آمار نشان می دهد ملوان همیشه بهتر بوده است

فردا دربی حساس گیلان است . این بازی همیشه برای بازیکنان هردو تیم حساسیت بالایی داشته و حاشیه های فراوانی را در پی داشته است . در همین رابطه سایت گل با جلال رافخایی که اعتقاد دارد همیشه تیمش برتر از داماش بوده است مصاحبه ای انجام داده است.به گزارش Malavan.ir :

نطرت در مورد دربی گیلان چیست ؟

بازی رشت و انزلی همیشه جو خاصی داشته است و به اینکه دو تیم چه جایگاهی دارند ربطی ندارد . امیدوارم بتوانیم در انزلی این بازی را با موفقیت پشت سر بگذاریم .

فکر می کنی بتوانی در این دیدار گلزنی کنی ؟

من تمام تلاشم را می کنم تا بتوانم دستورات مربی را انجام دهم و اگر خدا بخواهد در موقعیت گلزنی قرار بگیرم تا بتوانم اولین گل فصلم را در این دربی بزنم .

به نظر خودت در این چند سال ملوان قوی تر بوده یا داماش ؟

احتیاجی نیست من بگویم . اگر به نتایج این چند سال دو تیم نگاه کنیم متوجه می‌شویم ملوان همیشه برنده مسابقه بوده و با تعداد گلهای بیشتری تیم رشتی را برده است .

علت این حساسیت از کجا نشأت گرفته است ؟

این حساسیت عقبه تاریخی دارد و از گذشته به ما منتقل شده است . زمانی که صالح نیا ، ایراندوست ، غفور جهانی بازی می کردند برای آنها هم این دربی مهم بوده و این حساسیت به ما ارث رسیده است . در گذشته هم با توجه به اینکه رشت مرکز استان بوده حمایت بیشتری از آنها می شده در حالی که استعدادهای بیشتری نسبت به رشت در انزلی بوده است . برای همین ما فوتبالی ها می خواهیم از شهرمان و گذشته مان دفاع کنیم .

تیم امسال ملوان را چطور می بینی ؟

ما احتیاج به زمان داریم و باید هماهنگ شویم . البته مهم این است که در این زمان تا هماهنگ می شویم امتیازات لازم را بگیریم .

3 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.