امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
۱۳:۰۸:۳۴ - دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آهی: نباید با اسکوچیچ این طور برخورد می‌شد
مدافع ملوان معتقد است نباید با دراگان که یک مهمان محسوب می‌شود، این ‌گونه برخورد می‌شد. تکلیف بازیکنان با باشگاه ملوان به کجا رسید؟ آن ‌قدر از تهران به انزلی سفر کردیم که همان یک ذره پولی هم که برای‌مان باقی ‌مانده بود، خرج شد. هیچ ‌کس از مسئولان باشگاه با ما تماس نگرفته و […]

مدافع ملوان معتقد است نباید با دراگان که یک مهمان محسوب می‌شود، این ‌گونه برخورد می‌شد.

تکلیف بازیکنان با باشگاه ملوان به کجا رسید؟
آن ‌قدر از تهران به انزلی سفر کردیم که همان یک ذره پولی هم که برای‌مان باقی ‌مانده بود، خرج شد. هیچ ‌کس از مسئولان باشگاه با ما تماس نگرفته و به ما نگفته که چه بلایی سر 60 درصد پولی که طلب داشتیم، آمده است. اول بهمن آخرین مرتبه‌ای بود که به ما پول دادند و تاکنون پولی دریافت نکرده‌ایم. به شخصه نمی‌دانم تا چه زمانی می‌توانم صبر کنم.

با تو هم برای حضور در تمرین تماس گرفته شده است؟
بله، با من هم تماس گرفتند و گفتند که به خاطر احترامی که برای من قائلند، این تماس را گرفته‌اند تا بگویند در تمرینات تیم برای فصل جدید شرکت کنم اما به نظر من این نوعی بی‌احترامی است چون تاکنون برای مطالباتم با من تماس نگرفته‌اند اما به من که بازیکن آزاد هستم و با باشگاه هیچ قراردادی ندارم، برای حضور در تمرینات تماس می‌گیرند. این تصمیم باشگاه در مورد بازیکنانی است که با باشگاه قرارداد دارند نه امثال من که بازیکن آزاد محسوب می‌شوم.

به نظرت چرا باشگاه ملوان با سرمربی سابق تیم هم برخورد مناسبی نداشت؟
همه شهر می‌دانند که اسکوچیچ با چه سختی‌ها و مشقت‌هایی با عده‌ای بازیکن جوان آمد و تیم را به چه جایگاه مناسبی رساند. مسئولان تیم حداقل کاری که می‌توانستند در حق او بکنند، این بود که مطالبات او را پرداخت کنند و‌ شأن و منزلتش را حفظ کنند و با او به گونه‌ای برخورد می‌کردند که شاید بتوانند او را برای فصل بعد حفظ کنند. وضعیت او با بازیکنان فرق دارد زیرا او در این کشور غریب و مهمان است و نباید با او این ‌گونه برخورد می‌شد.

فکر می‌کنی سال بعد ملوان چه وضعیتی داشته باشد؟
در حال حاضر هیچ آینده‌ای را برای تیم متصور نیستم و مسئولان این تیم اگر خیلی همت کنند، می‌توانند فصل بعد برای سقوط نکردن تلاش کنند.

برای فصل بعد چه تصمیمی داری؟
از چند باشگاه تماس‌هایی گرفته شده است اما فعلاً ترجیح می‌دهم برای تصمیم‌گیری عجله‌ای نکنم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب