشگاه نسبت به بازيکنان عملي نشد و هنوز هم انجام نشده است. اين ضربه را خودمان به خودمان زديم. در بخش داوري هم ناخواسته ضربه خورديم و بخشي هم خودمان ايراد داشتيم که در نهايت به اينجا رسيديم. يک امتياز بازي با فولاد يک باخت مسلم است. به خاطر همين است که مي‌گويم مي‌روم. من در نيم‌فصل دوم نتوانستم کمکي به تيم بکنم و از همه تشکر مي‌کنم. مخصوصا بازيکناني که در ميدان حضور داشتند از دورود‌گر مديرعامل باشگاه و همه مردم انزلي که تيم را ياري کردند. ملوان بايد فرد لايق‌تري داشته باشد و برايش آرزوي موفقيت مي‌کنم.

 4. مدیریت کل سایت: اصغری   بهمن ۲۷, ۱۳۹۱  

  پس از تساوي مقابل فولاد
  احمدزاده از سرمربيگري ملوان کناره‌گيري کرد

  سرمربي تيم فوتبال ملوان انزلي از سمت خود در اين تيم کناره‌گيري کرد.
  [احمدزاده از سرمربيگري ملوان کناره‌گيري کرد]

  محمد احمدزاده پس از تساوي دقايق پاياني تيمش مقابل فولاد خوزستان از سمت خود در اين تيم کناره گيري کرد.

  به گزارش فارس،احمدزاده که در اواخر نيم فصل اول به جاي فرهاد پورغلامي به ملوان آمده بود پس از کسب نتايج ضعيف در نيم فصل دوم از سمت خود کنار رفت و در نشست خبري اين موضوع را عنوان کرد.

  وي در نشست خبري اعلام کرد در نيم فصل دوم نتوانستم کمکي به ملوان کنم.

  ديدار تيم هاي ملوان و فولاد در پايان با نتيجه 2 بر 2 به پايان رسيد.

 5. مدیریت کل سایت: اصغری   بهمن ۲۷, ۱۳۹۱  

  در روزي که خوب نبوديم امتياز گرفتيم
  فرکي: از عملکرد فولاد راضي نيستم

  سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: به خاطر گرفتن يک امتياز از ملوان در انزلي به بازيکنانم خسته‌نباشيد مي‌گويم.
  [فرکي: از عملکرد فولاد راضي نيستم]

  حسين فرکي پس از تساوي 2 بر 2 برابر ملوان انزلي در نشست خبري اظهار داشت: اول به بازيکنانم خسته نباشيد مي‌گويم و به خاطر يک امتياز اين بازي از بازيکنانم تشکر مي‌کنم. در روزي که خيلي خوب نبوديم مساوي کرديم. بازي مقابل ملوان در انزلي سخت است، در ورزشگاهي که تماشاگران از دقيقه اول تا 90 تيمشان را تشويق مي‌کنند.

  ملوان هم خوب بازي کرد اما در نهايت ما در ثانيه‌هاي آخر توانستيم گل مساوي را بزنيم و به هدفگذاري خودمان که همان 4 امتياز از 2 بازي است رسيديم.

  وي افزود: فرصت‌هاي گلزني روي 2 دروازه ايجاد شد، تماشاگران بازي زيبايي ديدند و از ديدن اين فوتبال پشيمان نيستند هرچند نتيجه بازي تماشاگران را ناراحت کرد.

  من هم از عملکرد تيمم راضي نبودم چون ما پتانسيل بالاتري داريم. از دقيقه 30 به بعد دو سه بازيکن مصدوم داشتم و به اين فکر مي‌کردم که چطور تا دقيقه 90 اين بازي را اداره کنم. کار سختي بود. بازيکنان حوصله و تمرکز کردند.

  سرمربي فولاد تصريح کرد: ملوان بازي خوبي انجام داد و تيم ما هم فشار زيادي را تحمل کرد. زماني که 2 بر 1 ملوان از ما پيش بود مي‌توانست بهتر عمل کند در نهايت بازيکنان ما اين اجازه را به آنها ندادند و در روزي که خيلي خوب نبوديم يک امتياز گرفتيم.

  فرکي در مورد توهين دروازه‌بان ذخيره فولاد به تماشاگران بعد از به ثمر رسيدن گل مساوي در دقيقه 93 اظهار داشت: زماني که به عنوان اولين نفر به رختکن رفتم به اين بازيکن تذکر دادم. من به هيچ عنوان حرکت بازيکنان را مقابل تماشاگران قابل قبول نمي‌دانم البته تماشاگران هم بايد رعايت حال بازيکنان را بکنند. من زماني که فهميدم تماشاگران با دروازه‌بان ذخيره ما مشکل پيدا کردند در رختکن به او تذکر دادم و از طرف مجموعه فولاد و باشگاه و به سهم خودم از تماشاگران عذرخواهي مي‌کنم. مسائل فرهنگي براي ما مهم است ضمن اينکه تماشاگران و بازيکنان هم بايد مسائل فرهنگي را رعايت کنند. در مورد اين بازيکن هم تصميم لازم را مي‌گيرم.

 6. نرگس   بهمن ۲۷, ۱۳۹۱  

  تساوی حق ما نبود .
  ولی شاید بعد از آقای احمد زاده ملون به جایی برسه.
  حالا از این به بعد قراره بدون سرمربی چی کار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 7. بیژن از اسالم تالش   بهمن ۲۷, ۱۳۹۱  

  تو این شرایط فقط خود ممی میتونه به تیم کمک کنه

 8. مرتضی   بهمن ۲۷, ۱۳۹۱  

  آقای احمدزاده شما ک دیگه حرفه ای هستین..خوب با انصاف وای میستادی فصل تموم شه!بحران کم داشت ملوان الان بحران مربیم اضافه شد..

 9. ملوان رودسری   بهمن ۲۷, ۱۳۹۱  

  راحت شدیم؛آدم میاد ۳تا بازیکن خطرناک تیمو بیرون میکشه که چی؟مگه چندتا جلو بودیم؟حیدری و بادامکی حفظ توپ دارن مثلا؟هر بازی یکیو میذاره دفاع راست؛۳تا بازیو سر اشتباه دفاع راستا از دست دادیم؛همون موقع که ۶تا از پرسپولیس خوردیمو آبرمون رفت باید میرفت

 10. سارا   بهمن ۲۷, ۱۳۹۱  

  آقای احمدزاده تیم رو الان نباید تنها میزاشتی

 11. حسین   بهمن ۲۷, ۱۳۹۱  

  ممی جان الان وقته رفتن نبود باید بمونی تا آخر فصل حداقل

 12. احمدزاده   بهمن ۲۷, ۱۳۹۱  

  احمدزاده بااینکارش نشون دادواقعا حرفه ای نیست وهیچیزجزخودش براش اهمیت نداره.
  خداکنه کسی دنبالش نره تا بفهمه دوره قهروآشتی گذشته.واقعاجای تاسف داره اینکار بچه گانه احمدزاده
  یعنی چی مثل بچه ها قهرمیکنه تابرن دنبالش وهمه چیزماستمالی بشه

 13. Issac   بهمن ۲۸, ۱۳۹۱  

  پورغلامي كجايي ببيني كه چي به سر تيمي كه ساختي آوردن، تيم مثل دسته گل رو تحويل گرفت و يه تيم ضعيف و بي روحيه و بدون امتياز رو تحويلمون داد و حالا ميگه من رفتم، باشه برو، چرا اينقدر حاشيه تيم رو زياد كردي؟؟؟

 14. ممی زینتی از آلمان یک ملوان   بهمن ۲۸, ۱۳۹۱  

  ءءء ءءء ءءء ایران تا ابد وقت ملوانان بندرانزلی نماینده پر افتخار استان سر سبز گیلانزمین … ءءء ءءء ءءء
  ءءء ءءء ءءءبازی زیبا بودش و آن طور که دوستان از طریق اسکریپت گفتند که بسیار تیم فوتبال ملوان قشنگ بازی کردش در برابر تیم فولاد اهواز. ولی افسوس که بازی ۲ بر ۱ به سود تیم ملوانان بودش که در دقیقه ۹۴ بازی گل فولاد زده شد و بازی مساوی به اتمام رسیدش و از خوش اقبالی تیم فولاد خوزستان بودش این بازی و نتیجه اش و بد اقبالیش برای تیم فوتبال ملوانان شهرمون بندرانزلی ماندش … … … ولی مثل همیشه زمان خوب و بد حال تیم ملوان تنها نیستش و مثل همیشه هم دوستشش داریم . ایران ملوان جان ملوان …. ءءء ءءء ءءء

 15. ابای انزلیچی   بهمن ۲۸, ۱۳۹۱  

  دیدیداحمدزاده همه روفیلم کرده پس فردا برمیگرده سرتیمش
  فقط میخواست عوام ف یبی کنه ومردموگیر آورده تا ضعفاشو کاستیهاشوبااین نمایشها بپوشونه.ماهم که مردم ساده وزودباورصدباردیگه هم فریب میخوریم

 16. ابای انزلیچی   بهمن ۲۸, ۱۳۹۱  

  احمدزاده همه روفیلم کرده بود.آخرین خبراینه که پس فردا برمیگرده سرتمرین تیمش
  امروزهمه رفتندپیش آقا ونظرش عوض شد،ماشالله استادعوام فریبی وگیر آوردنه مردمه
  بیچاره ماهوادارا که اسیردست چه آدمایی هستیم که هرروزیه سازمیزنندوکارشونم پیش میره،آخه کسی نیست بگه این فیلم قدیمی خیلی وقته تکراری شده احمدزاده عزیز

 17. سلمان   بهمن ۲۸, ۱۳۹۱  

  اینکه اینهمه آقای احمدزاده را بکوبندمنطقی و درست نیست . درروزی که ملوان با بازی خوب یارانش مساوی کرد بدشانسی احمدزاده و خوش اقبالی فولاد بوده و بس . گل نزنی حتما” میخوری .این قاعده کلی فوتبال است و تازه دنیا به آخر نرسیده می توان با همدلی و وفاق باز کاری کرد کارستان و من امیدوارم با بازگشت آقای احمدزاده به تیم و حمایت تماشاگران ملوان شایستگی هایش را اثبات کندو خواهدکرد انشاءالله. از دوستداران ملوان در خطه دشت مغان (پارس آباد)

 18. kianoush   بهمن ۲۹, ۱۳۹۱  

  با آقا سلمان موافقم
  وقتی پورغلامی رفت فکر کردم یه مربی حرفه ای میارن
  حقیقت اینه که دانش فنی آقای احمدزاده برای ملوان کمه

 19. هادی اهوازی   بهمن ۳۰, ۱۳۹۱  

  تبریک میگم به تیم خوبتون ولی تو تیمتون حاشیه زیاده باید کمتر بشه


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب