ابراهيم‌زاده: در انزلي مصدوميت‌ بازيکنان را تهديد‌مي‌کند

ابراهيم‌زاده:

در انزلي مصدوميت‌ بازيکنان را تهديد‌مي‌کند

سرمربي تيم فوتبال نفت تهران مي‌گويد با توجه به شرايط آب و هوايي در انزلي امکان مصدوميت بازيکنان زياد است.

منصور ابراهيم زاده سرمربي نفت تهران در کنفرانس خبري قبل از بازي با ملوان گفت: ما در بازي فردا به دنبال بازي خوب هستيم ولي کار سختي در پيش داريم. شرايط آب و هوايي در بازي فردا مي‌تواند در نتيجه تاثير گزار باشد.

وي افزود: تيم ملوان از جمله تيم‌هايي است که بازيکنان خوبي در اختيار دارد و آنها به هماهنگي خوبي رسيده‌اند به طوري که آقاي گل ليگ از تيم ملوان است و آنها با بازيکناني که در اين فصل در اختيار دارند از لحاظ تجربه هم در سطح بالايي قرار گرفته‌اند. اين بازيکنان چند سال است که در کنار هم بازي مي‌کنند و درک نسبتاً خوبي از بازي همديگر دارند.

ابراهيم‌زاده در ادامه گفت: من سال گذشته با تيم ذوب آهن در همين شرايط آب و هوايي با تيم ملوان بازي کرديم. اميدوارم که فردا شرايط آب و هوا و زمين مسابقه طوري باشد که هر دو تيم بتوانند به راحتي فوتبال بازي کنند چون در اين شرايط باراني و زمين گل آلود خطر مصدوميت بازيکنان دو تيم را تهديد مي‌کند.

وي افزود : هواداران پر شور ملوان عاملي هستند که به ما انگيزه بازي خوب و تلاش بيشتر را مي‌دهند. اميدواريم که فردا هواداران فوتبال بازي خوبي را شاهد باشند. در نهايت به دنبال کسب امتياز هستيم و از هيچ تلاشي در اين بازي دريغ نمي کنيم.

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.